ölü bir kıza aşığım

---> ölü bir kıza aşığım

başın saolsun...
herkesin bir sınavı vardır. Seninki de buymuş demek ki.
Kimi sevdiğinin ruhunu kaybeder, kimi de sevdiğinin kalbini. Bize de yolumuzu kaybetmek düşer...

---> ölü bir kıza aşığım

"insan usul usul ölmek için gelir dünyaya.
başlar her gün biraz daha insan olmaya.
ve ölürken usul usul ne tuhaf;
aşık olur, kedi besler, isim verir eşyaya"

---> ölü bir kıza aşığım

Karşılık beklemen gerekmiyo en azından. İyi yönünden bak

---> ölü bir kıza aşığım

neden psikolojik bi sorun olsunki arkadasım
sevebilirsin ben anlıyorum duygularını
kıza kalbindekileri açıklayamadıgın için
üzülüyosun olabilir doğanın kanunu bu
ölüm var ve olacakta umarım kendini
en kısa zamanda toplarsın resim güzeldir
ruhu dinlendirir iyi yapıyosun

---> ölü bir kıza aşığım

En azından bir yerinin olduğunu biliyorsun nerede? şuanda ne yapıyor diye endişeler gütmüyorsun.. ziyaret edep o ses vermese de onunla konuşmak sana iyi gelecektir .. her ne kadar ses vermese de sana senin söylediklerini duyacaktır ..

---> ölü bir kıza aşığım

kardeşim bi çok kişi ölmüş birisine aşık yaşayan ölmüşlere seninki daha asilce
elbette hayatına birileri girecek ama aklın ve kalbin hep aynı yerde olcak
başın saolsun

---> ölü bir kıza aşığım

bir buçuk yıl önce kanserden ölen bir kıza aşığım çoğu insan bunun psikolojik bi sorun olduğunu düşünüyor ama elimde değil insan kime aşık olacağını secemiyor. son günlerine kadar onun yanındaydım ama ona aşık olduğumu hiç söyliyemedim en büyük pişmanlığımda budur. hiç dönmiycek birini beklemek çok zor kendimi avutmak için resim yapmaya başladım en çok hüzünlü yüzler çiziyorum belki bu yüzden

sevipte son günlerinde bile hiç yanında olamasaydın ! aşık olan her haliyle bellidir eminim rahmetlide bunu hissetmiştir. Nur içinde yatsın aşkın tarifi yok demişler seninkide tarifsiz gerçekten...onu içinde yaşat ama hayat senin devam etmelisin.

---> ölü bir kıza aşığım

gideli 454 gün oldu 2 doğum günü geçti 9 ekimde 18 oldu ama hala 16'sında ben onsuz mutlu olamıyorum Allah korkum olmasa intiharı deniyebilirdim ama bunun ona kavuşma olmıyacağını biliyorum bende bekliyorum ölü gelinime kavuşacağım günü yazdıklarınıza çok teşekkür ediyorum bu konuda çok fazla yardıma ihtiyacım olduğunun farkındayım

birlikte bir yaşanmışlığınız oldu mu?hayır,platonik bir durumu aşk sanman yersiz olmuş.daha yaşın kaç senin?aşk bu senin anlattığın değildir.sen çaresiz kalınışa karşı savaş açarken ve bunun farkında olamazken yenilmişlik duygunu aşk sanıyorsun....çaresizliğini aşk sanıyorsun.bugünlerine dönüp baktığında aşk olmadığını anlayacaksın...yazık şu haline yaşının en güzel çağlarına....dert edersen merak etme sende bir kanser adayı olursun kavuşmanıza bir engel kalmaz arkadaşım.gerçekleri duymak seni kendine getirecektir.eğer bu yazdıklarıma kızdığını hissediyorsan benden sana bir dost tavsiyesi olsun hemen dr.a git...intihara eğilimli bir durum senin psikolojik açını bana hemen anlatıyor...yok yazdıklarıma kızmıyor ve anlamaya çalışıyorsan dediklerimi bir umut vardır senin için ama yine de bir dr.desteği al...yapmıyor musun kendini başka uğraşlara ver gez toz ...vs.yaşam bir an'dır...bir çizgi kadar yakınken ölüme neden yaşamı bu kadar zehir edersiniz kendinize?[MENTION=129837]zaman93[/MENTION] oku bu yazdıklarımı............

---> ölü bir kıza aşığım

belki kanser adayı değilim ama ileri derecede karaciğer yetmezliğim var nakil sırası bekliyorumki çok fazla sıra var bekliyebileceğimide sanmıyorum ama üzgün yada mutsuz değim halimden memnun bile sayılırım günlerim ya hastanede yada evde uyuyarak geçiyor bu yüzdendirki yazılanları geç okuyorum bekliyorum ben ona kavuşacağım günü <3

---> ölü bir kıza aşığım

Allah korusun yaşıyo da olabilirdi.

'sertap erener - unutursun' bu şarkı sana gelsin.

---> ölü bir kıza aşığım

en azından gittiği yeri biliyorsun diyecemde valla ben suan asık oldgum adamın nerde oldunuda bilmiyorum

---> ölü bir kıza aşığım

Allah korusun yaşıyo da olabilirdi.

'sertap erener - unutursun' bu şarkı sana gelsin.

unutmak istemiyorum ama bu şarkı kendime gelsin
sertap erenerden bir damla gözlerimde
Çok geç oldu belkide düşündük taşındık
Bir çok şeyi birbirimizden sakındık
Bir şey eksik cümlede
Yüklemmi özlemmi sakladığın şey her neyse beni üzermi

Öyle çok şey varki içimde
hep sustuk konuşmak yerine
Konuşmadığımız her ne varsa
Seninle sakladım gözlerimde

Ne olur sende fazla üzülme
Hep kendi kendine yenilme
Konuşmadığımız her ne varsa seninle
Bir damla gözlerimde

Belki yanlış yoldayız
Kaybolduk kaybolduk gizleyince kendimizde yorulduk
Her hatada telafi gerekli değilmi
Bizi durduran gurur mu kibir mi

Öyle çok şey varki içimde
hep sustuk konuşmak yerine
Konuşmadığımız her ne varsa
Seninle sakladım gözlerimde

Ne olur sende fazla üzülme
Hep kendi kendine yenilme
Konuşmadığımız her ne varsa seninle
Bir damla gözlerimde

---> ölü bir kıza aşığım

Gerçekten çok üzüldüm..Bütün yorumları okudum belki yorum yapacak birşey bulabilirim diye ama bulamıyorum..Zor zaten birini kaybetmek.ama aşıkken kaybetmek ayrı birşey herhalde..ALLAH sabır versin sana..
Seninde sağlığın bozukmuş..Ama sakın kendi sağlığını hiçe sayma..Senin aşık olduğun kız bile yaşamak,iki dk mutlu olmak için çabalarken senin böyle yapman olmaz..ALLAH şifanı verir işte ne olursa olsun bu hayatta yaşamaya değer..

---> ölü bir kıza aşığım

birlikte bir yaşanmışlığınız oldu mu?hayır,platonik bir durumu aşk sanman yersiz olmuş.daha yaşın kaç senin?aşk bu senin anlattığın değildir.sen çaresiz kalınışa karşı savaş açarken ve bunun farkında olamazken yenilmişlik duygunu aşk sanıyorsun....çaresizliğini aşk sanıyorsun.bugünlerine dönüp baktığında aşk olmadığını anlayacaksın...yazık şu haline yaşının en güzel çağlarına....dert edersen merak etme sende bir kanser adayı olursun kavuşmanıza bir engel kalmaz arkadaşım.gerçekleri duymak seni kendine getirecektir.eğer bu yazdıklarıma kızdığını hissediyorsan benden sana bir dost tavsiyesi olsun hemen dr.a git...intihara eğilimli bir durum senin psikolojik açını bana hemen anlatıyor...yok yazdıklarıma kızmıyor ve anlamaya çalışıyorsan dediklerimi bir umut vardır senin için ama yine de bir dr.desteği al...yapmıyor musun kendini başka uğraşlara ver gez toz ...vs.yaşam bir an'dır...bir çizgi kadar yakınken ölüme neden yaşamı bu kadar zehir edersiniz kendinize?[MENTION=129837]zaman93[/MENTION] oku bu yazdıklarımı............

teşekkür ederim :love3: bu aralar daha iyiyim resime uzunca bi ara vermiştim yeniden başladım umarım bu yıl daha iyi geçecek:ltfeen:

---> ölü bir kıza aşığım

bir buçuk yıl önce kanserden ölen bir kıza aşığım çoğu insan bunun psikolojik bi sorun olduğunu düşünüyor ama elimde değil insan kime aşık olacağını secemiyor. son günlerine kadar onun yanındaydım ama ona aşık olduğumu hiç söyliyemedim en büyük pişmanlığımda budur. hiç dönmiycek birini beklemek çok zor kendimi avutmak için resim yapmaya başladım en çok hüzünlü yüzler çiziyorum belki bu yüzden

2 yıldır ölü bir insan aşığım.

---> ölü bir kıza aşığım

valla çok etkilendim ne denirki bişe diyemiyorum

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri