PalyacoMutsuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PalyacoMutsuz

Kayıtlı Üye
Son yıllarda kendimi mutsuz hissettiğim en büyük nedenim bu takıntı...Tipsizliğim...

"Bunca zamandır neden takmadın da bugün böyle bir şey yazma gerei duydun?" Gerçekler yaşandıkça daha iyi anlaşılıyormuş bunu anladım.Ne zaman birini sevdiysem, ne zaman cesur davranıp duygularımı açmaya kalktıysam sonuç hep aynı oldu, buruşuk bir ifade ile "hayır" cevabı aldım.Yine aynı yüz ifadesi vardı karşı taraflarda "kala kala senin gibi tipsize mi kaldım" dercesine bakışlar...Kısmet meselesidir, aynı duyguları belki karşı taraf hissetmemiştir diyerekten, unuttum reddedilişlerimi.Fakat baktım ki ne zaman birine duygularımı açsam tersleniyorum, kendimde kusur aramaya başladım.AYnanın karşısına geçtim ve gerçeği gördüm....Aynadaki ben, gerçekleri tokat gibi yüzüme çarptı "sen çirkin ve tipsiz bir adamın tekisin".
Şimdi bazılarınız çıkacak ve herşeyin dış güzellik olmadığını falan filan fısıldayacak, karşı çıakcak düşüncelerime.Eğer herşey dış görünüş değilse eğer, neden sağımda solumda çirkinleri yalnzı başlarına dolaşırken görüyorum?Hangi kız koluna çirkin bir erkeği takmak ister?Siz hiç çürük domatesleri sepetinize doldurur musunuz?

Erkekler de dış görünüşe dikkat ediyorlar diyecek bayan arkadaşlar, onlara da bir çift lafım var: Bir bayan ister çirkin olsun ister güzel, erkek tarafından reddedilmez, ama söz konusu çirkin tipli bir erkekse, bayan çirkinde olsa hayır yanıtı ile tersleyebilir erkeği.Çünkü bayanların çirkinleri bile mükemmel bir erkek hayal ediyor ve istiyor.
Demekki neymiş "Önemli olan dış görünüşmüş

---> "Palyaçodur" Deyince Mutlu mu Sandın Beni?

Cok yanlis düsünüyorsun, hayatta seni sevecek birisi mutlaka var
Hem seni herkesin begenmesine gerek yok ki, tek bir kisi yetmez mi insana?

Bence yeter de artar bile..

Cok yanlis düsünüyorsun, hayatta seni sevecek birisi mutlaka var
Hem seni herkesin begenmesine gerek yok ki, tek bir kisi yetmez mi insana?

Bence yeter de artar bile..

Hayatta tartışılması söz konusu dahi olmayan gerçekler vardır Merve. Bunlardan biri de dış görünüşün ilişkilere tesiri... Yalnız, bu sadece erkekler için geçerli olan bir gerçek onuda söyliyeyim en başından.

Tipsiz bir erkeğin sevilme ihtimali, bir insanın yıldıza dokunabilmesi kadar uzak ve imkansız bir ihtimaldir. Tartışmaya bile açamazsın bunu. Çünkü kadın için ilk etkilendiği yer fiziksel görünümü. Ve bu fiziksel görünümü süsleyen tip.

Şimdi sen bana bunun dışında ne anlatsan boş gelir biliyormusun. Çünkü çok kişi teselli vermeye çalıştı bana. Hepside yanıldı sonra...

Hayatta tartışılması söz konusu dahi olmayan gerçekler vardır Merve. Bunlardan biri de dış görünüşün ilişkilere tesiri... Yalnız, bu sadece erkekler için geçerli olan bir gerçek onuda söyliyeyim en başından.

Tipsiz bir erkeğin sevilme ihtimali, bir insanın yıldıza dokunabilmesi kadar uzak ve imkansız bir ihtimaldir. Tartışmaya bile açamazsın bunu. Çünkü kadın için ilk etkilendiği yer fiziksel görünümü. Ve bu fiziksel görünümü süsleyen tip.

Şimdi sen bana bunun dışında ne anlatsan boş gelir biliyormusun. Çünkü çok kişi teselli vermeye çalıştı bana. Hepside yanıldı sonra...

Ama hepimiz insaniz sonucta, kimileri iyi kimileri kötü ve ben inaniyorum ki güzel bir kalbinin olmasi, güzel bir görünüsten cok daha iyi

Zaten sen kendini bile begenmiyorsan baskalarinin seni begenmesini bekleyemezsin, ilk önce kendini sev, birak digerleri ikinci sirada kalsin

Ve sunu unutma ki, güzellik gelip geciyor

Hepimiz insanız, kuşkumuz yok ona zaten. Her ne kadar da insan denemeyecek kadar kötülerle bir arada yaşıyor olmamıza rağmen...

Gel gör ki [MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] , kalbi güzel bir adam olmak ya da kendini beğeniyor olmak beni yakışıklı-çekici bir erkek yapmıyor.
Kendinden biraz pay biç. Son çıktığın erkeğin fiziği nasıldı?

Yakışıklılık gelip geçiyor, şimdi gelip geçici diye ömrünü kim tipsiz biriyle heba etmek isterki?

Son düzenleme:

Hepimiz insanız, kuşkumuz yok ona zaten. Her ne kadar da insan denemeyecek kadar kötülerle bir arada yaşıyor olmamıza rağmen...

Gel gör ki [MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] , kalbi güzel bir adam olmak ya da kendini beğeniyor olmak beni yakışıklı-çekici bir erkek yapmıyor.
Kendinden biraz pay biç. Son çıktığın erkeğin fiziği nasıldı?

Yakışıklılık gelip geçiyor, şimdi gelip geçici diye ömrünü kim tipsiz biriyle heba etmek isterki?

Yok ben vallahi anlatamiyorum diyorum ki yakisikli birinin karakteri bozuksa ömür zaten gecmez o yüzden düzgün, dürüst ol cirkin olman kimsenin umrunda olmaz

Bak disardaki yakisiklilara hepsi ayri havalarda, her kizi elde edebilirim kafasinda ama sonunda olan yine bizlere oluyor cünkü o yakisikli cocuk daha güzelini buldu diye ve sirf o yakisikli cocuk yüzünden kendimizi cirkin hissediyoruz

Birinin dis görüsü hosuna gider ama karakterine asik olursun

Yok ben vallahi anlatamiyorum diyorum ki yakisikli birinin karakteri bozuksa ömür zaten gecmez o yüzden düzgün, dürüst ol cirkin olman kimsenin umrunda olmaz

Bak disardaki yakisiklilara hepsi ayri havalarda, her kizi elde edebilirim kafasinda ama sonunda olan yine bizlere oluyor cünkü o yakisikli cocuk daha güzelini buldu diye ve sirf o yakisikli cocuk yüzünden kendimizi cirkin hissediyoruz

Birinin dis görüsü hosuna gider ama karakterine asik olursun

Benim yaşadıklarımı ve düşüncelerimi doğruluyorsun bu anlattıklarınla. Kadınlar, yakışıklı erkeklerden hoşlanıyor ve onlarla ilişki yaşıyor işte. Sen ya da başka bir kız hiç farketmiyor, sonuç olarak yakışıklı erkekleri seçiyorsunuz [MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION]

Benim yaşadıklarımı ve düşüncelerimi doğruluyorsun bu anlattıklarınla. Kadınlar, yakışıklı erkeklerden hoşlanıyor ve onlarla ilişki yaşıyor işte. Sen ya da başka bir kız hiç farketmiyor, sonuç olarak yakışıklı erkekleri seçiyorsunuz [MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION]

Seciyoruz da sanki pisman olmuyoruz

Baska kizlarin gözü onun üstünde olacak, bu bizi rahatsiz edecek ama tabi yakisiklimizin egosu bu sirada tavan yapacak

Böyle mutluluk mu olur, olmasin bir zahmet

Seciyoruz da sanki pisman olmuyoruz

Baska kizlarin gözü onun üstünde olacak, bu bizi rahatsiz edecek ama tabi yakisiklimizin egosu bu sirada tavan yapacak

Böyle mutluluk mu olur, olmasin bir zahmet

Sonuçta öyle veya böyle yakışıklı erkeklerden hoşlanıyorsunuz işte. Üstelik her defasında aldatılmanıza, terkedilmenize rağmen...
O adamın kalbi fesat olsa ne olur, zalim olsa ne olur, kullanıyor olsa ne olur? Çünkü senin hayallerindeki ve hayatındaki erkek hep yakışıklı olacak.

Açık konuşayım; albenisi olmayan, tipsiz, çelimsiz boysuz bir erkeğim. Kendini küçük gösterme, itici olursun diyorlar. Kendimi ezik göstermesemde, dış görüntüm beni siz bayanların karşısında ele veriyor zaten. Ben yalanlar söyleyip olmadığım biri gibi anlatsam neye yararki kendimi?

Sonuçta öyle veya böyle yakışıklı erkeklerden hoşlanıyorsunuz işte. Üstelik her defasında aldatılmanıza, terkedilmenize rağmen...
O adamın kalbi fesat olsa ne olur, zalim olsa ne olur, kullanıyor olsa ne olur? Çünkü senin hayallerindeki ve hayatındaki erkek hep yakışıklı olacak.

Açık konuşayım; albenisi olmayan, tipsiz, çelimsiz boysuz bir erkeğim. Kendini küçük gösterme, itici olursun diyorlar. Kendimi ezik göstermesemde, dış görüntüm beni siz bayanların karşısında ele veriyor zaten. Ben yalanlar söyleyip olmadığım biri gibi anlatsam neye yararki kendimi?[/B]

Sen de oldugun gibi görün o zaman, sadece kendin ol kimse icin de degisme, seven seni böyle kabul etsin etmesede kendi kaybi, sen birsey kaybetmezsin

Simdi diyeceksin ki ne kazandim ki kaybedeyim, birseyin olmasin sen yeterki umudunu kaybetme, pozitif ol ve herseye ragmen hayatini en güzel sekilde yasa

Sen de oldugun gibi görün o zaman, sadece kendin ol kimse icin de degisme, seven seni böyle kabul etsin etmesede kendi kaybi, sen birsey kaybetmezsin

Simdi diyeceksin ki ne kazandim ki kaybedeyim, birseyin olmasin sen yeterki umudunu kaybetme, pozitif ol ve herseye ragmen hayatini en güzel sekilde yasa

Yani şimdi bu fotoğraf pozu çekinmeye benziyor. Soldan ya da sağdan görününce güzel çıkmıyorsun fotoğraflarda. Tipsiz bir erkeksen tipsizsindir. İstesende değiştiremezsin bunu zaten.

Ben pozitifim, karamsar biri değilim. Aşk ve kadınlar konusu hariç...

Allah hayirli insanlarla karsilastirsin bence insanin huyu guzel olsun basta insan olsun...

Seninde elbet bir gun seni seven biri cikar karsina...

Yani şimdi bu fotoğraf pozu çekinmeye benziyor. Soldan ya da sağdan görününce güzel çıkmıyorsun fotoğraflarda. Tipsiz bir erkeksen tipsizsindir. İstesende değiştiremezsin bunu zaten.

Ben pozitifim, karamsar biri değilim. Aşk ve kadınlar konusu hariç...

Ama bir düsün dünyada herkes güzel ve yakisikli olsaydi cekilmezdi ki

Nasil denir mesela hep mutlu olursan mutlulugun kiymetini bilemezsin siradanlasir ya, bazen üzülmemiz gerekir mutlulugun kiymetini anlayabilmek icin

Aynisi dis görünüm icin de gecerli

Sunu hic unutma kimse senden ve senin hayatindan daha degerli degil

Allah hayirli insanlarla karsilastirsin bence insanin huyu guzel olsun basta insan olsun...

Seninde elbet bir gun seni seven biri cikar karsina...

Tipsiz adamın seveni olmaz, teselli sözleri bunlar. Hayatnızda hiç tipsiz adam sevmemişken bu dilekte bulunmanızın bir mantığı yok.

Ama bir düsün dünyada herkes güzel ve yakisikli olsaydi cekilmezdi ki

Nasil denir mesela hep mutlu olursan mutlulugun kiymetini bilemezsin siradanlasir ya, bazen üzülmemiz gerekir mutlulugun kiymetini anlayabilmek icin

Aynisi dis görünüm icin de gecerli

Sunu hic unutma kimse senden ve senin hayatindan daha degerli degil

Sana şunu sorcam tekrar, hayatındaki biri varmı, varsa tipi nasıl? Dış görünüşe bakış açısısında ben mi yanılıyorum bilmek isterim.

Sana şunu sorcam tekrar, hayatındaki biri varmı, varsa tipi nasıl? Dış görünüşe bakış açısısında ben mi yanılıyorum bilmek isterim.

Hayatimda bir kac kisi oldu, hem yakisikli hem cirkin ve ben ikisindende yeterince ders cikardim

Yakisikli olan unutuldu gitti, güzel seven cirkin akilda kaldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri