Pek mesudumm (: :) 27 Subat 2008 Carsamba

Caramio

Bayan Üye
Pek saygideger gunlugum :D arada hatirliom seni degerini bil

simdi bugun soyle bisi oldu.. du anlatcam..ha sanmaki sana anlatiom :D aslinda simdi sunlari okuyan forumdaslarima yazdim :$ :D

Beni uzun zamandir uzun zaman derkene 1 ay old iste yeni..
Is yerinde bi tane kiz var Belcikali ve bence yabanci dusmani tam (Rasist) ise basladigimdan beri beni sevmedi sevemedi.. Oysa bastaciyim ben kurban olsun o bana :D

Neyse sabir sabir sabir ama nereye kadar sabir tasimiyim ben

her bisey dediginde

Sabret Cigdem
Sabret Cigdem
Sabret Cigdem

birazdan is biticek eve gidicen hic tinlama takma...............................

Ama yok :| olmuyoki ben sustukca kisin cenesi durmadi bi sn

Sunu soyle yap,, bunu boyle yap,,

ya tmm orda yeniyim kurallari tam bilmiom daha 1 yilllik bile tecrubem yok is yasaminda

AMA

digerleride insan :|

neden azarlar gibi soluyon ki ,, normal deyince ben anlamiom mu ? iste diorum ya gicik insan tipi

Bugun patladim sonunda zaten sinirliydim ..

iki defa bisey dedi yine gicikligiyla ...3. yu agzina tikadim .. valla Tokat attim :$ :$ :S sak etti hemde .. gelmis yuzume karsi cemkiriyodu :D dayanamadim sonunda istem disi tokati ativerdim :$ :D normalde Sidete karsiyimdir :p hehe :D

ama bazilarina mustehak.. agladi... aglayinca kiyamadimda aptalim cunku (:) ozur dilemedim ama mendil verdim :D :D

sonra kimseye sikayette etmedi beni hicte konusmadik aksama kadarda tek kelime etmedi..

ee isleri yanlismi yaptim HAYIR !! bosa konusup duruyodu aptal kiz (:)

yarin is yok tatilim :D

Bakalim oteki gun pek sevdigim patronum cagirir kesin ... isten atar heralde :D

paylasim dedim

ama keske daha onceden yolsaymisim kisi cok mesud oldum acikcasi haketti cunku :)

bitti :D

aynı şey benim de başıma gelmişti caramio işyerindeki kız sürekli beni azarlıodu bunları okuyunca o günler geldi ggözümün önüne o zamanlar bir kitap okuyodum iş dünyası ile ilgili orda yazan şuydu çok sık görülen bir durummuş bu bu tip kişiler yeni gelenleri ezerek kıdemli ve üstün olduklarını göstermeye çalışırlarmış çözüm olarak da ses çıkarmamayı deil de onlara güzel bir dille söylemeyi öneriolardı ben de kıza benimle bu şekilde konuşmaya dewam edersen seninle çalışamayız eğer buna dewam edersen ben de aynı şekilde sana davranırım demiştim ve kız o günden sonra beni el üstünde tuttu:D çözüm tokat deil yani güzel bir dille anlatmak:D

denemedimmi saniosun ? Anlattim ama devam ettii yedi tokati oturdu yerine :$ :D

bundaki daha cok yabanci dusmanligi

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri