Sanal alemle nasıl tanıştınız

Firtine

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar yıllara meydan okuyan yıllar gectikcede insanların dahada kendine bağlayan internet ortamı sanal dünyası ile ilk nasıl tanıştın önce ben başlıyayım bakalım ilginç olaylar çıkacakmı karşımıza

Ben kamu kurumunda çalışıyorum o zamanlar sanal form chat kanallları bı kadar fazlada yok yine iş yerinde çalıştığım bir gün başka bir kurumda çalışan arkadaşım sohbet etmek amacı ile benim çalıştığım kuruma geldi çay felan muhabbet baktı ben boş boş gazeteleri geziyorum bana o zaman türkiyenin ilk ana ekranı açık olan sahibi bursalı akın isminde birinin chat ve form kanalını tavsiye etti kamu kurumlarınıda bilirsiniz zaman boldur sabah 8 akşam 5 ilk başta 5 er dakika zamanla nereyse tam gün form ve ircin bilgi yarışması yok sohbet bölümü takılmalarım artı öyle olduki iş çıkışı bile ircde olmaya başladım bayağı bir bağımlılık yapmıştı artık nerdeyse sanal gerçeğin önünde olmaya başlamıştı bu ircde 4 yıl kadar yöneticilkte yaptım harıka arkadaşlarım oldu özellikle Elazığ ve Antep te acı anılarımda oldu diyar bakırlı bir bayan arkadaşım evlendi almanyada vefat etti izmirli bir arkadaşım kanserden öldü bu olaylardan sonra uzaklaşmaya başladım şu an artık arasıra o ilk irc ve form kanalına gidip baıp çıkıyorum anılar orda beni huzursuz ediyor gerçi eski tanıdıklardan beni pek tanıyanda kalmamış ya ama şu kullanığım nikim ordan kalmadır son iki yılda yine izmirli bir arkadaşın formundaydım form katılımı düşük olması nedeniyle arkadaşımız formu kapattı 5 ay kadar önce burayıda tesadüfen buldum katıldım bakalım ne kadar kalırız burda SAYGILARIMLA

---> Sanal alemle nasıl tanıştınız

Valla bende kamu kurumunda çalışıyorum ama dediğinizin aksine başımızı kaşıyacak vakit bulamıyoruz.. Kurumlar arasında ki çelişki bu olsa gerek.

Valla bende kamu kurumunda çalışıyorum ama dediğinizin aksine başımızı kaşıyacak vakit bulamıyoruz.. Kurumlar arasında ki çelişki bu olsa gerek.

Aaa senmi geldin? Hosgeldin :)

Guzel itiraf ama herkesin basinda maalesef.
Kurtuluruz ins int. Bagimliligindan.
Bende pc aldigimda ne yapacagimi bile bilmiyordum. Okul icin almisti babam bana. Okul isimi bitirip kapatiyordum. Neyw bakacagimi ne yapacagimi bilmiyordum. Canim sıkılıyordu basinda. 2 sene boyunca onunden gextim oyle. Sonra arkadasim geldi bana oturmaya.bir chat sayfasina girdi burda chat yapiyorsun dedi. Tabi biz ilk defa giriyoruz ama oraya hirenlen ehli olmus kisiler. 3 kardes oturmus chat yapiyorduk :) ama kisa surdu tabi. Chatteki bi abi o ilk chat yaptigimiz gun uyardi. Belliki ilk defa giriyorsunzu buralar cakal dolu filan birdaha hirmeyin diye. Sonra birdaha girmedik. Ablamlar bahimli olmadi uzaklasti ama ben kaldim forumlara uye oldum. Forumların chat sayfalarina girdim. Sonra chat yerlerini tamamen biraktim. Yillardir girmiyorum zaten.
Forumlarida 2 sene kadar birakmistim. 2 yil once buraya uye oldum.
Evlenince ins. Tamamen uzallasirim yada arada bir girerim

Aaa senmi geldin? Hosgeldin :)

Guzel itiraf ama herkesin basinda maalesef.
Kurtuluruz ins int. Bagimliligindan.
Bende pc aldigimda ne yapacagimi bile bilmiyordum. Okul icin almisti babam bana. Okul isimi bitirip kapatiyordum. Neyw bakacagimi ne yapacagimi bilmiyordum. Canim sıkılıyordu basinda. 2 sene boyunca onunden gextim oyle. Sonra arkadasim geldi bana oturmaya.bir chat sayfasina girdi burda chat yapiyorsun dedi. Tabi biz ilk defa giriyoruz ama oraya hirenlen ehli olmus kisiler. 3 kardes oturmus chat yapiyorduk :) ama kisa surdu tabi. Chatteki bi abi o ilk chat yaptigimiz gun uyardi. Belliki ilk defa giriyorsunzu buralar cakal dolu filan birdaha hirmeyin diye. Sonra birdaha girmedik. Ablamlar bahimli olmadi uzaklasti ama ben kaldim forumlara uye oldum. Forumların chat sayfalarina girdim. Sonra chat yerlerini tamamen biraktim. Yillardir girmiyorum zaten.
Forumlarida 2 sene kadar birakmistim. 2 yil once buraya uye oldum.
Evlenince ins. Tamamen uzallasirim yada arada bir girerim

Hoşbulduk ablacım, evet ben :)

şu an acaba izindemisin

Sayılır, izin gibi..

Sayılır, izin gibi..[/QUOTE]

DF Ankara
Kan Grubu: 0 RH (+) Cinsiyet: Mesajlar: 9.681
Konu Sayısı: 651

buna sevindim bak bende bu kadar msj nasıl oluştu diye düşünmekten kurtuldum))))):3dgxk:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri