Meleğim'in geçmiş doğum günü....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RooTLSS

Kayıtlı Üye
Sitenizde bulunan büyük neşe kaynağı olan hayatımda 2 saat 37 dakikalık ve umarım ömrüm boyunca sürecek bir dönüm noktasına yol açan kaprisli tatlımı tatlı MSN ifadesi kullanıp anlık gülüşlere neden olan EDA'mın geçmiş doğum gününü kutlarım.13 Kasım onun doğduğu gün Türkiye'nin doğsunun neşe kaynağının dünyaya geldiği gündür benim için.O öyle bir konuşurki elinize patlamış mısır alıp saatlerce yazdıklarını okuyabilirsiniz.En azından benim düşüncemdir bu.Ona söylediğim ve onunda beğendiği bir cümle vardı;
"Kalbimi üç katlı bir apartmana benzetirim.En üst katında iyi olan tüm insanlar vardır.İkinci katında değerli ama çok değerli arkadaşlarım vardır.En alt katta ise ailem ve köpeğim bir gün olursa sevgilim barınır."

Demişti ki neden en alt katta ailen falan var.(inanın soruşu bile yüzünüzü güldürürdü).Cevabım ise bir apartmanda en üst katı yıkarsan o kat yıkılmış olur,fakat en alt katı yıkarsan tüm apartman yıkılır demiştim.Beğenmişti...Farkında değil o bu apartmanın yöneticisi kadar değerli biri benim için artık...Önceden ailemin mesleği dolayısıyla hiç doğru düzgün arkadaş ortamım olmadığı için köpeğim Akalin dostum olmuştur benimle ağlayıp bir hayvanda olsa bir insan kadar destek olmuştur.Artık köpeğim ve birde meleğim var benim...Ben o kadar şanslı biriymişim ki böyle neşeli tertemiz kalpli harika bir insanla rastgelede olsa tanıştım..

İyiki doğdun Neşeli Kapris'im benim..Seviliyorsun =)

---> Meleğim'in geçmiş doğum günü....

Teşekkür ederim. :)
Konuda çöpe. xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri