Ne yapılır ki böyle sevgiye ?

Sheker Girl

Kayıtlı Üye
Meraba arkadaşlar..
Benimde birtakım sorunlarım var ve sizlerle paylaşmak , yorumlarınızı duymak istiyorum..
Sevdiğim çocuk benden uzak bir şehirde okuyor, çıkıyoruz , çok seviyorum fakat aşırı derece alıngan ve çok tartışıyoruz
Beraberde yapamıyoruz ama uzaklaşamıyoruzda..
En uzun ilişkisi benim , bu durum beni mutlu ediyor ama Çok basit nedenlerden kavga edebiliyoruz ..
En büyük sorunumuz facebooktu onu hallettik fakat her sinirlendiğinde , morali bozuk olduğunda bana patlıyor ve inciniyoruz ikimizde..
Bende hakim olamıyorum ve ters cevaplar veriyorum :/
Ne uzak oluyor ne beraber kavgalar öyle abartılacak konular değil ama çok üzülüyorum ben napabilirm ?
anlam veremiyorum , acaba soğumuşmudur ...
2.ayımız oldu bugün..
Benden uzak diye benden soğuduğunu düşünüyorum çünkü kavgalar çok basit şeylerden dolayı..
Sizce?

Son düzenleme:
---> Ne yapılır ki böyle sevgiye ?

internet aşkı mı daha önceden yüzyüze bir birliktelik var mı

Yok ne sanalı yüzyüze çok konuştuk yakın olmasada akrabayız

Kavgalarınız kıskançlıktan dolayı mı oluyor? Eğer öyle ise uzak olmanızdan kaynaklanan bir şey. Normal şeyler yani. Kavga nedenlerinizin en basitinden bir örnek verirsen daha çok yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum Asyacım.

yol yakınken vazgeçin bu sevdadan, sonrası daha çok hüsran olur.

Muhtemelen bir birinize uzak kaldığınız için bu durum sevgilinizin hayli canını sıkıyordur. Kabul edin veya etmeyin, uzak mesafe ilişkilerinin en büyük sorunu budur. Kavgalar çok sıklıkla yaşanır, çünkü gerçek hayattaki aksiyon ve aşk eksikliği olduğu için ortam fazlasıyla gerginleşir. Ve koptuğu yerde bitsin anlayışı hakim olur ilişkide. Sonrasıysa malum ...

İlişkinizin sağlam bir şekilde devam etmesini istiyorsanız sanallıktansa , gerçek yaşamdaki aşka daha fazla ağırlık vermesiniz ..

En uzun ilişkisi ve 2. ayınızsa ben bunu bir düşün derim. Mesafe çok büyük sorundur ve aranızda güçlü bir bağ yoksa halledemezsiniz. O bağa sahip olanlar bile halledemiyor bazen.

Mesafeler sorundur, birçok zorlukları vardır. Fakat; kendimden biliyorum "Uzaktan sevmek bir başka güzeldir " ...
Ne yapman gerektiğine gelecek olursak , bir süre ara verin , görüşmeyin . Bir süre zaman geçsin sonra bakın bir birinizi özlüyorsanız gerekeni yaparsınız.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri