Neden Mutlu Olamıyoruz ?

T0SUN

Kayıtlı Üye
Neden mutluluk için sebepler ararız ve hep bulamadıgımızı düsünürüz...yeni yıl mesajları neden hep mutluluk arayışındadır...mutlu olmayınca yaşamıyormuyuz sanki..yani hep mutlu olmadıgımızı soyleyip hep yasıyoruz...
belki de mutlulugun ne oldugunu bilmiyoruz....ve aşk bu durumdan hep karlı çıkıyor...acı vermediği surece....

bu güzel konu için öncelikle teşekkürlerimi sunarım...

soru cevabına gelince ;

İnsan Bir kere yaşama hakkına sahiptir... bugun sağlıklı olarka gezen birisi yarın ölüyo olabilir. Önemli olan bu yaşam sürecinde, hayatımızı en iyi şekilde tamamlamamızdır... bununda temeli mutluluğa bağlıdır. Paran olmayabilir, kalacak bi evin olmayabilir, hatta yarınki yiyecegini bile düşünebilirsin ... Fakat mutluysan herşeye ragmen , bunların hepsi arkaplanda kalır...

İnsan mutlulukta kendini bulur, mutluluk dogru orantılı para degildir... çünkü insan herşeyde mutlulugu bulabilir... en basitinden anneler gününde annemize zamana göre bir çiçek vermek, ona pahalı bir şey almaktan daha cok makbule geçer... yani mutllugugu parayla kısıtlamak yanlıs olur...

sonuç olarak mutluluk insanın elinde olan bir kavramdır... unutmayalım ki insan mutlu oldugu sürece vardır...

teşekkürler

mutluluk hormonu ıle aalakalı mesela aglarken cıkolata ye kendını ıyı hıssedersın

hayatımız hep mutlulukla gecse ozaman bir kıymeti kalmaski şole duşunun hep karanlıkda yaşıyorsunuz aydınlığınne olduğunu bılmıyorsunuz ozlermısınız???hayır ama omrunuzde bir defa aydınlığa cıkdınız işkla tanışdınız ve kayboldu işk naparız?? umud ederız o aydınlık içn çunki değerlidir birkere tattığımız içn değerlidir dımı mutlulukda boyle bişey

yok bacım azı çoğu diye bişi yok herşey beyninde bıter ınsanın mutlu olmak kesınlıkle elımızde olan birşey ben buna ınanıyorum!

ya bana inanırmısınız bilmem ama ben herseyden mutlu olurum olan her seyde bi hayır vardır ser olursa bile sonu hayırlı olur ben bunu bilir bunu uygularım beni mutsuz edemez hiç birşey ben mutlulugu yasarım yasatırım ki mutluluk artsın

ya bana inanırmısınız bilmem ama ben herseyden mutlu olurum olan her seyde bi hayır vardır ser olursa bile sonu hayırlı olur ben bunu bilir bunu uygularım beni mutsuz edemez hiç birşey ben mutlulugu yasarım yasatırım ki mutluluk artsın

evvet bu konuda size katılıyorum musluman için şeer diye bir şeyyokdur!!!

yok bacım azı çoğu diye bişi yok herşey beyninde bıter ınsanın mutlu olmak kesınlıkle elımızde olan birşey ben buna ınanıyorum!

evet oda cok dogru.. bazen bole cocuklar gibiyim icimden gelio ,, bazende kendi kendime psikolojik baski yapiorum.. :S her an ayri biseye kuruyorum kendimi anlican

ama en guzeli gulmek ya :D

evet oda cok dogru.. bazen bole cocuklar gibiyim icimden gelio ,, bazende kendi kendime psikolojik baski yapiorum.. :S her an ayri biseye kuruyorum kendimi anlican

ama en guzeli gulmek ya :D

hayatım kısacasi rahat batıyo bize başımızda her an nerden geleceği bellı olmayan bombalarmı yağıyo hayır aclıkdan adını bıle ağzımıza almaya tiksindiğimiz hayvanlarımı yemek zorundayız hayır bir yerimizmı sakat hayır işde var olanı gore medığımız içn rahat batıyo:) bukadar basit!

hayatım kısacasi rahat batıyo bize başımızda her an nerden geleceği bellı olmayan bombalarmı yağıyo hayır aclıkdan adını bıle ağzımıza almaya tiksindiğimiz hayvanlarımı yemek zorundayız hayır bir yerimizmı sakat hayır işde var olanı gore medığımız içn rahat batıyo:) bukadar basit!

şükür be helal sana

bu hususta şu sözi tek geçerim arkadaşlar
"keser gibi olma hep bana hep bana rende gibi olma hep sana hep sana testere gibi ol bi sana bi bana"

herkes bir testere olmayı başardığı zaman herşey yoluna girecektir eminim

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri