Not Bırakalım

---> Not Bırakalım

[MENTION=156354]Herodot[/MENTION]

pc bozuldu giremedim forma yazamadım sana sende bişey yazmamışsın girmişsin ama levent

---> Not Bırakalım

pc bozuldu giremedim forma yazamadım sana sende bişey yazmamışsın girmişsin ama levent

seni çok merak ettim sevdam.. evet yazmadım ,yazmadım üzüntüden yazacak halim yoktu... ama sana güvenim tam bitanem..geri dönüceğini biliyordum..:love3:

---> Not Bırakalım

seni çok merak ettim sevdam.. evet yazmadım ,yazmadım üzüntüden yazacak halim yoktu... ama sana güvenim tam bitanem..geri dönüceğini biliyordum..:love3:

seni üzdügüm için çok özür diliyorum levent ben asla hiç bir yere gitmemki seni bırakıp bitanem

---> Not Bırakalım

[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]

bu diğerlerinden farklı oldu

e215PL.gif

---> Not Bırakalım

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] Bunu cok ama cok istiyorum insallah olur birgün canim benim <3 bu arada cok tatli avatarin..cok pis kiskandim ordakileri simdi ya :(

---> Not Bırakalım

bugün gelemediysen eminim geçerli nedenin vardır seni allaha emanet ediyo iyiuykular tatlı rüyalar diliyorum bitanem

---> Not Bırakalım

bugün gelemediysen eminim geçerli nedenin vardır seni allaha emanet ediyo iyiuykular tatlı rüyalar diliyorum bitanem

---> Not Bırakalım

[MENTION=17366]Buğra[/MENTION] [MENTION=54256]Mastor[/MENTION] [MENTION=153486]Altmis Bir[/MENTION] [MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION] olm nerelerdesiniz la

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri