Messenger'ın kapanma tarihi belli oldu

Néppox

Kayıtlı Üye
esh2246_4.jpg

Yılların anlık mesajlaşma uygulaması Messenger'a vedaya artık sayılı günler kaldı.

Microsoft’un anlık mesajlaşma uygulaması Windows Live Messenger’ın kapanış tarihi belli oldu.

HOTMAİL HESAPLARIYLA SKYPE'TAN ERİŞİM
Microsoft Live Messenger üzerinden yapılan duyuruya göre, 8 Nisan 2013’ten itibaren Windows Live Messenger kapatılacak ve 300 milyon kullanıcı yine kendi hotmail hesaplarından Skype 6.0 ile oturum açabilecek.

ARTIK SADECE "@ outlook.com" VAR
Yeni hesap açacak kullanıcılar sadece "@outlook.com" üzerinden hesap alabilecek. Dosya alışverişi, anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma gibi iletişim hizmetlerini içinde barındıran Skype üzerinden, istenildiğinde belli bir ücret karşılığında telefon görüşmeleri yapılabiliyor.

FACEBOOK'A DA ERİŞİM İMKANI
Kullanıcılar ayrıca Skype’i üzerinden Facebook hesaplarına da bağlanabiliyor. Skype, Türkiye’de çok fazla kullanılmayan, fakat dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı, rakiplerine fark atacak hızlılık ve özellikleri bulunan bir anlık mesajlaşma programı olarak biliniyor. Microsoft’un Skype’i Mayıs 2011’de 8.5 milyar dolara satın aldığı belirtilmişti.

---> Messenger'ın kapanma tarihi belli oldu

Bende Skype taraftarıyım uzun zamandır kullanıyorum ama Messenger' in yeri her zaman başkadır ya ikisinin birleşmesi kötü oldu :s

sevmiyorum boyle yeniklikleri., hala yuklemedim mail geldi 11 nisanda son diye.
benim hotmail adresim otomatikmen outlook olmus bile :) ama hotmailden giris yapiyorum.
bakalim ne olacak.

Giriş hotmailden devam ediyor zaten ablacım ama programı kurduğunda seni oraya yönlendiriyor skype ile birlikte kullanmak için sen format atıp yeniden kurmadığın için hala msn olarak duruyor sende :R

kalsaydı iyiyidi yahu..ne istediler MSN den :D

Giriş hotmailden devam ediyor zaten ablacım ama programı kurduğunda seni oraya yönlendiriyor skype ile birlikte kullanmak için sen format atıp yeniden kurmadığın için hala msn olarak duruyor sende :R

ozaman hic format atmayayim ben :vala_02:

Skype'ye geçeli baya oldu ama msndeki duyguyu vermiyor insana çok teknolojik kaçıyor muhabbet etmeye. O sıcaklığı bulamıyorum skypede

ozaman hic format atmayayim ben :vala_02:

Aynen senin pc iyi zaten ablacım :98xz7:

Skype'ye geçeli baya oldu ama msndeki duyguyu vermiyor insana çok teknolojik kaçıyor muhabbet etmeye. O sıcaklığı bulamıyorum skypede

Eski msn sıcaklığı da kalmadı ona bakarsan. Yeni msn şeklini hiç sevmemiştim zaten kökten kurtuluyoruz eski sürümleri kullanılsaydı iyi olurdu. Misal 2010 sürümü muazzamdı bana göre tabii :R

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri