Katılmak isteyen varsa buyursun

Aristokrat1993

Bayan Üye
Merhaba arkadaşlar bu gece benim hayat hikayemi dinlemek isteyen var mı acaba çok bunaldım iyi değilim kötüde değilim ama bir araftayım kendimi bulamıyorum yardım değilde 1-2 farklı kelime arıyorum hayatım için ?

---> Katılmak isteyen varsa buyursun

ben isterim dinlemek?

Merhaba arkadaşlar bu gece benim hayat hikayemi dinlemek isteyen var mı acaba çok bunaldım iyi değilim kötüde değilim ama bir araftayım kendimi bulamıyorum yardım değilde 1-2 farklı kelime arıyorum hayatım için ?

Güzin ablan olabilirim .) Allah kalbine keder vermesin...

Şuanda yaşamak için bir amacım yok bulamıyorum arıyorum hergün gözümü açıyorum ama yokluğa hiçliğe nedir yaşamda tutan dostum mu yaşamda kalmak mı kafamı bu denli bu uçurumlara sürükleyen annem mi babam mı eski eşim mi nedir insanı bu denli uykusuz bırakıp sigarayı taa ciğerlerinde hissetmesine sebep olan

tapatalk uygulaması var.. ben kullanmıyorum ama siz bir bakın isterseniz..

evlilik geçirdiniz sanırım?

Evet geçirdiğim , kaybettiğim 3 yılım var neden kaybettim .istediğim özgürlüktü özgürüm ama değilim 4 duvarda özgürüm koca şehirde özgürüm koca ülkede belkide ama anlamıyorum bu kadar insan ne yapıor sabah 7 de kalkıyor öğlen biryerlerde çay içiyorlar nedir onların yüzlerindeki gülümseme ve nedir beni bir sahil kenarına yosunlu taşların dibine götürüp ağlatan ne kadar acizim neden ağladığımı bile bilemiyorum çalışmıyorum okumuyorum annem başka şehirde babam evli bir çocuğu var hiç aramadı tek çocuğum kardeşim yok kuzenim kendi dalgasında herkez birşeylerin peşinde ben neden iş aradığımı bile bilmiyorum aramam gerekiyormuş bilmiyorum offff ne kadar karmaşık herşey aptal gibiyim insanlarla konuşamıyorum dışarı çıksamda kulaklıklarımı takıyorum sürekli sagopa ve benim hayatım bi çizik ayna benim hayatım bi dolu sayfa ...

Evet geçirdiğim , kaybettiğim 3 yılım var neden kaybettim .istediğim özgürlüktü özgürüm ama değilim 4 duvarda özgürüm koca şehirde özgürüm koca ülkede belkide ama anlamıyorum bu kadar insan ne yapıor sabah 7 de kalkıyor öğlen biryerlerde çay içiyorlar nedir onların yüzlerindeki gülümseme ve nedir beni bir sahil kenarına yosunlu taşların dibine götürüp ağlatan ne kadar acizim neden ağladığımı bile bilemiyorum çalışmıyorum okumuyorum annem başka şehirde babam evli bir çocuğu var hiç aramadı tek çocuğum kardeşim yok kuzenim kendi dalgasında herkez birşeylerin peşinde ben neden iş aradığımı bile bilmiyorum aramam gerekiyormuş bilmiyorum offff ne kadar karmaşık herşey aptal gibiyim insanlarla konuşamıyorum dışarı çıksamda kulaklıklarımı takıyorum sürekli sagopa ve benim hayatım bi çizik ayna benim hayatım bi dolu sayfa ...
insanlarla konuşamadığınız için forumlarda tanımadığınız kişilerle fikir alışverişi yapıyorsunuz sanırım..
eşinizle tamamen ayrılabildiniz mi yoksa dava aşamasında mı acaba?

insanlarla konuşamadığınız için forumlarda tanımadığınız kişilerle fikir alışverişi yapıyorsunuz sanırım..
eşinizle tamamen ayrılabildiniz mi yoksa dava aşamasında mı acaba?

Öyle oluyor bu durumda 11 ay oldu herşey bitti aramıyorum ondan konuşmakta istemiyorum sevgi yok duygularım yokoluyor sanki bi nefret bi kin bi şüphe hep aklımda en ücra köşelerde güvensizlik hat safhada ben ölemiyorum da hergün yalvarıyorum yok işte yapılacak hiç birşey yok para yok çünkü e toprak olmak var oda olmuyor be olacak ben neyim neden varım ?

Öyle oluyor bu durumda 11 ay oldu herşey bitti aramıyorum ondan konuşmakta istemiyorum sevgi yok duygularım yokoluyor sanki bi nefret bi kin bi şüphe hep aklımda en ücra köşelerde güvensizlik hat safhada ben ölemiyorum da hergün yalvarıyorum yok işte yapılacak hiç birşey yok para yok çünkü e toprak olmak var oda olmuyor be olacak ben neyim neden varım ?
bu soruları sormakta gayet haklısınız..
fakat bence Allahtan çocuğunuz yok.. hiç bu yönden bakmışmıydınız?
evlenip boşanmış olmak size bir şey kaybettirmiyor çünkü ülkemiz şartlarında..

bu soruları sormakta gayet haklısınız..
fakat bence Allahtan çocuğunuz yok.. hiç bu yönden bakmışmıydınız?
evlenip boşanmış olmak size bir şey kaybettirmiyor çünkü ülkemiz şartlarında..

Baktım , bakılmayan bir yön kalmadı evet bu şartlarda dahada zor olabilirdi bir çocukla ama tutunacak bir dal olabilirdi hatta o zaman diğer sıradan kadınlar gibi boşanmazdım çocuk için devam ederdi herşey ama yok olmayan bişeyin hayaliyle avunmak ? Yada zehir etmek düşüncelerimi ! Gerek yok . Lakin siz ve sizin gibi bi çok insan neden yaşıyorsunuz nefes almak için tayyibin amacı ne neden mutlu olmuyor parası karısı çocukları ve yıkılmaz kariyer var neden tanrım neden insanlar mutlu oldukları yerde bırakmıyor hayatlarını ben mutlu olamadım hiç hepbir tatminkarsızlık yani şöyle mutlu oldum 2 kelime bunun içinde barındırdığı şeyi ben hiç yaşamadım . Ne zaman bu hayatta git hadi sende ilerle dicek
Sizler mutlu musunuz neden

Baktım , bakılmayan bir yön kalmadı evet bu şartlarda dahada zor olabilirdi bir çocukla ama tutunacak bir dal olabilirdi hatta o zaman diğer sıradan kadınlar gibi boşanmazdım çocuk için devam ederdi herşey ama yok olmayan bişeyin hayaliyle avunmak ? Yada zehir etmek düşüncelerimi ! Gerek yok . Lakin siz ve sizin gibi bi çok insan neden yaşıyorsunuz nefes almak için tayyibin amacı ne neden mutlu olmuyor parası karısı çocukları ve yıkılmaz kariyer var neden tanrım neden insanlar mutlu oldukları yerde bırakmıyor hayatlarını ben mutlu olamadım hiç hepbir tatminkarsızlık yani şöyle mutlu oldum 2 kelime bunun içinde barındırdığı şeyi ben hiç yaşamadım . Ne zaman bu hayatta git hadi sende ilerle dicek
Sizler mutlu musunuz neden
1993 doğumlusunuz ve hayatın başındasınız, bende başındayım yanlış anlamayın sakın.. yanlış evlilik yapmış olabilirsiniz şahsen bende 6 sene çıktığım kız arkadaşımla evlenmiş olsam hatalı bir evlilik yapmış olurdum! Buna eminim.. demek istediğim çocuğunuzun olmayışı çok büyük bir şans.. Çünkü hayata tutunma dalım olurdu diyorsunuz.. o çocugun babası sizin hayatınızı yarım bırakan birisi olucaktı ve ister istemez boşanmış olmanıza rağmen yüz yüze gelmek zorunda kalacaktınız eminimki bunu istemeyecektiniz.. fakat dediğim gibi günümüz şartlarında evlenip boşanmış olmak doğu illeri harici pekte mühim değil..

yazdıklarının hepsini okudum.
ama kusuruma bakma hak etmiyorsun.!
içinde kıskançlık var, Allahtan uzaklaşmılık var, isyankarlık var.
hiç bir şeyden tatmin olmayan kadınlardansın sadece.
neden mutlu değilim dyceğine hayatını düzeltmeye çalışmaya bakman gerek.
11 ay önce boşan vay efendim ben mutsuzum hala.
olursun. geçmişte yaşamaya devam ettikçe mutsuz olmak hakkın olur.
para yok.
ahh kapatalzm ve onun kölesi olan siz insanlar.
insanın gözü yükseklerde değilde gerçeklerde olması lazım.
para sadece araç. mutlu etmez...
birde ölmek istemek.
nede kolay kaçıyorsunuz her şeyden...
mutluluk isterken ölmeyi düşünmek çok tezat.

1993 doğumlusunuz ve hayatın başındasınız, bende başındayım yanlış anlamayın sakın.. yanlış evlilik yapmış olabilirsiniz şahsen bende 6 sene çıktığım kız arkadaşımla evlenmiş olsam hatalı bir evlilik yapmış olurdum! Buna eminim.. demek istediğim çocuğunuzun olmayışı çok büyük bir şans.. Çünkü hayata tutunma dalım olurdu diyorsunuz.. o çocugun babası sizin hayatınızı yarım bırakan birisi olucaktı ve ister istemez boşanmış olmanıza rağmen yüz yüze gelmek zorunda kalacaktınız eminimki bunu istemeyecektiniz.. fakat dediğim gibi günümüz şartlarında evlenip boşanmış olmak doğu illeri harici pekte mühim değil..

93 lü olmak yanlış anlamadım elbette ancak daha bugün konuştuğum biri bu yaşında nasıl bu kadar çok şey yaşadın diyebildi sadece bizde 7 sene çıkmıştık emin olabilirsin artık yani elbetteki böyle birşey istemezdim ama yok dostum işte yok öyle birşey , evlenip boşanmamın mühim oluşu yıllar sonra karşıma çıkacak bekar bir kişi için sorun olabilir oda belki neyse sen tam kavrayamadın benim olayımı teşekkürler yinede iyi geceler
Ne diyorum biliomusun edizz hayat be dostum hayat gidiyor zaman gidiyor her saniye ve ben hiçbirşey yapamıyorum be geri 1saniye ne ileri 1 sadise
Lanet olası dünya duraun bi kere teklesin ve herkez şunu desin BİZ NE YAPIYORUZ

Tayyip'ten sonra koptum .) Hani dertlisindir deyip teselli verecektim nacizane ama yazdiklarina ve avatarina bakinca kendime teselli veresim geldi .))

Birgül yazdığın kayboldu tekrar aynı metni alabilir miyim çok mantıklı girdin istediğim cevaplardan biriydi dön lütfen

Tayyip'ten sonra koptum .) Hani dertlisindir deyip teselli verecektim nacizane ama yazdiklarina ve avatarina bakinca kendime teselli veresim geldi .))

Kopma tayyipten nefret eden bir insanım sadece örnek olarak hani en büyük göz önünde insanın mutlu olabilmesi adına elde edilebilecek şeylere sahip ama kullanamayan bir adam old için onu yazdım avatarımda ne var sıkıntı hali makyajımı yaptım saçlarımı yaptım 1-2 pozdan biri dışarı bile çıkmadım evde kendi başıma yaptığım birşey lütfen daha fazla üzülmek istemiyorum yapmayın

Birgül yazdığın kayboldu tekrar aynı metni alabilir miyim çok mantıklı girdin istediğim cevaplardan biriydi dön lütfen

içinde kıskançlık var Allahtan uzaklaşmılık var isyankarlık var.

para yok.
birde ölmek istemek.

93 lü olmak yanlış anlamadım elbette ancak daha bugün konuştuğum biri bu yaşında nasıl bu kadar çok şey yaşadın diyebildi sadece bizde 7 sene çıkmıştık emin olabilirsin artık yani elbetteki böyle birşey istemezdim ama yok dostum işte yok öyle birşey , evlenip boşanmamın mühim oluşu yıllar sonra karşıma çıkacak bekar bir kişi için sorun olabilir oda belki neyse sen tam kavrayamadın benim olayımı teşekkürler yinede iyi geceler
Ne diyorum biliomusun edizz hayat be dostum hayat gidiyor zaman gidiyor her saniye ve ben hiçbirşey yapamıyorum be geri 1saniye ne ileri 1 sadise
Lanet olası dünya duraun bi kere teklesin ve herkez şunu desin BİZ NE YAPIYORUZ
doğrudur evet.. bekar bir kişi dediğin erkek hiç mi bir kızın günahına girmedi kardeşim? emin ol ki bundan 7-8 sene önce kesinlikle,ölümüne, bakir bir kızla evleneceğim oluyordu fakat devir değişti dünya değişiyor.. tabikide önceliğim bakir olucak fakat ne bakirler görüyoruz :eek: o yüzden sen o güzel canını sıkma dostum :) iyi ve içten birisine benziyorsun seni üzeni merak ettim doğrusu ;)

içinde kıskançlık var, Allahtan uzaklaşmılık var, isyankarlık var.
para yok.
birde ölmek istemek.

Kusura bakmam eleştiri bekliyorum.dediklerin kıskançlık evet var allahtan uzaklaşmışlık aslında belkide hiç secdeye dert yanmadım ama isyankarlık olması gereken birşey bnm hayatımda inanki geçerli sebeplerim var şöyle söylemeliyim bu sebepleri yaratan annem babam ve duvarlarım var
Hayatı nasıl düzelte bilirim 1 tane bile arkadaşım yok
İnsanın gözü gerçeklerde olması lazım demişsin tam olarak neyi kast edipte yazdın bilmiyorum ama ben gerçek olan bi arkadaşlık belki bi ses bir nefes arıyorum ferrari porsh felan değil ki ama istediğim :(
Belkide mutluluğun ölümde olduğunu zannetmemden geçiyor bu düşünce neden biliyor musun bir onu yaşamadım çünkü ama haklısın biliomusun birgül ölmek kurtulmak aslında ama tekrarlıyorum o duyguyu bilmediğim için belkide mutluluğu orda arıyorum ?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri