Rüyada köpekler saldırsı

jagu

Kayıtlı Üye
ortalama 5 yaşından beri nerdeyse her gece rüya görürüm ve rüyamlarım çoğuda bu rüyaya benziyor 27 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hiçbir doktor hoca vs uzmana rüyalarımı acıklamadık bu tür rüyaların acıklaması varmı diye sorayım dedim ve bu yorumu yazarken saat 5 küsür ve yine uykusuz kaldım hayatım boyuncada uykusuz kalıcağıma benziyor

Rüyada gece vakti ormanın ortasında bir kampda 4 kişi filanız ve ormandan bir şekilde çıkmayı düşünüyoruz, elimizde fenerler var ama yakamıyoruz ormana girdğimizde çeşit çeşit köpekler bizi kovalıyor ve kamp yaptığımız yere gere kacıyoruz ondan sonra bir mağza gibi biryerden fener kürek vs. bir malzemeler alyıor ve ormana tekrar giriyoruz bu seferde cismi belli olmayan birileri tarafından kovalanırken ormana girdğimiz diğer 2 arkadaşı kaybediyorum elimde bir tane radara benzer cihazla onların tam yanına geliyorum ve onların tam yanında olmam gerekirken aslında aynı boyutlarda olmadığımızı farkediyor ve tekrar aynı kapmda olduğumuzu görüyorum bu seferde bir ejderha bize yardım edebilecegini söyluyor cünkü görünmezlik yeteneği ile sadece o ormanı gecicegimizi anlıyoruz ve ejderha biz 3 kişiyi kucaklıyor ormanda son sürat koşmaya başlıyor
"ve rüyamdan uyanıyorum saat gecenin üçü filan - uyuduğum zaman" aynı kaldığım yerden kapmda tekrar uyanıyorum sanki rüya değilde beden olarak gitmişim gibi oluyor"
Orda uyandığım zaman ordaki bir insanın en sevdiği sanatcı gibi biri oraya geliyor bir şekilde ve sohbetler filan ediliyor bizde burdan çıkmanın yollarını arıyoruz hala defalarca ormana girdiğimiz halde hiçbir şekilde gecis bulamaıyoruz
"ve tekrar rüyadan uyanıyorum gece 4 filan ve tekrar yatıyorum, yatmamla birlikte"
Rüyamda uykudan kalkıyorum ve kampdayım tekrar ortalık herzamanki gibi karanlık komiklikler vs yapıyolar sanatcıyla ordaki 3 veya 4 kişi ve etrafıma bakıyorum ormana girdğim 2 arkadalımı bulamaıyorum ondan sonra bir terslik olduğunu anlıyorum sağ sola bakıp el feneri vs aydınlatıcı birşey arıyorum yanlız hepsini aldıklarını ve gece kapmda köpeklerle dolu ormanda bizi fenersiz bıraktıklarını anladığım anda ormandan irili ufaklı köpekler üzerimize geldiklerini duyuyorum ve her tarafdan bir şekilde bize saldırıyorum burdan sağ çıkamayıcagımı düşünüp kampın üstü aklıma geliyor oraya tam cıkayım derken köpeğin biri bacagımdan ısrıyor.
"O açıyla tekrar uyanıyorum rüyadan ve saat 5:03 ısırık o kadar etkiliki ben gercekten ısırıldığımı sandım uyandıgım zaman evin içine baktım köpekmi var diye ve tekrar uyumaktan vazgectim gecenin yarısı bu rüyamı ne oldugu belirsiz şeyi yazmak istedim"

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri