Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] Stres Küpü Oldum hee .. Açtım Konuyu Gelcem DAha Sonra

---> Not Bırakalım

[MENTION=159020]Néppox[/MENTION] canim benim telefon istiyordum ya. samsung S3 ve note 2 arasinda kalmistim ya.
carsidan tiplerine baktim. S3 buyuk evet ama benim suan kullandigim htc de buyuk. benim telefondan azicik daha buyuk S3 (benimkine gozum alisti artik buyuk gelmiyor ya S3 de cok asiri buyuk gelmedi gozume) yani kullanabilecek durumda.
note 2 gercektende cok buyuk 5,5 inc. ama internetten icerligini cok inceledim. S3 alirsam aklim gozum note 2 de kalacakti o yuzden note 2 siparis ettim 5-10 gun icinde gelecek ins. sabirsizlikla bekliyorum :) haftaya hafta ici gelir.

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] canim ayniyim, birgun iyi gibiyim ertesi gun ayniyim. bende bilmyorum canim benim.
yarin bayanlara eglence var. gidip biraz stres aticam tepineyim azicik :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] oo iyi eglenceler ablacim :)
iyi olucaksin bi ara :) bu havalarda insani maf ediyor acikcasi :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] insaALLAH bitanem. hayirlisi yine sol tarafim agrimaya basladi ondan korkuyorum. yine kaslarim agrimaya baslicak diye korkuyorum. cok cektim agridan. simdi yine agiriyor.

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Küçüklük açısından Galaxy S2 önerebilirdim. O zaman şimdiden hayırlı uğurlu olsun ablacım :R Güle eğlene kullan :cy(19):

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Küçüklük açısından Galaxy S2 önerebilirdim. O zaman şimdiden hayırlı uğurlu olsun ablacım :R Güle eğlene kullan :cy(19):

s3 yada note 2 istiyordum note 2 siparisi verdim begenmezem 1 hafta icinde geri gonderebilirmissim.
icerligi cok hosuma gitti, ben telefonu sadece arama mesajlasma icin kullanmadigim icin buyuk olanlar hosuma gidiyor acikcas. muzik, internet, video icin makbul oluyor buyuk.

---> Not Bırakalım

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] tsk ederim topragim unutmus beni [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] :( aklinada gelmemissim HIH... :)

---> Not Bırakalım

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Dene bakalım beğenecek misin ? :R Olmadı yollarsın geri

---> Not Bırakalım

[MENTION=159020]Néppox[/MENTION] internetten bak. sende begeneceksin. tanitim videolarina bak.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri