ruyada eşimin çocuk düşürdüğünü görmek

enginseker

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ruya gören biri değilim ama ruyamda eşimin iki kere çocuk düşürdüğünü ve doktorla tartıştığımı gördüm. anlamını bilen arkadaş varsa bilgilerini paylaşabilir mi. engin şeker
enginseker

---> ruyada eşimin çocuk düşürdüğünü görmek

hayır olsun.

birinin günahını almışsınız. mal kaybı olabilir .

Karabasan gormussunuz. Bende ablamla kavga ettigimi ve onun intihar ettigini gordum.
Cok korkuyor insan boyle seyler girdugunde.

Ne gorurseniz gorun hayra yorun. ALLAH hayra cikarsin.

benim ilk eşimden olan kızım var annesinde şuan. onla alakalı bişey olabilir mi.

Ben ruya yorumlarindan pek anlamam ama herkese yorumlatmanizi tavsiye etmem. Ruyalar yorumlandigi sekle gore sekil alir. Yani iyi bir anlami varsa kotuye yorulursa sonucuda kotu olabilir.

ALLAH hayra cikarsin diyin. Cocugunuzi arayip bir sesini duyun iciniz rahatlar. Hem her ruyanim bir anlami olmak zorunda degil. Bazen manasizda olabilir.

ben genelde ruya görmem. gördüğüm ruyalarda saçma olur. bu ruya baya endişelendirdi. aslında ruyalardan pek anlamam ruyada görmem. nadir zamanlarda gördüğüm ruyalarda saçmadır ama genelde olumsuz şekilde bişeyler olur.

Kendinizi oyle sartlandirmayin.

Birgun adam oglunu denizde bogulurken gormus ve eyvah oglum olecek diye yorumlamis ve oglu olmus. Birgin alim bir kisiye anlatmis ruyasini ve yorumunu. Alim kiside gordugin ruya aslinda cok guzelmis. Oglun bir toplulugun basina gecmesine isaretti ama sen kotuye yormussun kotuye yonlendirmissin.

O yuzden ben korkarim ruya yorumlamak ve yorumlatmaktan.

Bence kendinizi oyle sartlamayin. Gormem ama az gorunce kotu cikar diye. Bende fazla ruya gormeyen biriyim cokta anlamsiz ruyalar gorurum ama fazla takilmamak gerek ruyalara.
ALLAH hayra cikarsin diyin gecin...

Sıkıntı Büyük hacı abi Takma bu kadar rüyalar tersine çıkar derler

ruyanızın gerçeklik payı çıkttımı bende merak ettim yazarsanız sevinirim...

ruyamda hep lotto kazanip milyoner oluyorum,ama gercekte hic kazanamiyorum,kotu ruya beya.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri