Merhaba

Atakan3434

Kayıtlı Üye
Merhaba Adım Atakan.1104.1994 doğumluyum.İstanbul Bayrampaşada yaşıyorum.3 Kardeşim var.Ben en büyüğüm.
--------------------------------------------------------------------------ÇOCUKLUK DÖNEMİM
-------------------------------------------------------------------------

Ben diğer çocuklar gibi sıradan bir çocukmuşum.2 yaşında konuşmayı ve yürümeyi öğrenmişim.Sinirli ve kinci bi çocukmuşum.Benden 2 yıl sonra doğan kardeşimi sevmiyor, onu camdan atmak istiyomuşum.
--------------------------------------------------------------------------İLKOKUL DÖNEMİM
--------------------------------------------------------------------------
İlk okulda herkes gibi bende başarılı bir öğrenciydim.Ancak 2. sınıfta başka bir şehre taşınmıştık.O zaman biraz zorlanmıştım.Sakin, sessiz biriydim.Bu nedenle pek fazla arkadaşım yoktu.
--------------------------------------------------------------------------ORTAOKUL DÖNEMİM
Ortaokulda sessizliğimi biraz bozmuşum.Yani ortamdan etkilenmişim heralde.Derslerimde pek bi değişim olmadı.Yine başarılı bi öğrenciydim.Bu dönemde çoğu arkadaşım sigaraya başladıysada ben başlamadım.OKS sınavında 375 puan yaptım.Nahit Menteşe And. Mes. Lis. başladım.Şuan son sınıftayım.
--------------------------------------------------------------------------LİSE DÖNEMİM
Liseye başladığımda çok zorlanmıştım.Dersler değişikti.Arkadaşlarım değişmişti.Biraz çekingen olduğum için arkadaş edinme konusundada zorlanmıştım.En iyi 3 arkadaşım vardı ki halen öyledir.Lisede anlamadığım bi nedenle ders çalışma isteğim azalmıştı.Derslerimde kötüleşiyordu.İlk 1 imi Lise 1 de aldım.Çok üzülmüş ve şaşırmıştım.Sonradan alıştık Bu dönemde de sigaraya başlamadım.
--------------------------------------------------------------------------HOBİLERİM
*Bilgisayar Oyunları
*Futbol oynamak/izlemek
*Basketbol (Sadece izlemeyi seviyorum)
*Yüzme
FOBİLERİM
*Karanlık
*Yükseklik

Boy : 1.75 cm
Kilo : 60 k.g

---> Merhaba

bukadar yazip kendini tanitmissin. Usenmeden yazdigin bu bilgilere sadece ''hosgeldin'' diye yazmaya icim el vermiyor.

Hosgeldin sefalar getirdin kardesim. Foruma cok takilip derslerini ihmal etmezsin umarim. Soyle dusunelim, internet, pc, arkadaslar, oyunlar, maclar kisacasi seni derslerden alikoyan ne varsa yerinde duruyor nasilsa bunlari bir 5 yil sonrada 10 yil sonrada bulabilirsin. herzaman elinin altinda ama gelecegin onemli. Zaman su gibi akip geciyor.
Once gelecegini garantile ( bunu sana yaziyormussum gibi olsada dun bunlari kendi kendimede soyledim ve dersime calismaya karar verdim) aslinda genel olarak yaziyorum.

Neyse, geldigin gun basini agirtmayayim :)
hosgeldin sefalar getirdin tekrardan. Umarim keyifli gunler gecirirsin forumda.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri