Kirli Ticarete Hayır!

Gözde'

Bayan Üye
d3bnq.png

---> Kirli Ticarete Hayır!

Ama gözdecim sosyetede böyle bir moda var bilmiyormusun? köpeginizin yada kedinizin fiyatı çok önemli..hatta cins köpek olması daha önemli...şimdi bir kamyon para döküp adından söz ettirmek varken kim gidip barınaktan hayvan alsın...Ama hayvansever insanlar az degil elbette, benim yazdıklarımın işin kötü kısmı sadece...ama toplum olarak bizler cocuklarını bile sokaklarda çalıştırmaya cami önlerine bırakmaya musait oldugumuz için hayvanları hiç düşünmüyoruz bile

Ama gözdecim sosyetede böyle bir moda var bilmiyormusun? köpeginizin yada kedinizin fiyatı çok önemli..hatta cins köpek olması daha önemli...şimdi bir kamyon para döküp adından söz ettirmek varken kim gidip barınaktan hayvan alsın...Ama hayvansever insanlar az degil elbette, benim yazdıklarımın işin kötü kısmı sadece...ama toplum olarak bizler cocuklarını bile sokaklarda çalıştırmaya cami önlerine bırakmaya musait oldugumuz için hayvanları hiç düşünmüyoruz bile

Sosyeteleri batsın onların.

Hayvansever toplum da bunları bastırabilcek kadar fazla değil maalesef ya da en azından ilgilenen kısım..

Aynen öyle, kimse kimseyi düşünmez olmuş. Hayvanlar şöyle dursun..

Bu petshoplar yasaklanacaktı bir ara konuşuluyordu. Bizim yakınlarda bir tane var kapanmış.
Bilemiyorum yasak mı geldi ama yasak gelse ne olur el altından yine yaparlar.

Bu petshoplar yasaklanacaktı bir ara konuşuluyordu. Bizim yakınlarda bir tane var kapanmış.
Bilemiyorum yasak mı geldi ama yasak gelse ne olur el altından yine yaparlar.

Tasari falan yok henuz, olcagini da sanmiyorum dernekte konusuluyor , klsa da faydasi olmaz surdurulur
Kendi aramizda bile kopegimiz dogunca parayla satiyoruz, adamlar ordan ekmek yiyo onu mu kapatacak?
Asla
Ama umut fakirin ekmegi tabii keske kapansa

Umarım yasak gelir en kısa zamanda.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri