Sanal Aşk Diye Birşey Varmı ?

---> Sanal AŞk Varmıdır? , Olurmu !!!

Ben sanal aşklara inanmıorum..

Neye göre aşık oluosun konusma şekline mi yazı tipine mi avatarına mı? Webcamde görüosun tmm da ne kdr gerçek?

Yolda gördüğün hoşlandığın biri mi nette tanısıtığın bilmem ne nickli biri mi?

Birbirini yan yana konuşarak tanımadıktan snra isterse 3 sene cıksınlar seneye evlencek olsunlar bnce uuzn sürmez..

Sanalda aşk olmaz olan da aşk deildir sadece vakit geçirmek eğlenmektir...

Hanginiz sanalda tanıstıgınız görmeden aşık oldugunuz biriyle evlenmeyi düşünüosunuz? Aşk dediğin onsuz gelecek düşünememektir. Aşığım seviorum onsuz olamam demek deil..

Son düzenleme:

Aşk yaşıyomuki sanalı olsun..

Birinden hoşlanmayı aşk sanmayın aşk başkadır

Hey saçmalık diyenler bir de şu açıdan bakın. Allah her organımızı iki tane vermiş. Kalbimiz tek. Neden acaba hiç düşündünüz mü ? Çünkü kalbimizin eşini başkasına vermiş. Onu bulmakta sana düşer. Şimdi sorarım size illa realde tanıştığın birinde i olucak kalbinin eşi. Sen bir uçtasındın o bir uçta. Ve sanalda tanışacaksın. Ee nolucak. Sanal aşk saçma diyerek kalbinin eşini bir kenara mı atıcaksın. Asıl siz saçmalamayın.

Sanal aşk diye birşey yoktur arkadaşlar..
Bahsedilen yada hissedilen sadece alışkanlıktan ibarettir..
Karşısındakine dokunmadan onu hissetmeden aşık oldum diyen ancak ve ancak kendisini kandırıyordur..

Dokunmak ve hissetmek farklı kavramlardır.. Burada dokunmaktan kastım 1 kere bile olsa gerçek olarak kanlı canlı karşında görmektir.. Öbür türlü sadece monitörle aşk yaşarsınız..

sanal aska ınananlar nasıl sevıyorsunuz bırbırınızı
resımlere bakarak tıtresım gondererek smıley atarak mı :D

ya ben inanmıyom sanal aşka insanlar kendilerini faklı göstere bilyolar yoktur öyle bişey o başka yerde sen başka yerde cam açmayla aşk olurmu hiç

Bazılarının sanal aşkı sadece msn den ibaret qörmesine acıyarak bakıyorum

Yaşamayan bilmes abicim.Kaderinde her zaman aynı şehir'den aşık olacaqın bi kız çıkmıyo karşına.Basılarının aşık olduqu sewdiqi kişi uzakta oluyo basen

Adam qibi sewersen olur hemde en babası

Sanal aşk'tan canı yanmış , aldatılmış weya sanal aşk yaşamamış insanlar qelipte yorum yapmasın şurda

Emin olun şu anda İnci ile yaşadıqım aşk çoktan sanallıktan çıktı.Ciddi düşünüyorus we ikimisde birbirimisle zaman qeçirmek weya öldürmek için beraber deqilis.İkimisde biliyorus çünkü aşkın kıymetını.Yokluqumusu birbirimisde hissettirmeden hemde ..

Sanal aşk'ı yaşamamış kişiler olarak konuşuyorsunuz burda. Yani apaçık ortada bu. Anlamıyorum aşık olduğunuz kişi illa yanınızda mı olucak ? Gayette sanaldaki bir kişiyede aşık olabilirsiniz. Aşk bu yer , yaş ve sınır tanımaz. Aşkın tanımı sizin için nedir anlamıyorum. Siz eğer sanal aşkı zaman geçirmek sanıyorsanız yanıılıyorsunuz. Aşkın sanalıda , realide aynıdır. Aşk sonuçta adı ne olursa olsun aşktır !

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri