Kendine Güvenen Bir Sayısalcı Arıyorum

---> Kendine Güvenen Bir Sayısalcı Arıyorum

Ayrıca cevabı geçiktirdiğim için de özürdilerim hesapta olmayan bir seyehat çıktı 3 günlük bir fuarda görev aldım. Özetle giremediğim için de cevaplayamadım..

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] sanırım cevaplandı bak hele.

[MENTION=159813]ridersofrohan[/MENTION]
-Açıkcası hocam ben açıklamayı yapmışım fazla dil dökmeye konuyu sulandırmaya gerek yok.Dikkatli okuyan anlamıştır diye düşünüyorum
[MENTION=160047]Azselya[/MENTION],yazdıklarımı dikkatli okursanız sevinirim size kısaca özet geçeyim.Ben ileri matematikte gizli köklü sayılar devreye giriyor onun için bazen 1 yerine 1,73 kullanılıyor ama bunun bazı nedenleri vardır bu sebeplerden en önemlisi ise işin mühendislik ve teknik tarafıdır.O dediğiniz İngiliz profesörün yanlış ispatı sonucunda olmuştur.Tübitak'ın sayısından bir kesit de paylaştım bununla alakalı...Sadeleşme olamaz işin içerisine sonsuzluk girer ve 0 rakamının yutanlığı yok sayılarak temel işlem kullanılmıştır ondan kaynaklanmaktadır.
Link'ten bilgi edinebilirsin.
http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/matematik/yaniltmacalar.htm
Saygılarımla

[MENTION=159813]ridersofrohan[/MENTION]
-Açıkcası hocam ben açıklamayı yapmışım fazla dil dökmeye konuyu sulandırmaya gerek yok.Dikkatli okuyan anlamıştır diye düşünüyorum
[MENTION=160047]Azselya[/MENTION],yazdıklarımı dikkatli okursanız sevinirim size kısaca özet geçeyim.Ben ileri matematikte gizli köklü sayılar devreye giriyor onun için bazen 1 yerine 1,73 kullanılıyor ama bunun bazı nedenleri vardır bu sebeplerden en önemlisi ise işin mühendislik ve teknik tarafıdır.O dediğiniz İngiliz profesörün yanlış ispatı sonucunda olmuştur.Tübitak'ın sayısından bir kesit de paylaştım bununla alakalı...Sadeleşme olamaz işin içerisine sonsuzluk girer ve 0 rakamının yutanlığı yok sayılarak temel işlem kullanılmıştır ondan kaynaklanmaktadır.
Link'ten bilgi edinebilirsin.
http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/matematik/yaniltmacalar.htm
Saygılarımla

Açıklamalarınıza mutlak katılıyorum. Ancak matematikte yanıltmaca birazcık eğlenmek içindir diye düşünenlerdenim. 0 'la oynayarak istersek 2x2= 1.5 ya da artık ne istiyorsak bulabiliriz. Burda amaç sıfırla oynayarak sonuça ulaşmak ve dikkat toplamaktı. Teşekkür eder saygılarımı sunarım.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri