İtraf ediyorum içimde kalmasın.

---> İtraf ediyorum içimde kalmasın.

o zamanlar karate kursuna filan gitmismiydiniz,yani beyaz kusak kara kusak gibi kusaklariniz varmiydi,ayaktaki bir kisinin suratina tekme atmak maharet ister,yoksa hayal gucundenmi yaziyorsun bunlari

İtiraf ediyorum, lisede ve üniversitede hiçbir hocama bana puan var diye yağ çekmedim. Nasılsa ne aldığımı biliyordum. Sadece bir hocama beni yok yazma dedim arkasından girdğim için o kadar.

o zamanlar karate kursuna filan gitmismiydiniz,yani beyaz kusak kara kusak gibi kusaklariniz varmiydi,ayaktaki bir kisinin suratina tekme atmak maharet ister,yoksa hayal gucundenmi yaziyorsun bunlari

O kadarda değil tabiki kareteye gittim o zaman mavi kuşaktı şimdi siyah kuşak :181:

O kadarda değil tabiki kareteye gittim o zaman mavi kuşaktı şimdi siyah kuşak :181:

karete dersimi aldın ne kadar güzel bizim forumdan bir arkadaşımızda gitmeyi düşünüyo spor olsun diye yardımcı olsana ona çok meraklıdır bu tür şeylere bir fikir ver [MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] ' adı onurdur :865323:
siz knuşun ben sonra gelirim :pp

:vala_02: [MENTION=152507]Stinko[/MENTION] dimi barış

hahahahahah aynenn aynenn :D 10urrrrrr şanslıı adamsınn bakk ayagınaa hocaa geldıı :D :D

karete dersimi aldın ne kadar güzel bizim forumdan bir arkadaşımızda gitmeyi düşünüyo spor olsun diye yardımcı olsana ona çok meraklıdır bu tür şeylere bir fikir ver [MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] ' adı onurdur :865323:
siz knuşun ben sonra gelirim :pp

:vala_02: [MENTION=152507]Stinko[/MENTION] dimi barış

Sen kaşındin hacı :Ç

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri