Kaynak Gösterisi / Yavaslik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leyan

Bayan Üye
Insallah konuyu dogru yere acmisimdir az bakindim ama en uygunu burasi sanirim... bende sorun su...

Günluk falan yazdigimda veya baska bir konu ne actigimda sürekli konun tam ortasinda kaynak düsler forum falan yaziyor...
birsey kopyalamadigim etmedigim hallde hep kaynak yazisi cikiyor hemde cümlenin tam ortasinda.

Örnek vereyim

Bugün hava ( kaynak duslerforum ..... ) cok güzel...

yani tam cümlenin ortasinda cikiyor bu....
hos olmuyor. Tek bendemi bu sorun herkezdemi var baska günluklere bakindim birsey göremedim.

2Ci sorunda forum cok yavas bende... mesaj sayimi yükseltmek istiyorum ama sayfalar cok agir aciliyor forum cok yavas, Benim Internetle tarayiciyilami alakali yoksa forum normaldemi Yavas?
Bana biri yardimci olursa sevinirim.

---> Kaynak Gösterisi / Yavaslik

Forum bende yavas degil ama kaynak dusler forum diye bendede cikiyor ama rahatsizlik duymuyorum.

bende cok yavas ya... üye oldugumdan beri böyle bi bakiyorum hizli oluyor bi bakiyorum yavas. Ya kaynak gösterisi cümlenin sonunda olsa neyse tam bi cümle yaziyorum ortasinda cikiveriyor. Hem bu uygulama forumdan baska foruma konu tasiyanlarin mesajinda ciksa daha hos olur.

o bahsettiginiz şey hepimizde cıkıyor evet...

yavaşlık konusunda da bende bir sıkıntı yok ama explorerden girince biraz yavaşlıyor o yüzden mozilla yada chromium kullanırsanız daha rahat edersiniz diye düşünüyorum

Degisme inkani yokmu acaba cok cikmak istiyorsa konunun sonunda ciksin.
Ben mozilladan girdim ayni chorme de kulaniyorum ayni....
yani hizli degil forum arada cok agir ve orta sekerli oluyor.

Degisme inkani yokmu acaba cok cikmak istiyorsa konunun sonunda ciksin.
Ben mozilladan girdim ayni chorme de kulaniyorum ayni....
yani hizli degil forum arada cok agir ve orta sekerli oluyor.

bende mozillada sorun yok dedigim gibi...

ama kaynak dediginiz yazı otomatik olarak cıkıyor...yani o yazıyı istemiyorsak düzenleme yapmalıyız onun dışında yapacak bişey yok malesef şimdilik

Anladim Insallah düzenleme falan yapilir
ilginiz icin Tesekürler

Anlaşıldı.Bu konuyuda İmzama Dahil Ediyorum =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri