Sevgilimle Ayrıldık ve Tecrübeli Arkadaşlardan Yardım lütfen !!

legendxasor

Kayıtlı Üye
18 yaşındayım ve lise öğrencisiyim .
6 ay kadarlık sevgilimle bir beraberliğimiz var . Aynı ortamda günlük 5-6 saat beraberiz . 5. aya kadar hiçbir sıkıntımız yoktu ve öylede gidecek gibiydi . Ama bir süre sonra sevgilim bazı konularda şikayetçi olmaya başladı . Birbirimize fazla yakındık (sarılma,öpme vs) . Buna biraz mani olmamıza ve engellememizi söyledi . Sevgilime hak verdim ve yaklaşık 1 ay civarında bunu azaltmıştık ve memnun gözüküyordu . Sonradan yine eskiye döner gibi oldu bu konuda ve sevgilim benimle bir geleceğinin olduğunu sürekli dile getiriyordu . Ayrıca kötü yanınıda düşünüyordum ilerde beraber olamayız ve bu davranışlarımızla nasıl yaşarız ve ben eşime çocuklarıma karşı ihanet etmiş olmazmıyım diyordu. Olumlu ve olumsuz her türlü yönünü düşünüyordu düşünüyorduk doğrusu. Ve bir karar aldığını açıkladı . Seninle yaşayacaklarımı ileriye saklıyorum ve şimdilik ayrılmamız gerektiğini ama hala beraber olacağımız sadece sevgili gibi olmayacaktık . İlk başta tereddütle karşıladım ama mecburen alışmıştım . Böyle yaparak birbirimizden çabuk soğuyacağımızı ve birbirimizi kaybedeceğimiz korkusunu yaşıyordum doğrusu . Pek hoşuma gitmiyordu bu durum ve ta ki 3 haftadır böyleydik .
Yanımdaki sevgilim ama bir türlü birbirimize dokanamıyorduk elinden dahi tutmama izin vermiyordu ilk başlarda . O kendini tutabiliyordu ama bunu ben başaramıyordum . Artık bu durum iyice sıkmıştı ve önce elini tutmaya sonra omzuna yatmaya sarılmaya felan başlamıştım ben . Yaptıklarımı sürekli engelllemeye çalışıyordu ama bende kendimi tutamıyordum . Ama o başarıyordu yaklaşmıyordu bana .
Ve bugün benimle çok ilgisiz olduğunu farkettim nerdeyse nasılsın iyimisin napıyorsun diye sormaya bile vaktim fırsatım olmamıştı . Benim haricinde bütün arkadaşlarıyla beraberdi . Ufakta olsa bir tartışmamız oldu .
Sonradan bana attığı bir mesajla birbirimizi çok kırmaya başladık artık hiç anlaşamıyoruz ve seni daha çok üzmeye başladım ve inş.ilerde böyle yaptığım için bana teşekkür edeceksin artık çevrende bulunmayacağım dedi .
Bağlantıyı tamamen kopardık aslında . Ama hala ne yapmak istediğini ve en çokta benim ne yapmam gerekeni hiç bilmiyorum . Yardım ederseniz sevinirim .

---> Sevgilimle Ayrıldık ve Tecrübeli Arkadaşlardan Yardım lütfen !!

Bazen erkek içgüdülerini aşkının önüne koymak gerek güzel kardeşim yaşın daha çok genç hep sölüyorum lise aşkından evlenen %1dir o yüzden takma geç ne kadar cok kızla ilişki yaşarsan o kadar cok ilerde karına sahip cıkarsın diye düşünüyorum hoşgeldin bu arada daim ol bari aktif üye olsun forumda :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri