Lise Anılarınız, Mazi'de kaldı diyip geçmeyin.

---> Lise Anılarınız, Mazi'de kaldı diyip geçmeyin.

lise 2. sınıfta bi matematik öğretmenimiz vardı. Ayhan hoca xD
adamın öğretmen olduğundan bile süpheliydim pek bişi bilmiordu :eek:
islediğimiz konuda öğrencilerin basbelası ''Trigonometri''
Bi tane kırmızı kitabı vardı oradaki çözümlü örnekleri tahtaya yazar ve cvplamamızı isterdi..xD

bi gün onun dersinde en öne gectik arkadasımla öğretmen masasının hemen arkasına yani. yine getirdi kitabını actı bi çözümlü örneği tahtaya yazmak için arkasını döndü. bizde o anda kitabın sayfalarını karıstırdık
shy2.gif

adam yapcak olan var mı dedi kimseden cıt yok tabi. hocam siz yapın dedik. kitabı eline aldı baktı baktı sayfayı bulamadı :11:
sonrada cocuklar bu soru yanlıs dedi ve sildi xD

bunu unutamıyorum. 10-L için unutulmaz bir anıdır :11:

Ben şimdiden çok özledim 3 4 ay önceye dönme istiyoorum :/
Okuldan kaçmak istiyorum hocalardan azar işitmek istiyorum okula arabayla gelmek istiyorum xD
Hepsi bi kenera arkadaşlarımı çok özlüyorum sınıfta en anlaşamadığım Ayşe'yi bile özlediim :83::34:
İsmail hocamla dalga geçmeyii xD
Sınıfta parti yapmayı :171: xD
Lise 1'den sona kadar her hafta çiçek almayı da özliycem :64: hahaha
Cadıydık cadııııı -.-

Bi tane baş belam vardı adı Emel Can. Dersimize girmezdi ama babam sayesinde tanırdı beni. Lise sondaki her günümü rezil etmeyi başardı artık rüyalarıma girerdi o derece yani. Gözümdeki kaleme mi dersiniz,dudağımdaki hafif ! ruja mı yoksa upuzun açık saçlarıma mı yani sürekli benimle uğraşacak bişey bulurdu.

Ki diğer kız öğrencilerin de benden hiçbir farkı yoktu ama kadın bana takmıştı.

Okulda resmen onunla saklambaç oynardım xD Gördüğü an ya o pis elleriyle dudağımdaki ruju silerdi ya da ıslak mendille beraber wc ye gönderirdi xD

Tenefüslerde yakalayamadığı günlerde de özel olarak sınıfıma girer , çantamı karıştırır , bulduğu ayna ve majyaj malzemelerini çantasına atıp bidaha da vermezdi. Ama inat değil mi ben de gider aynısından yine alır çantama koyardım ve her gün ama her gün aynı makyajı yapıp okula gitmeye devam ederdim saçlarımı da hiçbir şekilde toplamazdım xD

O benden , ben de ondan bıkmıştım ama bendeki inat bambaşka xD

Ve kadından öyle nefret ettim ki mezun olduğum gün kadının suratına bile bakmadan vedalaşmadan gittim okuldan D.

Bi gün okul çıkışı hocalarla halı saha maçı yapmıştık. Mardinli Nevzat hocamız var şirketler muh. dersine giriyo çoğu kişi hocam değilde baba diyo hitap ediyo o kadar babacan adam. Çokta gırgır - şamata birisi kız erkek hiç farketmez hepsinin yanında küfürlü espri yapıyo. Her neyse maçta faul olmuştu ve bende tek başıma topun önüne baraj kurdum topada Nevzat hoca vurdu. Ama vuruş o vuruş. Top o sertlikle öyle bi yerime geldiki bacaklarımdan ayaklarıma kadar bi titreme geldi ve rahat 20 saniye sahanın ortasında ellerim bacak aramda kalakaldım. Ne yürüyebiliyorum ne oturabiliyorum. Sonra çıktım maçtan eve geldim. Ertesi gün okulda hoca girdi derse ayağa kalktık hepimiz. Direk bana baktı ve tahtaya çık lan diye gülerek bağırdı. Tahtaya kalktığımda pandispanyalarında bi şey var mı lan diye sordu. Sonra sınıfa dönerek lan dün topa bi vurdum adam top oldu lan yazık üzüldüm valla! Sınıfı gülme aldıki anlatamam. Kızlar ayrı bi kahkaha atıyo zaten :/ Sonra bana baktı utandı lan olm erkek adam utanmaz! Hay Allah' ım ya aynısı seninde başına gelir inşallah hoca...

hocanın cıkın gidin kapatıyorum dukkanı gidiyorum dedigi günleri unutamadım :D

ceeket gıymedık dıye okula alınmıyoduk ısee bak :D

hocanın çantasından sınav kağıtlarını alğımız günler hala aklımda

Anlatmaya kalksam kelimeler cümle, cümleler roman olur

Valla halen daha lisedeyim, hatta ilk senemi yeni tamamladım ama cehennem gibi geçen 8. sınıftan sonra lise 1 adeta cennetti benim için. İlk defa bulunduğum sınıfın bir parçası gibi hissettim, başka sınıflardan arkadaşım oldu, vs. vs. Hala anlaşılamayan sessiz kızdım ama arkadaşlarım oldu. Arkadaşının olması gerçekten güzel bir şey, gerçekten. Son yıllarımı bunun yokluğunda geçirdiğim için anlayabiliyorum kıymetini.

Ha anı olarak, mesela okulun son günleri, ders Almanca idi. Zil çaldı sınıfça bahçeye çıktık. Arka tarafta küçük bir alan var basketbol oynanan, oynamaya başladık. Ve bir yağmur bastırdı, bir yağmur bastırdı. Sırılsıklam olduk, yine de oynamaya devam ettik teneffüs bitene kadar. Neyse ki son derslerdeydik. Islak ıslak sıraya oturulan 45 dakika sonrasında bitti işkence. u__u

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri