Onlar ! Atatürk'ün GençLiği ! | Kendi Kitabımın Kapak Resmi ;) | My Life (=

endLesS

Webmaster
f257wp.jpg

Uzun Zamandır Askıda oLan PLanLarımdan Birisi İçin daha çaLışmaLara Girdim :R

Program oLarak Yapacagım " Onlar Atatürkün Gençliği " adLı Kitabımda 4 mSn Adresimdede buLunan YüzLerce Kişiden Yorum aLarak İçinden mantıkLı oLanı KategoriLerimden birinde Sergileyeceğim . Aynı Bır Konu Hakkında yorum yaparLar ya onun gibi olacak adını soyadını vs yazacagım :R Yayın Evine Gönderip Kitap oLarak Basmakta geLdı akLıma ama onun ıcın daha cok erken :R

İşte Kapak Resmi Programımın :R

Coder KodLama İşLemim Devam Ediyor :R

Baya Bi Ses Getireceğine İnanıyorum :R

DVD Okuyucusu veya DVD PLayer'i oLanLar İçinde GörseLLik Acısından BrseyLer Dusunuyorum :R

Haydi HayırLısı :R

Kapak Bıraz Basit oLdu ama iLk caLısmam Daha :R

---> Onlar ! Atatürk'ün GençLiği ! | Kendi Kitabımın Kapak Resmi ;) | My Life (=

ilk calısma olmasına rağmen güzel.
4 gözle bekliyoruzz:D:D :p
sımdıden kolay gelsın.:)

---> Onlar ! Atatürk'ün GençLiği ! | Kendi Kitabımın Kapak Resmi ;) | My Life (=

Öncelikle hayırlı olsun :)

Voov diyorum bu kısım içinxD

teşekkür ederim :R

evet orası kasacak baya bı benı ama olsun bı ısım yok sonucta ugrasırım olur bıter :R toplu ileti atma programı var onu kullanırım olmadı :R

hayırLısı başarıLarının devamını diLerim xD

iLk çaLışmana rağmen güzel. Arka fona daha koyu renkler kullanabilirdin , yazıda ana renkleri kullanmışsın güzeL fakat çok sade duruyor . Dediğim gibi arka fona koyu renkler kullansan daha iyi olur :2:

Çalıştıkca oLacak :)

iLk çaLışmana rağmen güzel. Arka fona daha koyu renkler kullanabilirdin , yazıda ana renkleri kullanmışsın güzeL fakat çok sade duruyor . Dediğim gibi arka fona koyu renkler kullansan daha iyi olur :2:
Çalıştıkca oLacak :)

evet haklısın :R

1807.jpg

dahada geLiştirirm sorun degıl grafık 1 saatte harıkaLar yapabiLirim istedikden sonra :R

teşekkür ederim :R

Yan çizgiler boğmuş sanki hem nerede Türk bayrağı ?

o 2. resim öylesıne abla hıc alakası yok calısma ıle :D sadece ozellıklere bakıyodum programın :11:

Türk Bayragını her sayfada sallandıracam tepede :R

arrow.gif

Herşey Hazır Yani :R

Kullandığın program PhotoScape sanırım?
Evet Türk bayrağı kesinlikle olsun. :)

Son Resım Photoscape ablam :R

ulead - ps - photoshop - blander ne varsa kullanıyorum :R

Yine farkını belli ettin yani hadı hayırlısı bakalım emre bey :)

+rep sımdıden verıyorum calısmanın cok guzel olmasını beklıyorum ona göre :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri