Merhaba

Vega

always hope, never expect
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar. Aranıza yeni katılmış bulunuyorum, uzun zamandır sürekli olarak takip ettiğim bir forum olmadı, istediğim yada istediğime yakın bir forumla karışalamadım. Sanırım burada vakit geçirmeye değer olduğunu düşünüyorum. O yüzden aranıza yeni katılmış sayıyorum kendimi. Genelde sakin ama sabırsız ve sevimsiz biri olarak görülen ruh hali değişken biriyim. Konulara ve insanlara salça olmayıda severim. Biraz gıcık ve sınırları zorlayan bir sevgi anlayışım var. Tabi heptende kötü sayılmam, sevilecek bir kaç yanımda var sayılır. Mesela iyi niyetli içinde kibir taşımayan güzel insanları çok severim, yanlışım olmaz. Sırrınızı sizden iyi taşırım. Sınır ihlali olmadığı sürece kimseyle sorunum olmaz. Kabaca böyle değişik bir şeyim işte. Zamanla daha iyi tanışırız inşallah.

Hoş gelmişsin, [MENTION=172177]Vega[/MENTION]. Ne güzel bir adınız var, en parlak yıldız.. Tabi Lir takımyıldızının. Eskiden uğurlu sayım 5'ti. Gökyüzündeki beşinci en parlak yıldızda Vega'ydı. Hep bir hikâye yazılmaya değer geldi Vega fakat hiç yazmadım.. Bazı şeylerin zamanı var sanırım.

Umarım sen de bizi kalıcı olmaya değer bulursun,iyi forumlar dilerim.

Cevap: ---> Merhaba

Hoş gelmişsin, [MENTION=172177]Vega[/MENTION]. Ne güzel bir adınız var, en parlak yıldız.. Tabi Lir takımyıldızının. Eskiden uğurlu sayım 5'ti. Gökyüzündeki beşinci en parlak yıldızda Vega'ydı. Hep bir hikâye yazılmaya değer geldi Vega fakat hiç yazmadım.. Bazı şeylerin zamanı var sanırım.

Umarım sen de bizi kalıcı olmaya değer bulursun,iyi forumlar dilerim.

Hosgeldiniz

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşgeldin aramıza.

@Vega hoş geldin iyi forumlar

Hoşgeldiniz...Doğru Yerdesiniz...:88:
Herkese cok tesekkur ederim hosbuldum

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri