Katil Kim? [Zeka ve dikkat oyunu]

KatilKim

Kayıtlı Üye
Nasıl oynanır?

Cinayeti aydınlatmanız için başta ip uçları verilecek.

Hikayeyi tamamen okuduktan sonra bir seçim yapmanız istenecek.

Hikaye , yaptığınız bu seçimler sayesinde yürüyecek.

Her yaptığınız seçim sonrası hikayedeki buhulu cam dahada netleşecek.

Ve sizden katili bulmanız istenecek.Sebebini ve yakaladığınız ip uçlarını yazmayı unutmayın!

Sizden katil olmayan bir kişiyi elemenizi istiyorum.Eğer yorumlarda doğru kişiyi elerseniz oyuna devam edeceksiniz ve yeni ip uçları kazanacaksınız.Eğer kaybederseniz yorumunuz geçersiz sayılacak ve yazdığınız diğer yorumlar geçersiz sayılacak.Yarışmanın sonunda bilen kişiler bizden parodinin zorluğu kadar puan kazanacaklar.

İlk parodimiz ;

Şüphelilerin İfadeleri ;

Enver Güldem , Maktülün kocası.

Ben bir tekstil firmasında muhasebeciyim.İşlerim bu aralar çok yoğun.Şirket sıkıntıda ve herkes fazla -
Mesai yapıyor.Benim iş yerim evime biraz uzak.Bende işler yoğun olduğunda Annemlerde kalıyorum.2 gün önce -
Gene fazladan mesai yaptım ve annemlerin evi yakın olduğu için annemlerde kaldım.Sabah işe gittikten sonra -
Patron erken çıkmamıza izin verdi.Saat 7:30'da işten çıktım ve eve gelirken Candanı aradım.Candan bana -
Manavdan Şeftali ve Elma almamı söyledi.Bende çıraktan istediklerini aldım ve eve geldim.Kapıyı açtım.
Candan ses vermedi , evi aradım ve onu oturma odasında yerde yatarken gördüm.Hemen sizi aradım.

Selçuk İrde , Gazetenin Genel Müdürü.

Candan ile ufak bir tartışmam oldu.Kendisi şirketimizin önemli bir çalışanıydı fakat kafası komplo teorileriyle-
Dolu farklı bir kadındı ve bu bizim gazetemizin prestijine zarar veriyordu.Ben de onu böyle yazılar yazmaması-
İçin defalarca uyardım.En son biraz tartıştık ondan sonra 2 gün işe gelmedi ve siz bana öldüğünü söylediniz.-
Hepsi bu.

Süleyman Kumlu , Maktülün eski eşi.

Candan benim eski eşimdi.Onu çok seviyorum fakat ilişkimizi yürütemedi.1 yıl sonra boşandık ve 7 ay sonra-
Enver ile evlendi.Hepimiz yolumuzu çizdik ve bitti.

---------------------------------------------------------------------

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri