Üye Resmi InnoCence " İşte Prensesim ELİF ÜLKÜ "

---> Güncel :) InnoCence & BLuee

Forumdan Doğru Düzgün Bi İlişki Çıkmadı

inşallah sizin sonunuzda

diğerleri gibi olmaz

allah bozmasın

allah gözü olanların gözünü çıkarsın

seviyorsanız takmayın kimseyi.

ilerde keşke dememek için ufak tefek şeylere takılmayın.

kuzummmmmmm :)
daha yeni gördümm ve çok tatlısınızz :)
bakk falcın olarak sölüyorum
uzun bir zaman böle devam ediyorsunuzzz :D

Forumdan Doğru Düzgün Bi İlişki Çıkmadı

inşallah sizin sonunuzda

diğerleri gibi olmaz

allah bozmasın

allah gözü olanların gözünü çıkarsın

seviyorsanız takmayın kimseyi.

ilerde keşke dememek için ufak tefek şeylere takılmayın.
[MENTION=4428]sEmih[/MENTION]
Teşekkürler Semih Yorumların İçin.
Çıkar mı Çıkmaz mı bilmiyorum bence bu birazda kişilerin karakterlerinden kaynaklanıyor.
Dediğin Gibi İnşallah Bozulmaz Gözü Olanın Gözü Çıksın.. Çünkü Bizim Kimsenin ne sevgisinde ne de başka bir şeyinde gözümüz yok. Kendi halimizdeyiz.
Bir Çok şeyide aşmış durumdayız ..
Aileler de ilişkimizi biliyorlar Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.
Kimse ayrılık için bir araya gelmiyor ..
Güzel Temenni ve Tavsiyelerin İçin Teşekkürler Tekrardan Kulak Ardı Etmicem Söylediklerini :R

kuzummmmmmm :)
daha yeni gördümm ve çok tatlısınızz :)
bakk falcın olarak sölüyorum
uzun bir zaman böle devam ediyorsunuzzz :D
[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] :R sağol tatlım inşallah uzun bir süre bir ömürrrr devam eder birlikteliğimiz.
falı bekliyorum :R haberin olsun

[MENTION=4428]sEmih[/MENTION]
Teşekkürler Semih Yorumların İçin.
Çıkar mı Çıkmaz mı bilmiyorum bence bu birazda kişilerin karakterlerinden kaynaklanıyor.
Dediğin Gibi İnşallah Bozulmaz Gözü Olanın Gözü Çıksın.. Çünkü Bizim Kimsenin ne sevgisinde ne de başka bir şeyinde gözümüz yok. Kendi halimizdeyiz.
Bir Çok şeyide aşmış durumdayız ..
Aileler de ilişkimizi biliyorlar Allah sonumuzu hayır etsin inşallah.
Kimse ayrılık için bir araya gelmiyor ..
Güzel Temenni ve Tavsiyelerin İçin Teşekkürler Tekrardan Kulak Ardı Etmicem Söylediklerini :R

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] :R sağol tatlım inşallah uzun bir süre bir ömürrrr devam eder birlikteliğimiz.
falı bekliyorum :R haberin olsun

Aileler cok onemli. Iyi etmissiniz. Seninkilerin bilmesi erkeginkinden daha onemli.

Çok güzel çıkmışsınız :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

[MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION]

:R Buyur Canım

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] vay vay vay vay harika masaALLAH subhanALLAH
ALLAH nazarlardan saklasin.
bende ayni oyle rikit cekiyorum ama 1 saatimi aliyor :) ama deger :) ama sorun rikitli haliyle hic foto cekilmemissim :)

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] vay vay vay vay harika masaALLAH subhanALLAH
ALLAH nazarlardan saklasin.
bende ayni oyle rikit cekiyorum ama 1 saatimi aliyor :) ama deger :) ama sorun rikitli haliyle hic foto cekilmemissim :)

:R Teşekkürler Canım Benim Tekrar Bak İlk Sayfaya :R

Alıştım Ben Her Sabah Kalem Çekmeden Gidemiyorum
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

Son düzenleme:

:R Teşekkürler Canım Benim Tekrar Bak İlk Sayfaya :R

Alıştım Ben Her Sabah Kalem Çekmeden Gidemiyorum

gordum canim benim.
gormezmiyim hic.
bende oyle ise filan giderken mutlaka cekerim. annem bile okadar alismiski, benim kipriklerim cok asiri zayiftir maskara surmesem hic gorukmuyorlar. bir hafta sonu, (hafta sonu evde oldugumdan surmuyorum) dedim ki, gozlerime bak ya kiprikler gorukmuyor gozlerim sis gibi duruyor cok tuhaf duruyor.
annem demez mi? bende diyecegim diyecegim diyemiyorum cok tuhaf olmussun alistim seni surmeli gormeye.
onceden hep kizardi surme suruyorum diye, eve geldiginde barim cikar babana enistenlere karsi ayip diye. ama ben gercektede cok seviyorum dinlemedim galiba. oda artik alisti, beni surmeli kizim diye seviyor :)

---> Güncel :) InnoCence & Bluee

hayralıkla baktım desem sakın kızma evet cok quzelsın ınsallah rabbım dılerım kı herseyı qonuLunce verır ..

---> Güncel :) InnoCence & Bluee

hayralıkla baktım desem sakın kızma evet cok quzelsın ınsallah rabbım dılerım kı herseyı qonuLunce verır ..

Yok Canım Neden Kızayım :R Teşekkür Ederim Ablacım. Aminnn Cümlemizin Gönlüne Göre Hayırlısını Versin Allah

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri