Lalim

Lalim

Bayan Üye
Başlığımın 'El İntizar Eşeddü Minen-Nâr' yani 'Beklemek ateşten şiddetlidir' koymamın sebebi sanırım ömrümün hep birşeyleri bekleyerek geçmiş olması. Hala da öyle. Okulumun bitmesini bekledim, sevdiğîm adamı bekledim, şimdide şu lanet olası gurbetin bitmesini bekliyorum. Ya nasip..
Anlaşıldığı gibi Almanyada ailemle birlikte yaşamaktayım ve 24 yaşındayım. Adım Beyza. Psikolojik danışman ve Pedagogum. Aslen Orduluyum.
İki tane büyük hayalim var olmasını istediğim. Biri anne olmak, diğeri Türkiyede yaşamak.. Tam bir İstanbul aşığıyım. Anlatılmaz, yaşanır..
Tipik bir Yengeç burcuyum; duygusal, hassas, kıskanç, anaç ve vatansever. Öyle ki hiç olmadık bi zamanda bi komedi filminde bile ağlayabilirim. 10 saniye sonrada kahkaha atabilirim. Kendimi çok iyi motive etmesini bîlirim. Her ne olursa olsun mutlu olmak için bi sebebim vardır. Karşımdaki insanı dinlemek onada yardım etmeyi çok severim. Sanıeım bu yüzden doğru bi meslek seçtim. Çocuklara, mantıya ve çikolataya ayrı bi zaafım var. Mümkünse aramıza kimse girmesin :) bunlar olsun, ben hep mutlu olurum ki.. He bide ailem. Onlarsız yapamam, Rabbim yokluklarını yaşatmasın inşallah.. Nankörlüğe asla gelemem. Çîleden çıkarır beni. Ama en ufak bişeyde beni mutlu eder, kolay kandırılırım sözüm meclisten dışarı :))
Ayhh neyse çok anlattım yine ya.. Birlikte vakşt geçirdikce tanıyacaksınız nasılsa.

Bundan sonra ki paylaşımlarım şiirler, şarkılar olacak..

Okuyan gözleriniZe sağlık :)

---> Lalim / 'El İntizar Eşeddü Minen-Nâr' !

Seni tanimak guzeldi beyzacim...

hayatinda basarilar diliorum. ...allah mutlu etsin yakin zamanda evleneceksin galiba....

ich liebe turkei auch. ...

Seni tanimak guzeldi beyzacim...

hayatinda basarilar diliorum. ...allah mutlu etsin yakin zamanda evleneceksin galiba....

ich liebe turkei auch. ...

Yok yok evlilik felan yok :) yazdıklarımdan o mu çıktı :D
Sevdiğim adamı boşuna beklemiş oldum onu yazmayı unutmusum:)

Rabbim vatanımıza kavuştursun inşallah, ben tşk ederim :)

Yok yok evlilik felan yok :) yazdıklarımdan o mu çıktı :D
Sevdiğim adamı boşuna beklemiş oldum onu yazmayı unutmusum:)

Rabbim vatanımıza kavuştursun inşallah, ben tşk ederim :)

Evet ben evlilik var diye dusundum :)))

Amin insallah canim

seni tanımak güzeldi canım.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri