photoshop yasaklansin bence :D

---> photoshop yasaklansin bence :D

Çalışma çok da başarılı olmamış. Sanırım tek fotoğraf üzerinde yapılmış. Birden fazla fotoğraf kullanılsa idi daha sağlıklı bir montaj işlemi olurdu.

Kemal Kılıçdaroğlu Bayağı Karizmatik Olmuş :) xD

Fatih Abi Allahına Kurban abi :D Gece Gece Güldürdün :D

Spor yorumcularından da futbolculardan daha iyi futbol oynamalarını bekliyor musunuz? Anlamsız bir beklenti. Yaptığım daha iyi çalışmalar olsa da beklentinizi karşılamayacağım.

Tabiki bekliyorz. herzaman en iyisini bekler insan. karşılamanızada ıhtıyacımız oldugunu sanmıyorum,
ben birini eleştiriyorsam daha iyisini yapabilirim. veya eleştirmem. gereksiz yoruma gerek durmuyorum.

Tabiki bekliyorz. herzaman en iyisini bekler insan. karşılamanızada ıhtıyacımız oldugunu sanmıyorum,
ben birini eleştiriyorsam daha iyisini yapabilirim. veya eleştirmem. gereksiz yoruma gerek durmuyorum.

Bu söyleminize katılmıyorum. Bir konu hakkında bilgim olabilir ve deneyimim olmayabilir. Bu durumda, tecrübe edinmemiş, iyi yapabilir hale gelmemiş olabilirim ama bilgim ile neyin yanlış yapıldığını bulabilirim.

Bilmiyorum, hiç şirket ortamında bulundunuz mu ama bir şirkette yöneticinin işçiden daha iyi somun taktığını kimse iddia edemez.

Veya, yemeğin nasıl olması gerektiğini söyleyen bir fabrika sahibi aşçıdan daha iyi yemek yapmıyordur.

Takımına nasıl oynaması gerektiğini söyleyen bir teknik direktör futbolcularından daha iyi futbol oynayamayacak kadar yaşlıdır.

Küçüğe öğüt veren büyük, verdiği öğüdü yaptığı hatalara, tecrübelerine dayanarak söylemektedir. Daha iyisini yaptığı için değil. Edebali, Osman Bey'den daha iyi devlet kurmamıştır mesela.

Örnekleri çoğaltabilirim. Affınıza sığınarak belirtmek isterim, yaklaşımınızı saçma buldum.

Al birini vur ötekine yapınca, demek ki bu çıkıyor :H

şimdi öyle bi şey derdim ki bu resmin üstüne cuk diye otururdu neyse sus selma :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri