Kurucu Semih - ASKER!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Kurucu Semih - ASKER!!

Buradan Ne denir inanın Bilmiyorum İçinde hem bir sevinç Hemde bir Hüzün Var Beni Hiç Biriniz Tanımazsınız Burda Tanıyanınız belkide Çok Azdır.

Ben Semihin Babasıyım Ama inanın Ne yazacagımı ne söyleyeceğimi Bilmiyorum karma karışık Duygular içindeyim yukarıdada söyledim Hem sevinç var evet sevinç var Çünkü Asker Babasıyım Hüzün var Çünkü Evladımı Askere Yolcu ediyorum.

Benim evladımı ve cümle ana baba evladını ALLAHA Emanet ediyorum inşallah Hayırlısı İle gider Gelirler Yolunuz Ve Bahtınız Açık Olsun Seni Seviyorum Oğlum Hayırlı Teskereler..

Alaattin Oğuz

Ne Mutlu Sana Alaattin Baba.
Hayırlısıyla Gidip Gelecek Gönlünü Ferah Ttut..
Sayılı Gün..

Usta birliği kesinlikle şırnak hakkari tunceli diyarbakır olacaktır :(

Allah yardımcısı olsun bütün askerlerimizin :(

Ne alaka bu tur seyler soylıyıp ınsanların morallerını bozmayın aslında doguda askerlık yapmak daha rahat cunku rutbelı ugrasmıyorsun

Ne alaka bu tur seyler soylıyıp ınsanların morallerını bozmayın aslında doguda askerlık yapmak daha rahat cunku rutbelı ugrasmıyorsun

moral bozmak ?
Gerçekler acıdır canım bunu herkes bilirki hatayda acemilik yapanlar en batısı Malatya Anteptir buda imkansız gibi bişey :)

Hakkari'de yada doğuda görev yapmanın neresi kötü bi biiiiirrrrrr
Ülkenin her yeri aynı değerdedir bu ikiiiiii
Sevdiğim adam Hakkaride görev yapıyo bugün 21 gün oldu haber alamıyorum ağzımı açtırma buda üççççç

moral bozmak ?
Gerçekler acıdır canım bunu herkes bilirki hatayda acemilik yapanlar en batısı Malatya Anteptir buda imkansız gibi bişey :)

Hakkari'de yada doğuda görev yapmanın neresi kötü bi biiiiirrrrrr
Ülkenin her yeri aynı değerdedir bu ikiiiiii
Sevdiğim adam Hakkaride görev yapıyo bugün 21 gün oldu haber alamıyorum ağzımı açtırma buda üççççç

Yasamadıgın ıcın bılmezsın banada acemı bırlıgıne gıderken cok sey soyledıler manısa kırkagacda yaptım acemı bırlıgımı ıstersen google dan bak ne kadar palavra atıyolar ornek yanı benımkısı

birincisi ılla hakkarı tuncelı sırnak gıdıcek dıye bırsey yok antalyada gıder aydınada vanada karsa mardıne de
ikincisi ben doguda gorev yapmak kotu demedım aksıne cok rahattır rutbelı senle ugrasmıyor
ucuncusu nıye bu kadar sınırlenıyorsun hemen kotu bırsey demedım fıkrımı soyledım

..hayirli askerlikler hayirli teskereler,sayili gunler cabuk gelir gecer,ben zamaninda 730 gun saydim,tabiki simdi daha az.Askerlik bir gorev daha dogrusu mecburi hizmet kaci yok,muhim olan sag salim tekrar yuvaya donup sevdiklerine kavusmaktir,aileyede sabirlar, soyadlarimiz ayni acaba uzaktan yakindan bir akrabaligimiz varmi diye dusunuyorum.

Hayırlı teskereler dilerim..
Rabbim çaçabuk ailesine kavuştursun.
Rabbim yar yardımcısı olsun
selametle kal..

Hayırlı Teskereler Dilerim..

ALLAH'a Emanet Ol..
Seni Cok Seviyoruz..
Dualarımız Seninle ,..
Seninle Gurur Duyuyoruz..

EN BÜYÜK ASKER
BİZİM ASKER !

Son düzenleme:

HayırLı TeskereLer Semih KardeŞ :) YoLun AÇık oLsun :) ALLAHA emanetSin..

xD ahah.. sevindim abi o zaman :11: xD

:)

Hayırlı Tezkereler : )

Teşekkür Ederim.

semih hayırlı teskereler dilerim en büyük asker bizim asker

Eyvallah Sağolasın :)

Buradan Ne denir inanın Bilmiyorum İçinde hem bir sevinç Hemde bir Hüzün Var Beni Hiç Biriniz Tanımazsınız Burda Tanıyanınız belkide Çok Azdır.

Ben Semihin Babasıyım Ama inanın Ne yazacagımı ne söyleyeceğimi Bilmiyorum karma karışık Duygular içindeyim yukarıdada söyledim Hem sevinç var evet sevinç var Çünkü Asker Babasıyım Hüzün var Çünkü Evladımı Askere Yolcu ediyorum.

Benim evladımı ve cümle ana baba evladını ALLAHA Emanet ediyorum inşallah Hayırlısı İle gider Gelirler Yolunuz Ve Bahtınız Açık Olsun Seni Seviyorum Oğlum Hayırlı Teskereler..

Alaattin Oğuz

Dicek Fazla Birşey Yok Baba. İçimde Herhangi Bir Korku Yok allaha şükür. Hüzün Elbette Var Onunda Olması Normaldir Heralde :) Sevdiklerimden Çok Uzakta Olacağım. ANKARA'dan Bu Kadar Uzun Süre Hiç Ayrılmadım Tabiki Sevdiklerimdende. Hep Sevdiklerim Parça Parça Bölünmüş Olsalarda Hep Arkamda Birisinin Olduğunu Hissedebiliyordumda. Ancak Peygamber Ocağında Arkamda ALLAH'tan Başka Kimse Yok Sanırım. Şikayetcide Değilim Tek Ben Değilim ya. Ne Analar Ne Babalar Var Yavrularını Yolluyorlar Zamanı Gelince allahın izniyle bende yollayacağım büyük bir gururla..

Bu Gururu , Sevinçi Ve Tatlı Bir Hüznü Aileme , Sevdiklerime Yaşattığım İçin Oldukça Gururluyum

Çünki Bende Her Asker Gibi

VATANI , NAMUSUMUZU Korumaya Gidiyorum.

Analar , Babalar , Yavrular Rahatla Sabah'a Günaydın Desinler Diye Gidiyorum

Kısaca Herkez Kendi Sevdikleri , Ailesi Ve Vatanı İçin Gidiyor.

Şunuda Unutmuyorum , Gidiyorum Diyede Üzülmüyorum

Ne İnsanlar Var Bedensel Problemleri Yüzünden Askere Gidemeyip Hayata Küsenler Var Gördüm Bunları.

Herkezede Nasip Olmaz Bu Şanlı Görev.. Bunun Bilincindeyim Çok Şükür Allaha..

Hayırlı Teskereler :)

Teşekkürler.

alakası yok bu sans ısı antalyada duser hakkarıye vanada hatay serınyol gayet guzel bır yer yemeklerı guzeldır kendım orda yapmadım arkadasım oraada yapmıstı kendısı ankarada yaptı usta bırlıgını ben manısa kırkagacda yaptım komanda olarak usta bırlıgım malatya idi.
Tim e gırme
Rdm olma .)
Hayırlı Teskereler.

Farketmez. Doğuda Bizim Memleketimiz.

allah Razı Olsun.

Hayırlı Teskereler :)

Teşekkür Ederim.

Hayırlı Teskereler Semih Abim...:)

Sağol Ciğerim.

Ne Mutlu Sana Alaattin Baba.
Hayırlısıyla Gidip Gelecek Gönlünü Ferah Ttut..
Sayılı Gün..

Sen Bitirdiysen Ben Haydi Haydi Bitiririm.

Farketmez Neresi Olursa , Teşekkür Ederim.

Hayirli teskereler. Sag salim donersin inşallah :)

Amin , Teşekkürler :)

hayırlı teskereler

Teşekkür Ederim.

..hayirli askerlikler hayirli teskereler,sayili gunler cabuk gelir gecer,ben zamaninda 730 gun saydim,tabiki simdi daha az.Askerlik bir gorev daha dogrusu mecburi hizmet kaci yok,muhim olan sag salim tekrar yuvaya donup sevdiklerine kavusmaktir,aileyede sabirlar, soyadlarimiz ayni acaba uzaktan yakindan bir akrabaligimiz varmi diye dusunuyorum.

Dede Teşekkür Ederim.

Öylemi Bilmiyordum Soyadlarımızın Aynı Olduğunu :) Belkide Vardır Bilmemki.

Hayırlı teskereler dilerim..
Rabbim çaçabuk ailesine kavuştursun.
Rabbim yar yardımcısı olsun
selametle kal..

Teşekkür Ederim İnci.

Hayırlı Teskereler Dilerim..

ALLAH'a Emanet Ol..
Seni Cok Seviyoruz..
Dualarımız Seninle ,..
Seninle Gurur Duyuyoruz..

EN BÜYÜK ASKER
BİZİM ASKER !

Sağol Sercan.

HayırLı TeskereLer Semih KardeŞ :) YoLun AÇık oLsun :) ALLAHA emanetSin..

Eyvallah Gardaş. Sağolasın

Bu gece yola çıkıcaksın sanırım hayırlı gitmeler :)

ben tecilli gitim askere,
2009 da serin yoldaydim..
ilk 3 boluge dusersen sorun yok,
lakin sonraki bolukler pek icaci degil hocam,
bilgin olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri