RaPizM^^ Bu da BeniM İtirafımdıR..!

---> RaPizM^^ Bu da BeniM İtirafımdıR..!

ainen ortim bunların hepsinden bnde nefret ediyorum özelliklede özenti gençlikten ;)

saol bitanem paylaştığın için

** Cep telefonuma gelen ve kimin baslattığı belli olmayan bu msjı su kadar kişiye kişiye gnder yoksa söyle olur tarzındaki abzürt msjlardan :D:D:D:D

** Ceza*nın benimle senin aranda kocaman bi fark var dediği felaket ötesi sarkısından
111iea.gif

** Güzel olduğu herkesce bilinen birinin sırf ilgi cekmek amacıyla ben cok çirkinim dimiii die konusmasından ve akabinde bizden hayır cok güzelsin diye iltifat beklemesinden
111iea.gif

** Cep telefonuma gelen ve kimin baslattığı belli olmayan bu msjı su kadar kişiye kişiye gnder yoksa söyle olur tarzındaki abzürt msjlardan
111iea.gif

** Arkadasmla yolda sohbet ederek yürürken yanımzdan gecen sapların ' aa öyle mi ' ' gerçekten mi ' 'hadi yaa' seklinde konumuza kendi akıllarınca dahil olmalarından
111iea.gif

Nefret ediyorum.. Tiksiniyorum.. Şiddetle kınıyorum
111iea.gif

ayneeennn bnde özellikle de bunlardan :D

o kadar dinlenen şarkıyı bi kerede harcadın hee :D

""Arkadasmla yolda sohbet ederek yürürken yanımzdan gecen sapların ' aa öyle mi ' ' gerçekten mi ' 'hadi yaa' seklinde konumuza kendi akıllarınca dahil olmalarından""

Bunu ben de yapıyorum Allah Allah arkadasım sacma sapan konusmalar oluyo bazen . Mesela gecen gün " Ya bana altın sarısı almıs ben altın sarısı sevmem kiiii gerizekaaalııı " diyen bi kız gördüm . Ne dersin abi sen buna ? :D

Realist olalım piliz ikslarç :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri