Nokia Güvenlik Kodu Kırma Artık Daha Kolay (Bu İşe Kesin Çözüm Geldi Artk :) )

BuRaK_---

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar yanlş duymadınız güvenlik kodunu kolayca default şifresine geçiriyoruz..

Nasımı Yapıyoruz:

Öncelikle pcye bağlamak için bi data kablosu edinin

nokia_kablo.jpg

Daha sonra vereceğm linktende Nokia Pc Suite Programını İndirin...

Link: DOWNLOAD

Yükledikten sonra data kablosunu bağlayın ve pc suite prgramı ile iletişimi kurun sonra program üzerinde tel. yazılımı güncelleştirmesi var ona tıklayarak güncelleme programını indiriyoruz.
suiteb.jpg

İndirdikten sonra o programın kısa yolu masa üstünde oluşuyo ismi (Nokia Software Updater) die bu programı çalştırıyoruz ve orda bize göterilen adımlara göre telimizin yazılımını güncelliyoruz..

Uyarı: Güncelleme sıranda sakın bağlantıyı kesmeyin yada pc kapatmayın aksi taktirde teliniz daha çalışmaya bilir bundan sorumlu değilim bunları yapan kişi bu durumu kabullenmiş sayıyorum...

Yazılım başarılı bi şekilde yüklendikten sonra artk şifremiz default haline gelmiştir yani (12345) oluyor..

Dili ingilizce olurmu düşüncesinde kalanlara söyleyim bunuda hayr tekrar türkçe dile geçiş yapyor..

Not: Yazılım Güncellerken Tel. Yedeğini alın herşey siliniyor...

Sadece Bir Teşekkür Yeter..

Kedim Nokia 6288de Denedim gayet güzelde çalşyo herhangibi sorun yoktur..

Alıntı Değil Herşey Bana Ait BuRaK_--- Saygılarımla

---> Nokia Güvenlik Kodu Kırma Artık Daha Kolay (Bu İşe Kesin Çözüm Geldi Artk :) )

Vay
Canına :)

---> Nokia Güvenlik Kodu Kırma Artık Daha Kolay (Bu İşe Kesin Çözüm Geldi Artk :) )

öyle işte ugraş herşeyi öğretiyo insana :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri