izdivaç ve kadın programları tek kelime ile rezillik !

LazTurk53

Kayıtlı Üye
harbi sıkılmaya başladım bütün kanallarda izdivaç programları yer almakta, feminist düşünen kadınlar erkeklere karşı düşmanca yorumlar yapması, ve bu tür hakarette varan sözler, yorumlar, açıklanmayacak özel hayatların açıklanması tek kelime ile rezillik, izdivaç programını sunan sunucular erkeklere demediğini bırakmadı.

diğer kadın programı ise kadına yönelik giyim, altın günü gibi gereksiz programların yer alması, bu giyim türü programlar insanları alışverişe çekmek amaçlı programlardır, bu gibi programlar hep kadın üzerine kurulmuştur, feministler kanalları resmen ele geçirmişler doğruyu görmek ve konuşmak lazım, ben burda kadını eleştirdiğim yok, artık sıkılmaya başladım, bende artık evlenmekten korkar oldum feminist düşünen kadınların yüzünden kimse kusura bakmazsın :D

---> izdivaç ve kadın programları tek kelime ile rezillik !

Feministlikle alakası yok bence. :) reyting kaygısı olabilir.
ama evet her şey kararında güzelken biz dozunu kaçırmayı pek severiz. kötü örneklerde olmalı ki kıyas yapıp seçim yapma özgürlüğümüz olsun, ama dediğim gibi dozunda olsa keşke.

Feministlikle alakası yok bence. :) reyting kaygısı olabilir.
ama evet her şey kararında güzelken biz dozunu kaçırmayı pek severiz. kötü örneklerde olmalı ki kıyas yapıp seçim yapma özgürlüğümüz olsun, ama dediğim gibi dozunda olsa keşke.
kanallara bakarsak feminist düşünen zihniyet var kanallarda, erkekleri eleştirirken çok ağır eleştiriyorlar, hele sunucunun sözleri çok ağır laflar işitmek istemediğimiz, tarafsız olması gerekirken.

bununlada kalınmıyor, özel hayatını bile bel altı yorumlar yapılıyor, programlar program olmaktan çıktı, sabahtan akşam ana haberinden önce izdivaç programı, ana haberden sonra giyim kadın programları, gece izdivaç programlarının tekrarı yayınlanıyor insan kanalda bir şey bulamayınca sıkılıyor, ben izlemiyorum ama izlettiriliyorum.

o kadar çok kanal var ki kaliteli.
aslında gelenekçi olmasak sorun kalmayacak tv konusunda.

o kadar çok kanal var ki kaliteli.
aslında gelenekçi olmasak sorun kalmayacak tv konusunda.
ulusal kanallar mahlesef iyi kanallar diyemiyeceğim, ben daha çok belgesel türü, eğlence türü kanalları takip ediyorum

evet kastettiğim kanallar onlar zaten. :)

Bende tam bugün bundan şikayet ediyordum kanallarda bu programlardan başka bişi yok
Ama yapıcak bişi yok izleyeni varki böle bende açıyorum haber kanallarını daha faydalı :)

bi ara yasaklanmıştı ama millet daha önemli konulara siyasete hak a eşitliğe yönelince tekrar serbest bıraktılar insanları uyutmak için güze programlar.
tuvalete kalkacak derman bulamayan insanların iş evlenmeye gelince düz duvara tırmanabileceğini gösteren mucize programlar

bi bayan olmama ragmen nefret ediorum ben de..

70 Yaşındaki Herif Çıkıyo Bana Karı buL diyo Abi O adamın bastonunu Alıp.. Töbe Töbe xD

...bir ara bende bakmistim,felegin cemberinden gecmis bir cok kadin o kadar masumca evlenme priogramina cikiyorki,sonra kirli camasirlari ortaliga dokulmeye baslayincada ayilip bayilip krizler geciriyorlar,tabi ki cok gunahsiz ve iyi niyetle gelenleri cogunlukta.
..butun ticari kanallarin amaci reyting yapip reklam almalaridir, reklam ugrunada millete hic bir sey vermiyorlar.

:) gulumseyerek okudum isyanini kardesim :)

ben izlerken çok eğleniyorum :H

Rtük telefon şikayet hattı var şikayet edin arkadşlar. Ahlaka ve toplum yapısına zarar veriyor, normalde rtük yasasına aykırı bunlar. lütfen

4441178

bende izlerken egleniyorum :)

gitmesinler zorlami? ama ALLAH var, esra erolu ben cok samimi buluyorum. yani gercektende iyilik yaptigini zannederek yapiyor programini... iyilik yaptigini zannediyor ama oyle degil...
ben izliyorum :) eglenceli.

: )

Uyarmadık mı ? Uyardık...

Demedik mi ? Dedik.

Ne bekliyorsun hemşehrim sen ?

Milletin yapacak işi yok.

Doğu Asya'da katledilen, Gürcülerce katledilen, Suriye'de yakılan bayraklar, Dünyanın farklı yerlerınde yapılan Türklük karşıtı gösteriler, katliamlar..

Kimse bişey yapmıyor, demiyor hiç işimiz yokmuş gibi onlara akıyoruz.

Kocaları dövünce dövdü ama. Yapacak işleri yok. Hepsi için demiyorum. Lafa gelince herkes eline bayrak alıp kahrolsun Tayyip demeyi biliyor. Rahat batıyor. Boşluktan ne yapacağını şaşıp saçmaslak şeylere sapıyor millet.

Avaralık başa bela.

Azgın tekeler kısır keçi arıyor.

Bugün yaptığım doğaca çok katkısı oldu hanım teyzelerin bey amcaların. Ellerinden öperim hepsinin

Saatte 4'te eğer boşsam Esra Erol'u izliyorum ben. Çoğu zamanda çok gülüyorum. İnsanlar eğlenmek için izliyor o programları. Evlenmek için izleyenlerde var tabii. Saçma gelmiyor bana o insanlarda evini geçindirmeye çalışıyor sonuçta.
O kadar sorunla cebelleşen insanlar belki de 2 saat olsun dertlerini unutup başka şeylerle uğraşıyorlar. Buradan da bakmak lazım konuya.

Zamanim olunca izliyorum Gülüyorum bazen bunda ne var KisiseL algilamamak lazim yok Feminist ce yorumlar yok onu dedi sunu söyledi diye .....

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri