İsrailden Türkiyeye Teşekkür ! Çok Önemli Okuyun...!!!

NeTKoLiq

Kayıtlı Üye
İSRAİLDEN TEŞEKKÜR!!
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ ALIP
q2so9.jpg

q3iz3.jpg

q4hn4.jpg

q5cr3.jpg

q6fr1.jpg

q7ou6.jpg

q9mq0.jpg

q9afq2.jpg

q9byt1.jpg

q9cey4.jpg

q9djm7.jpg

q9efn9.jpg

q9fna9.jpg

q9gks7.jpg

q9hea0.jpg

q9iha8.jpg

q9jsi8.jpg

q9kne7.jpg

q9llz9.jpg

Yaa Şimdi Anladınız Mı Benım şurada Yırtına Yırtına Soylemeye Çalıştıklarımı ?
Arkadaşlar Bunlar Abartı Değil.!
Kendinizi Kandırmayın...
Aşağıya Yorum Yapın Bakalım...
Ozellıkle Genç Reis SEn!

Son düzenleme:
Biz Her Ne Kadar Bu Ürünleri Boykotta Etsek Almasakta Amerika En Güzel Şekilde Yardımını Yapar.

Kendimizi Kandırmayın Demişsin Ama Şuda Varki Bu Ürünleri Alma Olanağını En Aza İndirme Şansı Düşük..

Kahrolsun Siyonizm..

aLKoLiK DüŞLeR 3.Dunya Savaşını Bılmem Ama Siber Savaş Başlıyor :D
Dün Hack Sıtemıze SALDIRANLAR Kımdı Bılıyormusun ? :D
İsrailli yahudı hackerler :D
İsrail Dışİşleri Bakanlığı Sitesine Atak Yapıyoruz Alayı Bılıyo :D
Sız Bıraz Bekleyın Anlarsınız :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
abı bilmiyorumm kolay olsun olmasın sonucları ne olursa olsunnn size sölüyorum görüğn bakın 5 sneye kadar amarika türkiyeye savas acar....

abı bilmiyorumm kolay olsun olmasın sonucları ne olursa olsunnn size sölüyorum görüğn bakın 5 sneye kadar amarika türkiyeye savas acar....

Kur'an-ı Kerim'de Şifreli Biçimde Yazmakta Olan Bir Cümle Var Bunu Büyük Din Adamları Bılıyorlar Arastır Bulursun...

"Muslumanlar Cok Zulüm Çekecekler Çok Acı Çekecekler Ama Dunyada Yahudi Ve Hristiyanlardan Çok İlgi Gorecekler Daha Guclu Olacaklar Dıye"

Bakın Ben Cemaat Veya Farklı Bır Teskılata Uye Falan Değilim Ben Kendı Halınde Takılan Serbest Bır Hackerım Kımseye Zararım Dokunmaz Bayragıma,Dinime,Namusuma Laf Atılmadığı Surece...

Kur'an-ı Kerim'de Allahu Teala Açıkça Soylemıstır...

Ben Gavurunda Olsa Yahudınınde Olsa Çalıştığının Emeğinin Sonucunu Veririm Diye Ap Açık Bır Cumle Gecmekte Israıl Calısıyor...

Neyse Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun​

Kur'an-ı Kerim'de Şifreli Biçimde Yazmakta Olan Bir Cümle Var Bunu Büyük Din Adamları Bılıyorlar Arastır Bulursun...

"Muslumanlar Cok Zulüm Çekecekler Çok Acı Çekecekler Ama Dunyada Yahudi Ve Hristiyanlardan Çok İlgi Gorecekler Daha Guclu Olacaklar Dıye"

Bakın Ben Cemaat Veya Farklı Bır Teskılata Uye Falan Değilim Ben Kendı Halınde Takılan Serbest Bır Hackerım Kımseye Zararım Dokunmaz Bayragıma,Dinime,Namusuma Laf Atılmadığı Surece...

Kur'an-ı Kerim'de Allahu Teala Açıkça Soylemıstır...

Ben Gavurunda Olsa Yahudınınde Olsa Çalıştığının Emeğinin Sonucunu Veririm Diye Ap Açık Bır Cumle Gecmekte Israıl Calısıyor...

Neyse Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun​
bende aynen katıLıyorum sana arkadaş
saygılarımla..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri