Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=38960]Rock SouL[/MENTION] anılll
faded35 ve Crash ıkı kısıyle bota yakalanmıssın yakınlıgın nedır acaba?

---> Not Bırakalım

[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION]
Unutmadığınızı biliyorum eminim bende unutmam sizleri..
Görevi koy bir kenara burada üye olarak takılsaydınız keşke..
Ama anlıyorum daha doğrusu anlamaya çalışıyorum
Sık sık etiket atıcam sırf uğrayın diye :)

[MENTION=154874]leylmira[/MENTION]
Keşke bizim istediğimiz gibi olsaydı..
Hala burada bizimleydiniz..

Sagolasın Aslı'cım...Görev dedigin ne ki zaten herkes gecici kimseye kalmayacak elbet forum...Biz zaten evet görevi bıraktık bize göre öylesi daha uygundu bizim kararımız bizim düşüncemizdi...ama kendi adıma söylemem gerekirse hergün olmasa bile 2 günde bir girip belki biraz takılır çıkardım, deger verdigim insanlara yazardım kendi konularımı takip ederdim vs...ama bir önceki mesajda da söyledigim gibi siteye bile girmemişken kimseye birşey söylememişken kurallara aykırı hiçbirşey yapmamışken hepimizin birden repleri sıfırlanınca, ki hiç önemi yoktu benim için replerde yazan rakamların ( nedenini hala bilmiyor ve merak dahi etmiyorum ) o zaman ben dedim ki..buraya kadarmış, çok girip çıkarsam kalp kırarım hiç luzum yok eyvallah dedim kendi kendime...ve bu konu benim için kapandı , içimde çok şey yok mu var ama dile getirmicem..beni bilen bilir tanıyan tanır bu zamana kadar cocukça kavgalara hiç karışmadım bu saatten sonrada karışmıcam...Yani aslı etiketlere bir süre daha cevap veririm ama vermezsemde alınma kırılma ) sabrımın tükendigi noktada tamamen susarım sende anla ki eger hiç yazmıyorsam tavrım sana degildir yada beni etiketleyenlere degildir kesinlikle...tekrar teşekkür ederim seviliyorsunuz ve özleniyorsunuz ) Allaha emanetsiniz
[MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] [MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] [MENTION=154874]leylmira[/MENTION] [MENTION=156426]Elsa[/MENTION] NERDESİNİZ SİZ? :S
Arzucum biz seni özledik uzun bir süre kayboldun) şimdi de sen özle azcık bakalım :p )

---> Not Bırakalım

Sagolasın Aslı'cım...Görev dedigin ne ki zaten herkes gecici kimseye kalmayacak elbet forum...Biz zaten evet görevi bıraktık bize göre öylesi daha uygundu bizim kararımız bizim düşüncemizdi...ama kendi adıma söylemem gerekirse hergün olmasa bile 2 günde bir girip belki biraz takılır çıkardım, deger verdigim insanlara yazardım kendi konularımı takip ederdim vs...ama bir önceki mesajda da söyledigim gibi siteye bile girmemişken kimseye birşey söylememişken kurallara aykırı hiçbirşey yapmamışken hepimizin birden repleri sıfırlanınca, ki hiç önemi yoktu benim için replerde yazan rakamların ( nedenini hala bilmiyor ve merak dahi etmiyorum ) o zaman ben dedim ki..buraya kadarmış, çok girip çıkarsam kalp kırarım hiç luzum yok eyvallah dedim kendi kendime...ve bu konu benim için kapandı , içimde çok şey yok mu var ama dile getirmicem..beni bilen bilir tanıyan tanır bu zamana kadar cocukça kavgalara hiç karışmadım bu saatten sonrada karışmıcam...Yani aslı etiketlere bir süre daha cevap veririm ama vermezsemde alınma kırılma ) sabrımın tükendigi noktada tamamen susarım sende anla ki eger hiç yazmıyorsam tavrım sana degildir yada beni etiketleyenlere degildir kesinlikle...tekrar teşekkür ederim seviliyorsunuz ve özleniyorsunuz ) Allaha emanetsiniz

Arzucum biz seni özledik uzun bir süre kayboldun) şimdi de sen özle azcık bakalım :p )
Tekrar gelecekseniz beklerim ben sabırla. :love3::eda:

---> Not Bırakalım

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION]
723 İy -1
728 ms - 2
731 iy -1
725 iy -1

Basketciyim bundan gayri ahanda kuponum tutucak inş. xD

---> Not Bırakalım

[MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] ben biraz uzanıcam çok yorgunum kolumu kaldıracak takatim yok uyur kalırsam merak etme olur mu ... :Hjte7:

---> Not Bırakalım

Çok çok iyi anlıyorum.. Bence arkadaşlığın dostluğun birlik olmanın önüne hiçbirşey geçmemeliydi..
Sizlere haksızlık yapılmış belliki.. konuyu bilmiyorum ama bu kadar sevilen insanlar boşuna sevdikleri insanları mekanı bırakıp gitmez..
Ben etiketlemeye devam edicem ama gelemezsen de bir gün seni anlarım..
Hiç de kızmam üzülürüm sadece..
Kendine iyi bak....

---> Not Bırakalım

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION]
Crash Anılın çorumdan arkadaşı, aynı bilgisayardan giriş yapıyorlar. bende Anılın şifresini biliyorum ondan girdim izin veriyo.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri