Kalem Sanatı

---> kalem sanatı

resim konusunda bende iddaliyim ama burada resimlerimi paylasmak istemiyorum acikcasi bir resmi bugun paylasirim normal kalemle yaptim [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] :)

---> kalem sanatı

resim konusunda bende iddaliyim ama burada resimlerimi paylasmak istemiyorum acikcasi bir resmi bugun paylasirim normal kalemle yaptim [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] :)

Beklerim canim benim. Emek emektir. Onlar profesyonel. Ben kendi amatordende kotu resimkerimi paylastim. Benide etiketle lutfen. Karakalem calismalarina ozel ilgim var.

---> kalem sanatı

Yuh! Diyorum en sonki resme.
Nekadar guzel ya... kiskaniyorum boyle calismalari gordugumde. Keske bende bukadar yetenekli olabilseydim kalem calismalarinda.
Yetenekmi bu acaba yoksa egitim mi? Egitimle olacak isse gitmek isterim.

+rep herzamanki gibi cok guzel calismalar paylasmissin. Ama ben daha vok senin kendi calismalarini takip etmesini seviyorum. Gerci dugundu suydu buydu siteye giremiyorum dogru durust ama... konularini gorunce bakmaya gayret ediyorum.

---> kalem sanatı

Yuh! Diyorum en sonki resme.
Nekadar guzel ya... kiskaniyorum boyle calismalari gordugumde. Keske bende bukadar yetenekli olabilseydim kalem calismalarinda.
Yetenekmi bu acaba yoksa egitim mi? Egitimle olacak isse gitmek isterim.

+rep herzamanki gibi cok guzel calismalar paylasmissin. Ama ben daha vok senin kendi calismalarini takip etmesini seviyorum. Gerci dugundu suydu buydu siteye giremiyorum dogru durust ama... konularini gorunce bakmaya gayret ediyorum.

tatlı telaşlar seninki inşallah çok mutlu olursun
artık resimlerimi eklemeye çokta hevesim kalmadı yorum olmadığı için beğenilmediklerini düşünüyorum artık

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri