Neden Emo ? Neden Emo Olmayi Tercİh Ettİnİz?

Tamamen katılıyorum.Özentilikten çok berbat bir eziklik gösterisi bence..:91:
Ne o siz Türkiye'den farklı yerde mi doğdunuz?Burda yaşıyorsanız kuralları 'düzgün' bir Türkçe kullanmak ZORUNDASINIZ!:91:

yani aynen katılıyorum yaa özentiliği bırakın sizde turk evlatlarısınız lütfen yaa saçmalıamayı bırak..!!

ya emolukta kendimi buluorm...
ve kimsede buna karışamaz...
ayrıca emoları sewmemelerinin nedeni özgürce yaşayabilmeleri...
kimseyi takmamalarıı...
buda insanların hoşuna gitmio tabikide....
kim ne derse desin bn saçlarım, gözlerim ,piercingm ve dier herbişeymle çok mutluum...

emoluk bir eregenlik çağı fantezisi buna özgürlük demek çok komik...gerçek emo akımı nasıldı bilmiyorum ama k yerine q kulllanmadıkları kesin ben emoların fotoğraflarına bakmayı seviyorum çok sempatik geliyolar ama konusunca çoğu batırıyo bence :S:S

ben emolardan da tarzlarından da nefret ediyorum...onlar biz halktan kopuğuz biz farklıyız imajı vermek istiyorlar...emolar özenti akımının baş mimarları...

ben şöyle bir gözlemlerimle anlatıyim olayı :p emo bir yaaşam tarzıdır ama günümüzde özentilerin yaşam tarzı olmuştur :p

--ama sadece neden emo ?
herkes emo olduya, ortalık e-möö lerden geçilmiyor :p emo olmayan dışlanacak nerdeyse :p

--neden emo olmayı sectiniz?

tamamen özentiden :p

üzerine alınanlar alıntı yapabilirler :p

dsthum iidhe ingle tr ayhnı seimhi phu bse ösghü bsi sachmalyhan snshin pnjhe

mAUhahHH insan :D bişeyden alIntı yaparkenn okur dimi ne üzerindee adam türkçeyi katledionz diooo senn dahada içine edıosnn AYIPPP ;););)

emo bncede dedqm gibi yaşam tarzı kendını ifade edebılme biçimi ama türkçeyi katletmeK zorunda diiLiz. bende emoyum ama okdr abartmıom düzeltmeye çalıştkçaa düzelir zaten bukadar tepki almayada gerek kalmas

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri