Selamun Aleyküm

---> Selamun Aleyküm

Hoşbulduk ne bu böyle herkes soğuk soğuk cevaplar atıyor niye gelmişim gibi bi durum sezinledim

yazı dilinin geçerli oldugu ortamlarda öyle sezebilirsiniz oysa sıcakkanlıyızdır tanısan sende seversin.

hiç ummazdım oldu sonbaharda
hediye gibi geldin hoşgeldin
seyirlik değil ömürlük olsun
dilerim bu defa bu son olsun
bir yastıkta nasip olsun
gel koynuma gel boynuma gel
akşam gözlü esmer...

safa geldin son ihtimalim
bir sana kalmış halim
hoşgeldin..
bir yastıkta nasip olsun
gel koynuma gel oyunuma gel
akşam gözlü esmer..

---> Selamun Aleyküm

yazı dilinin geçerli oldugu ortamlarda öyle sezebilirsiniz oysa sıcakkanlıyızdır tanısan sende seversin.

hiç ummazdım oldu sonbaharda
hediye gibi geldin hoşgeldin
bir yastıkta nasip olsun
gel koynuma gel boynuma gel
akşam gözlü esmer...

safa geldin son ihtimalim
bir sana kalmış halim
hoşgeldin..
bir yastıkta nasip olsun
gel koynuma gel oyunuma gel
akşam gözlü esmer..

[MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION] anladım teşekkürler zamanla olur oda

---> Selamun Aleyküm

Heyoo selamlar hosgeldiniz bakmayin oyle gozuktugune, hic bir sey gorundugu gibi degildir sicak ailevi bir ortam vardir burada :D tekrardan hosgeldiniz iyi aksamlar iyi eglenceler sans daima sizinle olsun :)

---> Selamun Aleyküm

Heyoo selamlar hosgeldiniz bakmayin oyle gozuktugune, hic bir sey gorundugu gibi degildir sicak ailevi bir ortam vardir burada :D tekrardan hosgeldiniz iyi aksamlar iyi eglenceler sans daima sizinle olsun :)

[MENTION=165522]madem[/MENTION] Aleyküm selam hoşbulduk. Zamanla göreceğiz onu tekrar teşekkürler :)

---> Selamun Aleyküm

[MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION] , Birşey yapın demiyorum ama gelen üyelere böyle davranırsanız başta kaybedersiniz. Bu benim görüşüm tabiki başkası nasıl düşünür orasını bilemem. Herkes buraya eğlenmek için geliyor. Belki şu an ön yargılı davranıyorum ama aldığım negatif enerjiden dolayı kusura bakmayın.

---> Selamun Aleyküm

[MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION] , Birşey yapın demiyorum ama gelen üyelere böyle davranırsanız başta kaybedersiniz. Bu benim görüşüm tabiki başkası nasıl düşünür orasını bilemem. Herkes buraya eğlenmek için geliyor. Belki şu an ön yargılı davranıyorum ama aldığım negatif enerjiden dolayı kusura bakmayın.

evet tam olarak koyulaştırdığım yer gibi zamanla ısınırsınız.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri