SefilSah

SefilSah

Kayıtlı Üye
Öyle öyle

-Annem görürse benim değil ona göre-

neme lazım gelir sonra

/ tozunu almaya
/ üstüne dantel koymaya
/ çeyizime kaldırmaya
/ okutmaya üfletmeye
/ komşulara göstermeye
/ kurşun döktürmeye
/ .
/ .
Kalkar..

Tamam mı, Annem görürse benim değil bu sayfa..

Yani şey.. Şimdi Gizem arkadaşımız güzel bir ön yazı ile giriş yaparak yarışmacı arkadaşlara göz dağı vermeyi başarmış gerçekten,kendisini tebrik ediyorum -da ben o derece kendimi anlatabilir miyim diye kafamın içindekilere göz attım ama -yok yok.. /Şizofren yatağı orası/

Yinede prosedürlere caka satmak olmaz. Öyleyse kendimin bir özetini çıkarayım ben (Anlatım bozukluğu bağırıyor bu cümlede)

-1983'ün on üçünde bir cuma günü damdan düşer gibi düşmüşüm. ( XIV. Cumanın ilk serisiyim sanırım)

-Üniversite ile 2. sınıfta yollarımızı ayırdık. -sıkıldım.. Olmadı uyuşamadık. (Ben sahil dedim/rakı dedim/yatak dedim. O blok ders dedi/davranış bilimi dedi/vize dedi-final dedi)

-İlkokulda çok itildim kakıldım. ( bilyelerimi çaldılar,şişe çevirmece oynatmadılar,kahvede büyükler masalarına yancı yapmadılar elime Ankara gazozu tutuşturmadılar. Hele o Kaan hiç göstermedi bile Comodore 64'ünü bana)

-İlk şiirimi ortaokul sırama yazdım,başlığınıda "matematik öğretmenim" diye attım. -hemde akrostiş-

-15 yaşıma kadar elimde gırgır , kafamda dırdır Annem nereye ben oraya gittim-geldim..

-17 yaşıma bir erkek olarak girdim.. ( Bu iki nokta az gelir 17 yaşıma)

-20'sinde aşkı buldum /koştum kaldım/ Antalyada.

-4 yıl önümde desk arkamda alkol etrafımda - priviyet,hallo,hi,room number?- Ve aklımda sen ile dört döndüm. ( Hatırlattın sonra; bir ülkede değildim ne de bir şehirde. Artık sende değildim. Uyandım yürüdüm gittim..)

/eridim hayatın yüreğinde
/gençliğim uhde kaldı içimde
/Sonrası hafıza kaybı

-Velhasıl büyüdüm ondan sonra

/yazdım-çizdim

Çalıştım adamın arpa boyundan oldum.

Yaklaşık 3 yıldır brokerlik yapıp yolumu buluyorum. (Alıyorum satıyorum, aldırıyorum sattırıyorum)

Dedim ama bendeki benden hayır gelmez diye size..

Prosedürü yerine getirmişizdir umarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Annem görürse benim değil ona göre..

Şiir gibi konuşmak sözü vardır ya, hah, aynen öylesin. Memnun oldum adını bilmediğim adam:)

../..

Külüstür bir Bedfordun tasviri değildi o zamanlar, rahmetlinin Anneme hibe ettiği bu meni;
Tanrı ile açılmamıştı daha arası mesela, açık etmemişti ciğerini ona buna.

Aşka hayata ve zamana taksi misali takıldığı günlerdi;
Saçları jöleli
Ayakkabıları boyalı,
Hayatı yıldızlı pekiyi,
Mutluluğu da kız gibi.. /hem de doktor onaylı /

Kurduğum düşlerin kırışmadığı zamanlardı; Bilmiyordum Suya Sandozdan başka bir şey karıştırmayı.
Kolonya alıyordu her acıyı
Katık etmiyorduk yaşamayı
Açık ara öndeydi balkon sefaları.

Ali Ayşe’yi, Ayşe de Veli’yi sevse de o zamanlar
Çıt diye kırılmazdı hayatlar /Maziye bir hoş cakalı sıkıştırmadan/

O zamanlar gençtik sanırım şimdinden
Ya da
Geçmemiştik daha kendimizden.

DELİ SAÇMASI

crayz home baby party .. ( 3 yaş üstü ve yanında ebeveyn taşıyan bebeler partiye alınmayacaktır)

Amcasının marul salatası 1 yaşına giriyor,burada da bir anı kalsın istedim..

tuxu9.jpg
[/url][/IMG]

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri