Marjinal teyze hastaneye kaldırıldı

---> Marjinal teyze hastaneye kaldırıldı

İyi de güzel kardeşim, ben eylemcileri değil, demokrasicileri küçümsediğini yazdım.
Büyük harflerle de yazdım "DEMOKRASİCİ" diye.
" Ve bizim demokrasici(!) halkımızda bu zokayı yedi sağolsunlar." demişsin.
Bu cümle de aşağılama yok mu şimdi?

12-kisi-gozunu-kaybetti-1406131200_m.jpg

Bak bu polisin halka yaptığı zulüm.
Sen de bana halkın polise yaptığı zulmü göster lütfen.

Zokayı yediler de ne gibi bir hakaret gördün anlamadım. Senin demokrasici yazdığın insanlar gerçekten demokrasici mi? Onu kastetmek istedim. Keşke anlayabilsen de beni tartışabilsek. Halkın polise yaptığı zulmü göster demişsin. Kalabalığın ortasında kalan ambulansın içine bakıp ''polis var göndermeyin'' diyerek ambulans aracını sallamak hoşgörü mü? Eylemler nedeniyle 66 saat boyunca evini, eşini, çocuğunu göremeyen polise yaptıkları şey hoşgörü mü? Göstericiler yüzünden polis de hoşgörü sebebiyle mi gitti kardeşim? Dhkpc üyesi polise taş atan bir kadını kahraman göstererek, polisi aşağılamak mı senin hoşgörün?

evet çoğu akpye küfür edenler kimse kimseye durduk yere küfür etmez bunu sende biliyorsun geçende bir haber okudum eylemciler bilmem kimin gelinini mi ne başörtülü diye tartaklamış bu olay yanlı basın tarafından söyleniyor ve hemende inanılıyor bazı kesimlerce oysa o insanlar böyle birşey olmadığını söylüyor üstüne üstelik o insanların içindede başörtülü insanlar akpye oy veren insanlarda var ayırımı iyi yapmak lazım.ne istedikleri belli aslında ama ben istediklerini alana kadar belli olmamasını kabulleniyorum kabullenmek istiyorum.paritiyi indirmeye çalişamazlar çünküalabilecekleri en büyük imtiyazı bu dönemde aldılar bu fırsatı ele geçirmişken bir daha bırakmazlar bilakis şuan iktidar değişmesini isterlermi mantıklı geliyor mu ? ben o örneği ayırt edebilmen için söyledim bugün çin çaliştıkları 300 dolar aylık ama dünyada ekonomik gücü 1. sırada ve güzel bir noktaya pğarmak basmıssın bizler üretmeden tüketen bir millet haline döndük bugün sanal para dediğimiz şeyler üzerinden tüketimimizi yapıyoruz oradaki insanlarda açlıktan ölüyor buradaki insanlar aldığı birşeyi ödeyemediği için yaptırımla karşı karşıya kalıyorlar kredi kartı tüketiminden bahsediyorum.olmayan paranın harcanmasından ve dolaysıyla işçi kesimide avmde işçininde elinde ayfon.
gezideki insanların sadece taşkınlıklarını görüpte neden orada açılan kütüphaneyi hergün sokak çocuklarının orda açılan ücretsiz yemek yerinden yemek aldıklarını yapılan güzellikleri baz almıyorsun. asıl olay burda yatıyor görmek istediklerimizi gördükten sonra eleştirilecek çok şey yaratabiliriz şunu iyi anlamak lazım polisin olmadığı yerde olay yoktur olduğu yerde vardir geçen sene 1 mayısla bu seneki bir mayıs arasında ki fark nedir bugün o insanların taşkınlığı neden yapıyorlar ? oysa bu hafta iiçinde gayet olay filan yoktu neden dün gerçekleştirdiler hafta içi neden bir müdahale olmadı borsanın oynamasından mı korktular bla bla değişkenleri arttırabiliriz. hepsine eyvallah bunlar çapulcu filan ya avukatlar ya doktorlar bu durumu nasıl açıklayabiliriz bugün neden göz altına alındı bu insanlar bir elinde eldiven diğer eliyleede taşkınlık mı yapıyor.bu iktidarın samimiyet camide içki içilmedi diyen imamı bir süre dinlendirmekten ibarettir bugün hala camide içki içildiğini seks yapıldığını söylüyor.

Sen kimse kimseye durduk yere küfür etmez dersen bende yazının hiç bir kısmını okumadan bende küfür ederim o zaman diye geçiştiririm. Yandaş medya diyosun. Bana bitane yandaş olmayan medya göstersene? Ne yazık ki medyalar hükümet yanlısı ve eylemci yanlısı olarak 2 ye ayrılmış. Sen bi yandan okuyosun haberleri, ben bi yandan.

Zokayı yediler de ne gibi bir hakaret gördün anlamadım.
Senin demokrasici yazdığın insanlar gerçekten demokrasici mi? Onu kastetmek istedim. Keşke anlayabilsen de beni tartışabilsek. Halkın polise yaptığı zulmü göster demişsin. Kalabalığın ortasında kalan ambulansın içine bakıp ''polis var göndermeyin'' diyerek ambulans aracını sallamak hoşgörü mü? Eylemler nedeniyle 66 saat boyunca evini, eşini, çocuğunu göremeyen polise yaptıkları şey hoşgörü mü? Göstericiler yüzünden polis de hoşgörü sebebiyle mi gitti kardeşim? Dhkpc üyesi polise taş atan bir kadını kahraman göstererek, polisi aşağılamak mı senin hoşgörün?

Bak ikidir aynı şeyi yapıyorsun. OKUMUYORSUN DOĞRU DÜZGÜN! Ya da anlayamıyorsun. "Hakaret" diye mi yazmışım ben oraya, iyi oku. Aşağılama yazmışım. Keşke anlayabilsen de beni tartışabilsek. :)

Bu mu polise zulüm dediğin? Güldürdün beni.
icon10.gif

Ayrıca ben DHKPC üyesi kadını baş kahraman mı göstermişim?
Hangi mesajımda var bu?

Sürekli kafandan bir şeyler uyduruyorsun, farkında mısın?

Bak ikidir aynı şeyi yapıyorsun. OKUMUYORSUN DOĞRU DÜZGÜN! Ya da anlayamıyorsun. "Hakaret" diye mi yazmışım ben oraya, iyi oku. Aşağılama yazmışım. Keşke anlayabilsen de beni tartışabilsek. :)

Bu mu polise zulüm dediğin? Güldürdün beni.
icon10.gif

Ayrıca ben DHKPC üyesi kadını baş kahraman mı göstermişim?
Hangi mesajımda var bu?

Sürekli kafandan bir şeyler uyduruyorsun, farkında mısın?

Aşağılama ile hakaret arasındaki farkı söyler misin bana? Evet anlaşamıyoruz biz seninle, tartışmaya gerek yok, anlaşabildiğimiz zaman etraflıca tartışırız. Bu mu polise zulüm dedin. Sen güldürdün şimdi beni. Görmek istemiyosun çünkü bazı şeyleri. Kafamdan bi şeyler uyduruyorum, haklısın aplam.a

Aşağılama ile hakaret arasındaki farkı söyler misin bana? Evet anlaşamıyoruz biz seninle, tartışmaya gerek yok, anlaşabildiğimiz zaman etraflıca tartışırız. Bu mu polise zulüm dedin. Sen güldürdün şimdi beni. Görmek istemiyosun çünkü bazı şeyleri. Kafamdan bi şeyler uyduruyorum, haklısın aplam.a
Aşağılama, bir insanın, bir durumu veya bir kimseyi, kendinden daha az sahip olduğu sanısı değerler için kendinden küçük görmektir.

Hakâret, şerefe karşı işlenen bir suç olup; bütün ülkelerin ceza sistemlerinde cezayı gerektiren bir eylem olarak tanımlanmıştır. Türk Ceza Kanunu'nun 125. maddesinde "bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına zarar verebilecek bir fiil, olgu, yakıştırma veya söz" olarak tanımlanmaktadır.

Aradaki fark bu. :)

Ah, bu arada söylemeden geçemeyeceğim. Gerçekten sitede bir yaş kompleksi var. KONUYU YAŞTAN AÇMAMAMA RAĞMEN bugün üç arkadaş yaştan dem vuruyor. Üzüldüm adınıza. Toplu bir kompleks var sizde.
smiley9.gif

Aşağılama, bir insanın, bir durumu veya bir kimseyi, kendinden daha az sahip olduğu sanısı değerler için kendinden küçük görmektir.

Hakâret, şerefe karşı işlenen bir suç olup; bütün ülkelerin ceza sistemlerinde cezayı gerektiren bir eylem olarak tanımlanmıştır. Türk Ceza Kanunu'nun 125. maddesinde "bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına zarar verebilecek bir fiil, olgu, yakıştırma veya söz" olarak tanımlanmaktadır.

Aradaki fark bu. :)

Ah, bu arada söylemeden geçemeyeceğim. Gerçekten sitede bir yaş kompleksi var. KONUYU YAŞTAN AÇMAMAMA RAĞMEN bugün üç arkadaş yaştan dem vuruyor. Üzüldüm adınıza. Toplu bir kompleks var sizde.
smiley9.gif

Vikipedi bilgilerinden dolayı seni kutluyor, başarılarının devamını diliyorum :)
Göremediğiniz şeyleri gördüğümüz için kompleksliyiz belkide çapulcu kardeşim.

C'abonBô 'ya yazmışım, görmüyor musun?
Siz iyice kör olmuşsunuz.
icon10.gif

Çoğul kullanmışsınn beee kadın :D evet gözlerim bozuk olabılır dalga geçmen mı gerek :(

Yorumsuz .... üsTeki bu videoyu sana cevap olarak atmıyorum sarrma bana :D

Çoğul kullanmışsınn beee kadın :D evet gözlerim bozuk olabılır dalga geçmen mı gerek :(

Yorumsuz .... üsTeki bu videoyu sana cevap olarak atmıyorum sarrma bana :D

Çoğul değil o, "siz" ile konuşmak bir hitap şeklidir.
Ama sen nereden bileceksin? Sana hiç öyle davranılmamış ki. :(

Ben sadece bana yazılanları cevaplarım. Sazan gibi atlamak size özel. Diğer sazan arkadaşta anlamıştır umarım. :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri