Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=144569]C'abonBô[/MENTION] yanlış etiketlemişsin şimdi gördüm xD yakışmıştır sana postiş bile güzele ne yakışmaz :p

---> Not Bırakalım

Sen benim için çok önemlisin biliyosun de mi.
Beni düşündüğünü, özlediğini, konuşamadığımız zamanlar üzüldüğünü, yanında olamadığım için bi eksiklik hissettiğini biliyorum.

Biliyorum çünkü bende bunları yaşıyorum ve hissediyorum.Seninle konuşamadığımız zamanlar sen benden hiç kopma olur mu, sen hep aklımdasın benim.Sakın benden uzaklaşma..

O imzana döktüğün yaşamak istediklerinin hepsini yaşıycaz seninle..Sadece bana biraz zaman ver olur mu hayatım..

Seni çok seviyorum..

[MENTION=156106]Ente[/MENTION]

---> Not Bırakalım

[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION] ve [MENTION=156106]Ente[/MENTION]
siz cok tatlisiniz ya. sizi takip ediyorum. forumun hic bir yerinde karsilikli yazismiyorsunuz.
ikinizde buraya girip birbirlnize mesaj atiyorsunuz. cok seviyeli cok guzel cok kibar kibar bir iliski yasiyorsunuz. gozume cok sevimli geliyorsunuz.
takip ediyorum yazdiklarinizida gozcu gibi olmayayim ama.
bakiyorum ente geliyor sana yaziyor gidiyor, sen geliyorsun enteye yaziyorsun. ama gercektende su sitede iliski yasanlarin en sevimlisisiniz.
hem cok sevimli hem ne bilim cok degisik. cok hosuma gidiyor.
insaALLAH hep boyle mutlu olur, insaALLAH hep boyle sevgili ve saygili olursnuz :)

---> Not Bırakalım

Sen benim için çok önemlisin biliyosun de mi.
Beni düşündüğünü, özlediğini, konuşamadığımız zamanlar üzüldüğünü, yanında olamadığım için bi eksiklik hissettiğini biliyorum.

Biliyorum çünkü bende bunları yaşıyorum ve hissediyorum.Seninle konuşamadığımız zamanlar sen benden hiç kopma olur mu, sen hep aklımdasın benim.Sakın benden uzaklaşma..

O imzana döktüğün yaşamak istediklerinin hepsini yaşıycaz seninle..Sadece bana biraz zaman ver olur mu hayatım..

Seni çok seviyorum..

@Ente

Biliyorum canım..
Ama özledim ne yapayım. :uzgunkiz:
Neyse üzülme sen,seni çok seviyorum. :love3:

---> Not Bırakalım

@Rock SouL ve @Ente
siz cok tatlisiniz ya. sizi takip ediyorum. forumun hic bir yerinde karsilikli yazismiyorsunuz.
ikinizde buraya girip birbirlnize mesaj atiyorsunuz. cok seviyeli cok guzel cok kibar kibar bir iliski yasiyorsunuz. gozume cok sevimli geliyorsunuz.
bakiyorum ente geliyor sana yaziyor gidiyor, sen geliyorsun enteye yaziyorsun. ama gercektende su sitede iliski yasanlarin en sevimlisisiniz.
insaALLAH hep boyle mutlu olur, insaALLAH hep boyle sevgili ve saygili olursnuz :)

Çok teşekkür edeerimmm. :R
Umarım hep böyle devam eder,güzel düşüncelerin beni çok mutlu etti :) :cy(19):

---> Not Bırakalım

[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] [MENTION=153273]Amor[/MENTION] nerelerdesınız ??? bana mı denk gelmıyorsnuz anlamadım :s

---> Not Bırakalım

[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION] ve [MENTION=156106]Ente[/MENTION]

Cok teşekkür ederiz ablacım ya :) İnan çok sevindik düşüncelerine.. :) Hep böyle kalıcaz biz, zamanla daha da bağlanıcaz birbirimize onunla :) Tekrar teşekkür ettik :)

Biliyorum canım..
Ama özledim ne yapayım. :uzgunkiz:
Neyse üzülme sen,seni çok seviyorum. :love3:

Sen üzülmessen bende üzülmem.. :)
:love3:

---> Not Bırakalım

[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION]

Çok üzülüyrsem gelir misin ki özledim artık eşşek. xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=153273]Amor[/MENTION]
[MENTION=152507]Stinko[/MENTION]

Nelerdesiniz? Özlendiniz. :)