Karalama Defteri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu eylül ayını hiç sevemedim.. Çünkü küçükken o güzelim yaz tatil döneminde yaşadığın şirin hallerin kabus gibi okulların başlamasıyla zehir olduğu bir ay.. Acı bir gurbet gibi..
Birde bu aylarda "vargit" çiçekleri açar ki, hiç sorma.. O bile insana hüzün verir.. Eminim bu ayda birçok okul öğrencisi yeni sezona başlama heyacanının çok çok üstünde bir acı gurbet ve hüzün yaşıyordur..

' Büyük olsun seneyede giyer ' diye büyütülen çocuklarız biz,
O yüzden bi beden bol geliriz ruhumuzu anlamayanlara.

...bir mehtap gezisinde onu gorup asik olmustum,ama sen benim tipim degilsin deyince,bir bardak soguk su icmistim

calisilir,calisir,bir zaman sonra rahata erilir,ama ne yazikki genclik elden gitmistir,hic bir sey eskisi gibi degildir,yinede her seye ragmen her yasin ayri bir guzelligi ve ozelligi vardir.

Yahu ne biçim zamana geldik arkadaş.. "Özlemek" diye bir kavram vardı.. Silinip gitti.. Kimse kimseyi özlemiyor/özleyemiyor.. Çünkü her an herkese anında ulaşabiliyor insan.. Kavuşma sevinci yok.. Hiç hasret çekmemiş/çekememiş.. Teknoloji bize çok şey verdi çok şey aldı..
Özlemeyi özlüyorum vesselam..

gecen gun bir Istanbul sarkisi dinliyordum,sana bir tepeden baktim Aziz Istanbul,sarki tam 8 dakika surdu,en uzun turk sarkilarindan bir olmali.

Allah'ım bize, inşallah olur diye dua edip hayalini kurduğumuz her şeyin, çok şükür oldu sevincini yaşat.

belimiz bukuldu, saclarimiz agirdi, dislerimiz dokuldu,kulaklarimiz tikandi,yanaklarimiz kiristi,sakal biyik beyaz oldu,gozler gozluksuz gormem der,geriye ne kaldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri