Logo Calismasi

seRdaLHk

Kayıtlı Üye
Inanin forum sitelere pek takilmayan birisi olarak ve bu sitede sadece bir kac yoruma sahip bir uye olarak bu logoyu neden tasarladim hic bilmiyorum. Biraz amator birsey oldu fakat ps'de kendime guvenirim. Fikir verebilecek arkadaslar varsa suraya sunu koyup yanina sunu yapabilirsin gibisinden daha iyi birseyler yapabilirim. Saat 04.57 elimden gelen budur :)

Logo
ctycp.jpg

Before - After :))) (Ugrastirmiyim dedim)
ctycw.jpg

---> Logo Calismasi

Değişiklik her zaman iyidir yazıların biraz daha net olması bana göre daha hoş görünür ellerine sağlık.+ emeğine saygı

---> Logo Calismasi

tsk ederim yorumlariniz icin.
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] genelde okunur yazilar idealdir ve goze hos gelir fakat dukkan tabelasinda :) Sanal ortamdaysa fazla olmama sartiyla okunasi zor hatta okumak icin cabalanan logo'lar dikkat ceker. En azindan ben bu sekilde dusunuyor ve biliyorum. Psd'sini istiyen olursada bir yere yukluyebilirim.

Tekrar iyi forumlar..

---> Logo Calismasi

Link vermek yasak :s

Bunları Kullan

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Logo Calismasi

evet bu font'un menepoza girdiginin farkindayim ama baska birsey yakistiramadim acikcasi. cunku logonun cizilmesi gereken alan cok ufak. ne bir resim kullanabildim ne birsey.
ayrica anaokulu web sitesi tasarlamiyoruz yahu o fontlar ne :))

---> Logo Calismasi

ben begendim gorsellik olarak cok guzel olsada ben birseye baktigimda hemen okuyabilmek isterim. mesela yolda yuruyorum diyelim bir tabela gordugumde hemen gozume carpani okuyabilmek isterim, gozumu yoruyorsa yada ilk baktigimda okunmuyorsa yol ortasinda durup onu okumaya calismak hosuma gitmez...

logo gercektende cok guzel cok begendim ama ordaki siyah renkteki DF yazisi biraz bana satanist imaji verdi.
siteye uye olmamis olsam o logoyu gordugumde yani siyah yazili DF gordugumde hemde bu sekilde, icimden satanist sitesimi acaba diye aklimdan gecer... benim aklimdan gecer baskasinin gecmeyebilir. :)

ama genle baktigimad guzel. begendim.

yani kendimi bukadar yazmaktan ali koyamiyorum :) birlogaya bukadar yorum artik bilemiyorum.

---> Logo Calismasi

ben begendim gorsellik olarak cok guzel olsada ben birseye baktigimda hemen okuyabilmek isterim. mesela yolda yuruyorum diyelim bir tabela gordugumde hemen gozume carpani okuyabilmek isterim, gozumu yoruyorsa yada ilk baktigimda okunmuyorsa yol ortasinda durup onu okumaya calismak hosuma gitmez...

logo gercektende cok guzel cok begendim ama ordaki siyah renkteki DF yazisi biraz bana satanist imaji verdi.
siteye uye olmamis olsam o logoyu gordugumde yani siyah yazili DF gordugumde hemde bu sekilde, icimden satanist sitesimi acaba diye aklimdan gecer... benim aklimdan gecer baskasinin gecmeyebilir. :)

yani kendimi bukadar yazmaktan ali koyamiyorum :) birlogaya bukadar yorum artik bilemiyorum.

son zamanlardaki yorumların beni güldürüyor :D
:love01: seviyorum seni :3dth8:

---> Logo Calismasi

Merhaba teşekkürler çalışmanız ıcın.

Font Karışık, sadelıkten yanayım herzaman.

Kullandıgınız fontun adını unuttum ama sevmedıgım bır font. ılk bastakını sıyah yapıp dıgerını beyaz fontla sadece yazı yazmıssınız

bırazda sanırım outside ışık var arkada.

-- ü ve ş kullanılmama sebebi domain ısımlerınde noktalı kuraldırı.

sitemizin adresi düşlerforum.org değildir.

duslerforum.org olarak yazılır logolarda herzaman domain adı geçer. yoksa zor değil tr karakter font veya iki nokta koyma grafiker biri için :)

teşekkür ederim ilginize. fakat calısma olarak sunabılırsınız paylasımlarınızı. logo degısımı dusunulmuyor suan ıcın.

---> Logo Calismasi

onceki mesajlarimda da bahsetmistim tabela cizimlerinde evet yeteri kadar okunakli hatta mumkunse sadece duz yazi hic bir efekt uygulamasi yapilamamalidir gibisinden ama konu bir forum sitesi bir blog sitesi veya tamamen kisisel sitelerse (bu isten ekmek yedigimi ve bir suru referansimi ve hala elimde is oldugunu belirtmek isterim) bu tarz uygulamalar daha cok hosuma gidiyor benim. tabiki kullanilmak zorunda degil sadece bi kac gundur Photoshop programini acmadigim icin belkide ozledigimden olsa gerek 10 dk ugrasayim dedim Korku bolumunu devamli ziyaret ettigim site icin :))

---> Logo Calismasi

Merhaba teşekkürler çalışmanız ıcın.

Font Karışık, sadelıkten yanayım herzaman.

Kullandıgınız fontun adını unuttum ama sevmedıgım bır font. ılk bastakını sıyah yapıp dıgerını beyaz fontla sadece yazı yazmıssınız

bırazda sanırım outside ışık var arkada.

-- ü ve ş kullanılmama sebebi domain ısımlerınde noktalı kuraldırı.

sitemizin adresi düşlerforum.org değildir.

duslerforum.org olarak yazılır logolarda herzaman domain adı geçer. yoksa zor değil tr karakter font veya iki nokta koyma grafiker biri için :)

teşekkür ederim ilginize. fakat calısma olarak sunabılırsınız paylasımlarınızı. logo degısımı dusunulmuyor suan ıcın.

Herhangi bir resim veya ne oldugu belirsiz sekillerle suslemek yerine sadece bir yazi uzerine verilmis bir kac basit efekt ile yeterince sade oldugunu dusunuyorum.
Font'un adi "Bleeding Cowboys" hatirlatayim :) ü ve ş mevzusunda da kesinlikle size katilmiyorum sebebide ilk aklima gelen buyuk bir firma olan arçelik'in web sayfasindaki logo'nun arcelik yerine arçelik yaziliyor olmasidir. (tatmin etmediyse benzeri bir sürü örnek verebilirim.) evet yaptiginiz aciklama kisisel birsey olabilir ama web sayfasi yapanlar bana gore bilmelidirki domain ve arayuz gorselligi bir tutulmamalidir. :) Iyi calismalar..

---> Logo Calismasi

saygı duyuyorum..
Arçelik ve Duslerforum Fark bu :)

+ rep calısmanız için.

---> Logo Calismasi

evet Arçelik ve Düşler Forum farki gayet iyi goruyorum :)

O rep'ler ne ise yarar? :))))

---> Logo Calismasi

onceki mesajlarimda da bahsetmistim tabela cizimlerinde evet yeteri kadar okunakli hatta mumkunse sadece duz yazi hic bir efekt uygulamasi yapilamamalidir gibisinden ama konu bir forum sitesi bir blog sitesi veya tamamen kisisel sitelerse (bu isten ekmek yedigimi ve bir suru referansimi ve hala elimde is oldugunu belirtmek isterim) bu tarz uygulamalar daha cok hosuma gidiyor benim. tabiki kullanilmak zorunda degil sadece bi kac gundur Photoshop programini acmadigim icin belkide ozledigimden olsa gerek 10 dk ugrasayim dedim Korku bolumunu devamli ziyaret ettigim site icin :))

yok gercektende cok begendim gorsellik olarak cok guzel.
gozume hitap etti, bak goruyormussun korku bolumleri seviyormussun o yuzdenmis :) o farkli bir renkte oldugunda is tamamdir benim icin :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri