Şikayet Kişilerin İstek ve Arzularına Göremi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PalyacoMutsuz

Kayıtlı Üye
Kişilerin istek ve arzularına göremi konu açıcaz.
Düşüncelerimi yazınca "acaba beğenirler mi?", "acaba silerlermi" kaygısıylamı yazcaz?

Tanımadığınız birine: "kendisini acındırıyor" demek bu kadar kolay mı?
"Düşüncelirinizi özgürce ifade edin", bu cümle bir biblo mu? Yoksa kıymeti değeri varmı?
Ve ben sorunlarıma cevabı bir yönetici ağzıyla değil, empati kuran bir kişi ağzıyla cevap verilmesini rica ederim

---> Kişilerin İstek ve Arzularına Göremi...

lütfen dil bilgisi kurallarına dikkat edelim.

kardes sen halen anlamıyor musun bak kişisel sayfaya heres isteğini yazıyor paylaşıyor sayfasında ama seninki tartışma kurallar dışına çıkmaya başladı k burda biz değil herkes uymak zorundadır sen at görüşü ile bakıyor sun kalıplaşmış cümleler kuruyor sun sadece açık değilsin senin konun konunun forum kurallarını dışına çıktı

ha yazmışın oraya yaşadıklarımı bir gramini yaşamamısınız diye sen daha kimseyi tanımadan etmeden büyük konuşma sen ne yaşadın ki bu şekil konuşuyor sun

bir diğeri insanları suçlama ya hakkın yok düşüncelerinize zorluyorsun demişin çok yanlış konuşuyo sun

hmmm

dusunce fikir paylasma adabinda klsltlandiginimi dusunuyorsun

kufur/reklam olmadigi surece istedigini yaz ciz

Foruma üyelik alıyorsunuz birşeyler paylaşmak için gayet doğal her üye gibi..
Fakat forumda tek paylaşımınız ben çirkinim beni beğenmiyorlar oluyor aksini düşünen ve size hayır değilsiniz diyen bayan üyelere cevabınız siz yalan söylüyorsunuz, beni avutuyorsunuz oluyor durum böyle olunca kısır döngü oluyor ve kişisel sayfa diye açtığınız başlık ilerlemiyor.

olaydan anladigim kadariyla bu arkadasin tedavi olmasi lazim veya bu arkadas bizimle kafa buluyor

Zahmet Edip Okuyunuz.

Bu bölümde her üye sadece 1 konu açabilecektir.

Herkes sayfasını özgürce oluşturabilir.
Tabiiki buranın bir aile ortamı olduğunu gözardı etmeden.

Bölümde Kendinizi Ayrıntılı Tanıtabilir..
Özgeçmişinizi, Hayatınızı, Anılarınızı, Hikayelereinizi

Fıkra, şiir, resim, müzik, video ...
ne dilerseniz ekleyebilir ve kendinizi dilediğinizce ifade edebilirsiniz.

Tabiki Kişisel Bilgileri Vermemek kaydıyla.. MSN , TEL , Soyadınız Vb.

Sayfalara diğer üyeler yorumlarını ekleyeceklerdir. Bu yorumlardan sayfa sahibinin hoşuna gitmeyenler, Bana Veya dieseL'e MSN yoluyla bildirildiği takdirde silinecektir.

Sayfaya eklediğiniz resimlerde aşırıya kaçtığınız takdirde yöneticiler tarafından kısıtlama yapılma yoluna gidilecektir.

Kişisel sayfanızda Duslerforum harici link kullanımı yasaktır
.

Kişisel sayfa başlığınızda sadece nikiniz yazacaktır
.

Farklı bi konu başlığı açılması yasaktır.

kıSa ve Basit açıLan konuLar Kilitlenicektir.

iÇerik geniş Görünüm Güzel oLmalıdır..
Sayfayı resim şiir video vs. öğelerle süsLeyebiLirsiniz..

Sayfada Dış Link vermek Yasaktır..
Resim yada Videolar Site üzerinden oynatıLmalıdır

Kişisel sayfa açan herkes yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş saylır.

Forum yöneticileri gerektiğinde bu kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.

• Sayfanızı limit değerlerindeki imaj , bbcode , karakter ile hazırlayabilirsiniz.
  • Youtube, Google Video, VidiVodo, Haberturk, Pikniktube, AkıllıTv, Avi videoLar için eklenti vardır ustteki eklemeleri kullanarak sayfanızı süsleyebilirsiniz. (siteden oynatarak )
  • Sayfanızda görüşlerinizi, fikirlerinizi açıkça belirtebileceksiniz.
  • Kişisel sayfalarda aşırıya kaçmamak kaydıyla siyaset serbesttir.
  • Kişisel sayfalarda hakaret boyutuna ulaşmadığı sürece fanatiklik serbesttir. Tuttuğunuz takımın haklarını kişisel sayfanızdan savunabilirsiniz..
  • Herkes kendi konusundan beğenmediği mesajları sildirme hakkına sahip olacaktır.
  • Her ne şartta olursa olsun, gerçek bir kişiye küfür etmek, kişisel haklara saldırı tarzında mesaj yazmak yasaktır.
  • Kişisel sayfalarda illegal linkler yayınlamak yasaktır.
  • Kendi şarkılarınız dışında, yasal olduğunu iddia etseniz bile mp3 linki yayınlamak yasaktır.
  • Kişisel sayfalarda rep dağıtmak ve rep almak serbesttir.
  • En sık güncellenen ve gerekli gösterim sayısına ulaşan konulardan 10 tanesi her ay sabitlenecektir.
  • Kişisel sayfanızı duyuru alanı olarak kullanabilirsiniz.
  • Kişisel Sayfanızda Kayma Olmamasına Dikkat Ediniz

Kişisel Sayfa Bölümünün Kuralları Böyledir. Bölümdeki Konuları Açıp İncelerseniz Hiç Birinde İnsanlar Kendilerini Küçültücü ya da Görünüşlerini Aşalayıcı ifadeler kullanmamışlar. Aksine kendilerini tanıtan yazılar ve paylaşımlarda bulunmuşlardır. Eğer konu bölüme uygun değilse kitlenir...

Son yıllarda kendimi mutsuz hissettiğim en büyük nedenim bu takıntı...Tipsizliğim...

"Bunca zamandır neden takmadın da bugün böyle bir şey yazma gerei duydun?" Gerçekler yaşandıkça daha iyi anlaşılıyormuş bunu anladım.Ne zaman birini sevdiysem, ne zaman cesur davranıp duygularımı açmaya kalktıysam sonuç hep aynı oldu, buruşuk bir ifade ile "hayır" cevabı aldım.Yine aynı yüz ifadesi vardı karşı taraflarda "kala kala senin gibi tipsize mi kaldım" dercesine bakışlar...Kısmet meselesidir, aynı duyguları belki karşı taraf hissetmemiştir diyerekten, unuttum reddedilişlerimi.Fakat baktım ki ne zaman birine duygularımı açsam tersleniyorum, kendimde kusur aramaya başladım.AYnanın karşısına geçtim ve gerçeği gördüm....Aynadaki ben, gerçekleri tokat gibi yüzüme çarptı "sen çirkin ve tipsiz bir adamın tekisin".
Şimdi bazılarınız çıkacak ve herşeyin dış güzellik olmadığını falan filan fısıldayacak, karşı çıakcak düşüncelerime.Eğer herşey dış görünüş değilse eğer, neden sağımda solumda çirkinleri yalnzı başlarına dolaşırken görüyorum?Hangi kız koluna çirkin bir erkeği takmak ister?Siz hiç çürük domatesleri sepetinize doldurur musunuz?

Erkekler de dış görünüşe dikkat ediyorlar diyecek bayan arkadaşlar, onlara da bir çift lafım var: Bir bayan ister çirkin olsun ister güzel, erkek tarafından reddedilmez, ama söz konusu çirkin tipli bir erkekse, bayan çirkinde olsa hayır yanıtı ile tersleyebilir erkeği.Çünkü bayanların çirkinleri bile mükemmel bir erkek hayal ediyor ve istiyor.
Demekki neymiş "Önemli olan dış görünüşmüş

Bu sizin konudaki ilk mesajınız .. Farkındaysanız ne adınız , ne yaşınız , ne memleketiniz , ne okuduğunuz okul , ne hobi , ne fobi vss ifaleriniz yer almıyor. Konuda kendinizi hırpalamaktan başka bir şey yapmamışsınız.
Eğer aynlarla ilgili bir sıkıntınız varsa bunu aşmak için yardım alabilirsiniz.

Konu Bölüm Kurallarına Uygun Değildir.

Bölüm Kurallarını Okuyup , Örnek Konuyu İnceleyiniz.

Konu kilit.

Konunuz Tarafımdan ; Gelen şikayetler doğrultusunda incelenmiş ve kapatılmıştır.

1.Forum kurallarını yönetici olaraktan uygularken Üyelere sormuyorum.

2. Üyelerimiz kurallar çerçevesinde konular paylaşabilir , mesajlar yazabilir buna hiç kimsenin bir sözü yok.. Sizde paylaşımlarda bulunmuşsunuz ancak yazdıklarınız , kendinizi sürekli olarak yermeniz , şöyle çirkinm böyle çirkinim diyerek kendinizi yermeniz , üyelerin size tavsiyelerini dikkate almadan aynı şey üzerinde duruşunuz şikayetlere neden olmuştur.

3. Konudaki mesajlarınız zaten bölüm kurallarıyla alakasızdır.

Biz İnsanları Dış Görünüşleriyle Yargılamıyoruz.

Bu Size İkinci Uyarımdır.

Tutumunuzu değiştirmeyecekseniz gereken yapılır...

Keyifli Forumlar .

Foruma üyelik alıyorsunuz birşeyler paylaşmak için gayet doğal her üye gibi..
Fakat forumda tek paylaşımınız ben çirkinim beni beğenmiyorlar oluyor aksini düşünen ve size hayır değilsiniz diyen bayan üyelere cevabınız siz yalan söylüyorsunuz, beni avutuyorsunuz oluyor durum böyle olunca kısır döngü oluyor ve kişisel sayfa diye açtığınız başlık ilerlemiyor.

Yani demek istiyorsunuzki, yol alabilmek için birilerinin düşüncelerinden taviz vermesi gerekiyor. Yanlış mı anladım ben.

Katılırsınız veya katılmazsınız benim yaşadıklarım ve düşüncelerim budur. Aksini söylediğiniz için, size katılmalımıyım. Ya da konu kısırdöngü oldu diye kilitmi vurulmalı düşünceye?

İstemeyen cevap yazmaz, ama düşünceler beğenilmedi diyede bir insanın konusu silinmez.

olaydan anladigim kadariyla bu arkadasin tedavi olmasi lazim veya bu arkadas bizimle kafa buluyor

Bilip bilmeden yorum yapıyorsun, senin ne yaşadığımı bilmen için yıllarını yanımda geçirmiş olman gerekirdi.
Ne biliyorsun hakkımda? Hiçbişey..
Neden bahsettiğim hakkında bi fikrin varmı? Hiç...
Sizinle kafa bulmuyorum, ne yaşadıysam onu paylaştım, o da çok dolduğum içindir.

İnanıyorum ki benim yaşadıklarımı yaşayan erkekler vardır bu ülkede.Ve bunlara inanıp inanmamak size kalmş.

Zahmet Edip Okuyunuz.

Kişisel Sayfa Bölümünün Kuralları Böyledir. Bölümdeki Konuları Açıp İncelerseniz Hiç Birinde İnsanlar Kendilerini Küçültücü ya da Görünüşlerini Aşalayıcı ifadeler kullanmamışlar. Aksine kendilerini tanıtan yazılar ve paylaşımlarda bulunmuşlardır. Eğer konu bölüme uygun değilse kitlenir...

Bu sizin konudaki ilk mesajınız .. Farkındaysanız ne adınız , ne yaşınız , ne memleketiniz , ne okuduğunuz okul , ne hobi , ne fobi vss ifaleriniz yer almıyor. Konuda kendinizi hırpalamaktan başka bir şey yapmamışsınız.
Eğer aynlarla ilgili bir sıkıntınız varsa bunu aşmak için yardım alabilirsiniz.

Konunuz Tarafımdan ; Gelen şikayetler doğrultusunda incelenmiş ve kapatılmıştır.

1.Forum kurallarını yönetici olaraktan uygularken Üyelere sormuyorum.

2. Üyelerimiz kurallar çerçevesinde konular paylaşabilir , mesajlar yazabilir buna hiç kimsenin bir sözü yok.. Sizde paylaşımlarda bulunmuşsunuz ancak yazdıklarınız , kendinizi sürekli olarak yermeniz , şöyle çirkinm böyle çirkinim diyerek kendinizi yermeniz , üyelerin size tavsiyelerini dikkate almadan aynı şey üzerinde duruşunuz şikayetlere neden olmuştur.

3. Konudaki mesajlarınız zaten bölüm kurallarıyla alakasızdır.

Biz İnsanları Dış Görünüşleriyle Yargılamıyoruz.

Bu Size İkinci Uyarımdır.

Tutumunuzu değiştirmeyecekseniz gereken yapılır...

Keyifli Forumlar .

Ben bunca hayal kırıklığı yaşarken, kendimi öve öve anlatacak değildim.Kendimden bahsetmemiş olabilirim, belki bu eksiğimdir. Ama bu eksik, heralde sizlerin benim düşüncelerime kilit vurmanızı gerektirecek kadar da büyük bir neden olmasa gerekti.
Konu yanlış yere açılmışsa madem, silmek yerine uygun bir yere taşıyabilirdiniz. Düşüncelerini beğenmediğiniz insanların konularını silebiliyorsanız, bunu da haydi haydi yapabalirdiniz dimi. Ama silmek daha kolay, daha pratik geldi size sanırım.

1.Sormayın tabi üyelere, ne istiyorsanız onu yapın. Kibirli insanların yapacağı şeylerdir bunlar.

2.Biraz önce de de söyledim; sizlerin bana olan bakışı değişsin diye şirinlik muskası olamam. Tipsiz ve reddedilen biriyken, kendimi övmemi bekliyorsunuz. Burada var olabilmenin yolu, sizin istediğiniz bir görüntüde düşüncede olmaktan mı geçiyor?

3.Yanlışlıkla bilmediğim için oraya açmış olabilirim konuyu. Konuyu taşımak varken silmek nedir peki?

İnsanların dış görüşleriyle yargılıyorsunuz... Çünkü; "sen tipsiz olamazsın, sen aslında hiç reddedilmedin, senin yüzüne tipsizliğin ima edilerek geri çevrilmedin. Sen aslında halisunasyon görüyorsun, tipsizlik diye bir kavram da yok zaten, o da senin uydurman" diyorsunuz değilmi?

Siz görüşlerime yargılamakla kalmıyor, böyle bir şeyin aslında hayatta hiç var olmadığını söyleyecek kadar, bunu paylaşanlara da tahammül edemeyecek kadar da nefret besliyorsunuz. (Şikayet eden arkadaşlaradır bu sözüm)

Forumdaki her konuda ilerleyen zamanlarda paylaşımda bulunabilirim...
Ama yaşadıklarımı hiç olmamış gibi sayıp, burada sizin istediğiniz imajı sergilememi isteyip aksi halde banlamakla tehdit ediyorsunuz.
Bir insanı düşüncelerinden ve sizin istediğiniz kalıba girmediği için yasaklıyorsanız, kusura bakmayın ben burada var olabilmek için yalancıktan mutlu polyanna yı oynayamam.

Bilip bilmeden yorum yapıyorsun, senin ne yaşadığımı bilmen için yıllarını yanımda geçirmiş olman gerekirdi.
Ne biliyorsun hakkımda? Hiçbişey..
Neden bahsettiğim hakkında bi fikrin varmı? Hiç...
Sizinle kafa bulmuyorum, ne yaşadıysam onu paylaştım, o da çok dolduğum içindir.

İnanıyorum ki benim yaşadıklarımı yaşayan erkekler vardır bu ülkede.Ve bunlara inanıp inanmamak size kalmş.

Tm

-Şu konu ben yazmadan kapanırsa çok üzülürüm çünkü artık dayanamadım.-

Dil bilgisi kurallarına uygun yazıyorum ki uyarı almayayım diye.
İlk olarak bir adminimiz üyenin açtığı konunun tartışmaya dönüştüğünü ve diğer üyelerden tepki aldığını söylemiş. Konuya tepki veren hangi üyeler, konuyu tartışmaya çevirenler mi? Ayrıca eğer ki konu tartışmaya dönüştüyse ve kişisel sayfa niteliği taşımıyorsa forumda tartışalım diye bir bölüm var oraya taşınırdı herkes istediği kadar tartışırdı. Sinir olan biri varsa da konuya girmez yorum yapmazdı. Böylece kimsenin kalbi kırılmamış olurdu.

Bir diğer adminimiz gelmiş uzun uzun bölüm kurallarından bahsetmiş. Ad,yaş vs. gibi şeyler ile başlaması gerektiğini söylemiş. Evet konu o şekilde başlamıyordu fakat o şekilde başlamayan bir sürü konu var o bölümde. Onlarınki neden kilitlenip çöp kutusuna atılmadı?
Bknz: http://www.duslerforum.org/asijuliet-t586005.html
(Üye yanlış anlamasın lütfen ilk gözüme çarpan konu bu olduğu için bunu paylaşıyorum.)
Bir diğer husussa neden üye konunun içeriğini değiştirmesi üzerine uyarılmadı, direk üzerinde yaptırım uygulandı? Ve daha da kendini savunmaya devam ederse siteden uzaklaştırılmak ile tehdit edildi?

Önceki üyeliğim ile 2008'den beri foruma üyeyim. 7 senedir bu forumda olan biri olarak stajyer modundan tutun adminine kadar tüm rütbelerde bulundum. Hiçbir zaman üyelere bu şekilde davranıldığını hatırlamıyorum. Evet belki bir şekilde emir cümleleri ile konuşmalısınız ve bu sizi itici gösteriyor olabilir. Ama bu kadar katı olunmasını bana saçma geliyor.
Bu forum eskisi gibi değil diye şikayet ediyorsunuz ya biraz hatayı kendinizde arayın.
Üyeler nasıl size saygılı olmak zorundaysa size göre sizlerde üyelere saygılı olmak zorundasınız.
Bundan daha öncesinde küfürden dolayı 1-2 hafta banlanan insanlar vardı. Benim bildiğim kurallara göre küfürün yaptırımı süresizdir. Kafanıza göre forum kuralı uyduruyorsanız bilelim hangisine uyacağımıza da siz karar verin. Ya da o alıntı yapıp okunmasını istediğiniz kuralları bir de siz okuyun.

Ve sana gelince PalyaçoMutsuz abicim. Abi diyorum çünkü yaşça benden oldukça büyüksünüz fakat o olgunluğa erişememişsiniz gibi görüyorum. Boyum 1.80 ve kendimden kısa birini de sevebilirim. Atalarımız buna çok uygun bir söz söylemiş gönül ota da diye başlayan. Ha senin fikrini değiştiremem gördüğüm kadarıyla ama bu kadar sabit fikirli olduğun süre bırak aşk hayatını sen bu hayatta hep kaybedersin.

Oh be.​

-Şu konu ben yazmadan kapanırsa çok üzülürüm çünkü artık dayanamadım.-

Dil bilgisi kurallarına uygun yazıyorum ki uyarı almayayım diye.
İlk olarak bir adminimiz üyenin açtığı konunun tartışmaya dönüştüğünü ve diğer üyelerden tepki aldığını söylemiş. Konuya tepki veren hangi üyeler, konuyu tartışmaya çevirenler mi? Ayrıca eğer ki konu tartışmaya dönüştüyse ve kişisel sayfa niteliği taşımıyorsa forumda tartışalım diye bir bölüm var oraya taşınırdı herkes istediği kadar tartışırdı. Sinir olan biri varsa da konuya girmez yorum yapmazdı. Böylece kimsenin kalbi kırılmamış olurdu.

Bir diğer adminimiz gelmiş uzun uzun bölüm kurallarından bahsetmiş. Ad,yaş vs. gibi şeyler ile başlaması gerektiğini söylemiş. Evet konu o şekilde başlamıyordu fakat o şekilde başlamayan bir sürü konu var o bölümde. Onlarınki neden kilitlenip çöp kutusuna atılmadı?
Bknz: http://www.duslerforum.org/asijuliet-t586005.html
(Üye yanlış anlamasın lütfen ilk gözüme çarpan konu bu olduğu için bunu paylaşıyorum.)
Bir diğer husussa neden üye konunun içeriğini değiştirmesi üzerine uyarılmadı, direk üzerinde yaptırım uygulandı? Ve daha da kendini savunmaya devam ederse siteden uzaklaştırılmak ile tehdit edildi?

Önceki üyeliğim ile 2008'den beri foruma üyeyim. 7 senedir bu forumda olan biri olarak stajyer modundan tutun adminine kadar tüm rütbelerde bulundum. Hiçbir zaman üyelere bu şekilde davranıldığını hatırlamıyorum. Evet belki bir şekilde emir cümleleri ile konuşmalısınız ve bu sizi itici gösteriyor olabilir. Ama bu kadar katı olunmasını bana saçma geliyor.
Bu forum eskisi gibi değil diye şikayet ediyorsunuz ya biraz hatayı kendinizde arayın.
Üyeler nasıl size saygılı olmak zorundaysa size göre sizlerde üyelere saygılı olmak zorundasınız.
Bundan daha öncesinde küfürden dolayı 1-2 hafta banlanan insanlar vardı. Benim bildiğim kurallara göre küfürün yaptırımı süresizdir. Kafanıza göre forum kuralı uyduruyorsanız bilelim hangisine uyacağımıza da siz karar verin. Ya da o alıntı yapıp okunmasını istediğiniz kuralları bir de siz okuyun.

Ve sana gelince PalyaçoMutsuz abicim. Abi diyorum çünkü yaşça benden oldukça büyüksünüz fakat o olgunluğa erişememişsiniz gibi görüyorum. Boyum 1.80 ve kendimden kısa birini de sevebilirim. Atalarımız buna çok uygun bir söz söylemiş gönül ota da diye başlayan. Ha senin fikrini değiştiremem gördüğüm kadarıyla ama bu kadar sabit fikirli olduğun süre bırak aşk hayatını sen bu hayatta hep kaybedersin.

Oh be.​

her harfine katılıyorum. ve arka çıkıyorum.
konu başka yere taşınabilir. (ki silinmesi için ortada bir şey yok) şikayet edenlerde zahmet edip girip okumasın. yorumda da bulunmasın bu kadar basit.

kendini bilmez şımarık üyler yüzünden her konu silinemez.

birde adam kendini beğenmiyor diye tehtit etmek nedir? suçu ne ki banlansın.

Biz ne diyoruz sen ne diyorsun.

Hala Aynı Şeyleri Söylüyorsun.

Senin ' Tipinden ' Bizene ..

Sana Evet Tipsizsin mi Dememiz Lazım İçin Rahat Etsin Diye.

Konuyu Çok Saçma Bir Yere Çekmekten Başka Bir Şey Yapmıyorsun.

Konun Silinmiş Değil , Kilitli Geri Dönüşüm Kutusunda..

Kendine yeni Bir konuda Açabilirsin.

http://www.duslerforum.org/palyacodur-deyince-mutlu-mu-sandin-beni-t587136.html

Buyrun Herkes Konudaki Mesajları Tekrar Okuyabilir...

Konuyla İlgili Başka da yazacağım bir şey yok. kabak bana patladı iyi mi.. :M

Keyifli forumlar..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri