Netsek napsak nire gitsek ?

TaTLı-CaDı

Hayalperest.
Bayan Üye
---> Netsek napsak nire gitsek ?

Komik bi günlük olmuş çok güldüm :I , her gün doktorları izleme ama bağımlı olursun xD
Hayırlı olsun bakalım, hep güzel günlerini yazarsın umarım xD

Anaa bu günlüğün altına yorum atılabiliyor evde doldurduğumu bıraksam mı ki ? Onda kendi başıma takılıyorum :8:

Teşekkür ederim bizde öyle sanırım. :p

10 Ağustos saçmalıklarım>

Tekrar ben! Bakıyorumda yorum yapılmamış günlüğüme neyse sağlık olsun. Bugün el yazısı ile yazmayı öğrendim. Forumda yok bu font tabikide. Dahiyane fikirlerim sağolsun. Dahiyane demişken bugün ne yaptığımı anlatacaktım hatırladım. Bugün sabah kalktım çok sağlıklı bir kahvaltı yaptım. İnanmadın değil mi ? Çünkü yalan. Orucum lan oruç! Ne kahvaltısından bahsediyoruz Allasen hıh. Sahurdan başlayım sahurda bişeyler hazırlamış annem yedik uyku tutmadı. Yattım 5 dakıka sonra tuvalete gittim. Yattım yarım saat sonra tekrar tuvalete kalktım. Yattım 2 saat sonra yıne tuvalete kalktım. En son kalktığımda şahsen yatağımı tuvaletin önüne taşıma fikri geldi. Dedim ya dahiyane fikirler uzmanıyım diplomam yok. Ama sonralardan sahurda daha az sıvı tüketirsem böyle şeylerin olmayacağını düşündüm sonrada almazsam gündüz nasıl dayanacam dedim derken saçmaladığımı fark ettim. Tabi bunların hepsi tuvalette oluyor. Türkün aklı tuvalette çalışırdı unutma! Tuvalet eziyetlerinden sonra çiçekleri sulamaya indim bahçeye. Ah annem ! Her sabah şunları eziyet ediyor. Sonra eve çıktım tekrar bişey yapmadım televizyona kösüldüm kaldım. Şaşırmadın değil mi ? Bende öyle. Yapacak iş yok! Uykuya vermek vardı orucu ama Kuklagillerde bir söz çok hoşuma gitti ; " Verirsen uykuya orucu rüyanda görürsün sevabını " gibisinden bişeylerdi mesajı algıladım ya o önemli zaten değil mi ? Ah çok matrağım bugün ilahi ben. Dur facebooktan bişeyler yazıyorlar. Defneymiş yine. Durum beğenirmisin demiş. Oldu şekerim durum beğeniyim. Senin durumlar +300 ama benimkiler 1. O da benım yani. Allahtan takmıyorum fazla hihi. Neyse şimdi de kitap okuma vakti. Okuyalım bilinçlenelim. Sonuçta hepimiz kardeleniz, ünsileyiz, ameleyiz ama yani. Öbtüm, cayır cayır yanıyom.

Doktorları bende izliyorum bugun izleyemedim noldu ela hastaneden cıktı mı hani patlamada yaralanmıştı ya ))

Allahım ya xD hergün ayrı bişey xD Normal bir gün yok sanırım senin xD Tuvalet önüne taşımakta dahice bu arada xD

Doktorları bende izliyorum bugun izleyemedim noldu ela hastaneden cıktı mı hani patlamada yaralanmıştı ya ))

Aa ben izledim onu şeyde ya şeyde hani sokakta adamın biri buna şeker veriyor oda Annesinin her önünden gelenden şeker alıp yeme kızım demesini ciddiye almıyor ya orada bunu kaçırıp organlarını alıp dereye atı.. yok o değildi sanırım bilmiyorum valla bugün izleyemedim xD

Allahım ya xD hergün ayrı bişey xD Normal bir gün yok sanırım senin xD Tuvalet önüne taşımakta dahice bu arada xD

Tabi canım çok dahiyane fikirler var bende dışarda görsen demek ki başıma huniyi çakıp deli diye sıfatı koyacaksın xD Nasıl bir cümle kurdum anlamadım bende

Çok haklı..
Bazı insanlar hiç delirmez, ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar..''

Aslında bu sözü birisi söylemiş ama aklıma gelmedi :91: siz en iyisi ben söyledim gibi düşünün hahaha

Tamam seni kırmamak için öyle düşünecem :p Haklısın aslına bakarsan ama hayatta öyle çok dandik değil. Ama işte bi yerde bir sıkıntı var bir bulabilirsem. Aa şey mi acaba kulağımın birinin duymadığını düşündüğümde kulak çöpü olduğunu sonradan fark etmiştim. Onun gibi bişey olabilir mi ki ? Olur neden olmasın sıkıntı bende sanırım, teşekkür ederim güzel düşüncelerin için :2:

Sevgili leylmira tokkende yazarım ama kuralları okudum şimdi beni banlatmak istiyorsun sanırım akıl var mantık var sarışınlar her zaman güzel olur diye de bir kural var :H Neden birgünde 2 kere günlük yazıyım dimi ama :H Şaka yapıyorum alınma sakın yarın ne olacağını kestirsem tekrar yazardım senin için emin ol ama tokken sadece sigara ve çay düşünebiliyor o anların tadını çıkarıyorum :H İyi yapıyorum değil mi :H Teşekkür ederim ilginiz için sevdim bu forumun ahalilerini :R

Sevgi güzel şey. Ama zevk alınan bir yalnızlık kadar değil günlük. Yalnızım çevremde insanlar olmasına rağmen ama zevk alır hale geldim. Aslına bakarsan sevgilin olsa daha güzel oluyor. Tabi doğru insanı bulursan ya da olmasada olur. Gİtmesi üzmedi beni aslında yanlış anlama ama yinede insanın aklına geliyor. Gelince bir an duraksıyor sonra amaan koy gözüne rahvan gitsin diyor.İftarı bekliyorum bugün evdeyiz eheh Akşama kadar anneme yardım edip fasulye soydum. Babamla gidip 5 tane karpuz aldık neden öyle bişey yaptık bilmiyorum, şimdide bakınıyorum öyle. Bakınmayada devam edecem, sana bugünlük bu kadar. Si yu.

nAPTIK BUGüN

Bugün sahurda annem dayadı hamur işini dayadı hamur işini of yanıyorum yanıyor. Bu arada Ucuza getirdim içecekleri tanesi 25 kuruşa satın alıyorum 1,5 litrelere dolduruyorum ezana kadar vuur dibine. Sonrada Tuvalete gidiyorum tabi. Bugün rüyamda tuvaletteydim sanırım tuvaletim geldi dedim ve kalktım inanabiliyormusunuz bu oldu yani ? Tabi ki inanamıyorsunuz çünkü olmadı böyle bişey hihihi

Bakma iğrenç espri yaptığıma günlük. Hergünüm ayrı bir saçmalıkla geçiyor. Kuşum ( harbiden kuşum var xD ) darbukaya vuruyor kafasını tak tak. Gerizekalı işte kafası basmıyor aslında basıyor ama neye bastığını bilmiyorum. Bugün kafesini temizledim. Ateistin biri ile tartışmaya tutuştum. Gerzeğe verdim cevabını oturttum. Bana ne diyor biliyormusun ? Sen ölüyorsun toprağa karışıyorsun inek seni yiyor sen besin oluyosun vs vs. Bende dedim ki sen neye inanıyorsun bilmiyorum ama ben b.ktan geldiğime inanmıyorum dostum dedim sustu. Aslında çok aydınlatıcı bir cevap değildi verdiğim ama karşımdaki de **** olunca susmak zorunda kaldı tabi :H Günüm böyle geçti ne bekliyodun ?

Allahım Allahım sen ne kadar tatlı bişeysin oy oy oy yanaklara bak denilecek bir kız gördüm bugün. Bana baktı el salladı hatta. Bu çağda oluyor böyle şeyler sanırım kız daha konuşamıyor adam akıllı ama bıcırık bişeydi. Ha girdik mi yayına ? Merhaba dünlük. Ben bugün çok neşeliyim. Neden mi ? Üniversiteliyim artık. Babamın zoruyla hemde ne kadar sevindirici değil mi ? Ama gitmiyecem ben evde oturup akşamları sana günlük yazacam. -ı sanıyorsan yanılıyorsun elbetteki okuyacam. Burada bir Üniversitede kazandım bölümü. Orada başlıyacaz yeni hayatımıza.

Allaaahhh gelsin hatunlar içkiler biralar ohhh geçecem bekar evine giyecem boxer'ı açacam playboy tv'yi vur babam dibine dibine.

Hayalleri kurardım bir zamanlar ama evime çokta uzak olmayan bir üniversite kazanınca pek değişen bişey olmadığını düşünüyor insan ve oturuyor yerine. Neyse okul işini geçelim asıl önemli olan özledim onu bugün yine. Aradan o kadar zaman geçti ama yinede unutamıyor insan işte özel şeyleri. Neyse o konuyada pek girmeyim çok konuştum. Sır tutmadığını biliyorum. Çüüz ! : )

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri