matrock_guzel

matrock_guzel

Bayan Üye
aslında sayfamı daha önce hazırlamak istiyodum ama bi türlü fırsat olmadı:)
evet başlıyorumm
adım elif 1990 ank doğumluyum biz üç kardeşiz en büyükleri benm büyük olmak kötü ama ben ilkim oda var:Ddoğduğumda gözlerim maviymiş sonra yeşile dönmüş ama ışıkta renkten renge giriyo:Dkumralım boyum 1.72 burcum yengeç ama bu burçtan hiç memnun değilim.) liseden geçen sene mezun oldum sayısalcıyım öss denen lanet sınavda ilk girişte istediim puanı alamadım ama bu sene olcak inş kendime güveniyorum:D(gıda müh.istiyorum:))
vaktim çoğunlukla dersanede ve ders çalışmakla geçiyo ama zaman bulduğumda hemen sinemaya koşuyorum film izlemeyi çok seviyorum genellikle duygusal ve korku filmi izlerim:)johnny depp i çok seviyorumm süper bi oyuncu.gazete okumayı çok severim.amatör yağlıboya resim yapıyorum ama bi kaç yıl sora sergi açmak istiyorum çünkü resim benm kendimi anlatabildiğim en ii şeylerden biri.hepiniz davetlisiniz sergiye:pPP müzik dinlemeyi çok severim genelde tarzım pop rock rap ama kulağıma hoş gelen ne olursa dinlerim:Dsatranç oynamayı çok seviyorum pek zamanım aslında hiç zamanım olmuyo ama voleyboluda çok severim:)izlediğim tek bi dizi var oda aşk-ı memnu:D
fobilerime gelince asansöre asla yalnız binemem bide köpekten çok korkarım:)
aynada kendime bakmayı çok severim bazen annem fırça atıyo nie bu kdr aynaya bakıyosun die:DD bileklik koleksiyonu yapıyorum:)bu aralar araba kullanmayı öğreniyorm baya öğrendim ama hala geri geri gitmede problem yaşıyorum:Dpasta yapmayı çok severim misafir olun gelin bana börekler açayım size:DDDDD
çok duygusal bi insanım bu huyumu hiç sevmiyorum hayatta herkesi kendim gibi sandığım için üzüldüm yada insanlara fazla güvendim bilmiyorum ama genelde sevdiğim insanlar üzdü beni hep:(küçük şeylerle mutlu olabildiğim gibi bazen önemsiz şeyleri çok fazla kafama takabiliyorum bu huyumuda hiç sevmiyorum ama kendime engel olamıyorumDD
yalandan arkamdan konuşulmasından nefret ederim haksızlığa gelemem kimseninde arkasından konuşmam ne düşünüyosam direk söylerim açık sözlüyüm.çabuk sinirlenirim birazda huysuzum:D bişeyi çok istersem olması için elimden geleni yapar oldururum inatçıyım yaniD
arkadaşlarım eğlenceli bi insan olduğumu söylerler hep öyleyimde zaten takıl bana hayatını yaşa gibisindennn:Dsevgilim yok bi süre olmasında zaten ben böyle çok iyim aşk çok güzel bişi biliyorum ama vaktim yok bunuda biliyorum:D
biraz deli doluyum aklıma eseni yaparım mesela okuduğum bi kitaptan etkilenip saçımı maviye boyamıştım geçen yaz annem tabi bastı fırçayı eski halime dönmem fazla zaman almadı:Dgecenin bi saati uyuyamadığımda kalkıp resim yaparım yha yetenekliimde işte harcanıyorum öss yolunda :D
koyu bi fenerbahçe taraftarıyımm şu an sadece fb ye aşığım :D ne demişler 14 şubat hayal ürünüdür tek gerçek fb tribünüdür:DD
hayatta yapmak istediğim çok şey var tabi ömrüm yeterse:)mesela sevdiğim arkadaşlarımla dünya turuna çıkmayı çok isterim:Dtarih dersinden hep kopya çekerdim :D ama tarihi yerlere çok meraklıyım mısır piramitlerini görmeyi çok istiyorum
bu aralar neden bilmiyorum ama bunalım modundayım
__SON__ :p
bu formu tesadüfen bulduğum için ve hepinizi tanımasamda bi kısmınızı tanıdığım için çok mutluyum:D binlerce forum gördüm en son buraya vuruldum..pp
okuduğunuz için tşkler:)

---> matrock_guzel

seni tanımak güzeldi bebek......dilediğin herşeye kavuş emii:)

---> matrock_guzel

Seni tanımak güzeLdi eLif okudum tamamını :)

Umarim Önüne Koydugun Hedeflere Ulasırsın :)

Insanlar Kücük Seylerle Mutlu Olurlar Ve Zamanla Onuda Kaybederler Cünki Insanoglu Doyumsuzdur Diye Düsünüyorum..

Herkez Mutluluktan Bahseder , Ama Pek Az Kimse Bilir Onu..
;)

---> matrock_guzel

seni tanıdıma çok sevindim canım hayatta başarılar mutlu ol her daim teşekkürler elif...

---> matrock_guzel

koyu bi fenerbahçe taraftarıyımm şu an sadece fb ye aşığım ne demişler 14 şubat hayal ürünüdür tek gerçek fb tribünüdürD

Elif çok tatlısın,iyi ki tanımışız seni :)

---> matrock_guzel

fobilerime gelince asansöre asla yalnız binemem bide köpekten çok korkarım:)

Aynen ya:(:)seni tanımak güzeldi cnm

---> matrock_guzel

mesela sevdiğim arkadaşlarımla dünya turuna çıkmayı çok isterim
bizde böle bişe yapacaz ark.larla :) inş..

bu aralar araba kullanmayı öğreniyorm baya öğrendim ama hala geri geri gitmede problem yaşıyorum

ben öğrendim bitti ehliyeti almak kaldı sadece :D sana öğretebilirim :p :D :D

M.o Elif seni tanımak güzeldi tşk.ler umarım hayatında hep başarılı olursun herşey gönlünce olsun :)

---> matrock_guzel

o zaman bende sizinle geleyim dermişimm :D
bende ehliyet kursuna gitcem en kısa zamanda ehliyet almam lazım)
teşekkürlerr :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri