Sevgiliye Özel Aşk Mektubu ile Sevgini Ölümsüzleştir! | Geleceğe Mektup Yaz!

MinuteOfLife

Kayıtlı Üye
Aşklar bugün olduğu gibi 100 yıl önce de aşk idi. Güvercinlerle atılan mesajlar, mektuplara dönüştü. Sevgilisinden, yavuklusundan, aşkından bir mesaj mesaj almak için aylarca bekleyen insanlar vardı. Zaman değişti, mektuplar bunların yerini aldı. Sonrasında ise, hızlı mesajlaşma servisleri bütün o anlam ve önemi ortadan kaldırdılar. Facebook, Twitter, Viber ve daha birçok servis, en hızlı mesajı nasıl ulaştırabilirim diye birbirleriyle yarışır oldular.

Peki ya Mesaja verilen önem ve anlam nerede kaldı? Daha önce, her satır için saatlerce düşünen insanlar, şimdi neredeler? En son ne zaman bir mektup aldınız? Peki almak ister miydiniz?

Sizlere teknojiden vazgeçin demiyoruz. Tabiki de yukardaki servisler günlük hayatta birçok işi kolay hale getiriyor. Ancak mesajınıza gerektiği önemi göstermenize maalesef izin vermiyorlar. Bundan dolayı, size nasıl teknolojik, ancak bir o kadar da duygusal bir mektup hazırlayabileceğinizi anlatacağız.

Minute of Life internet sitesi, sevgilinize tarih ve zamanlı olarak internet üzerinden gönderebileceğiniz bir fotoğraf ve yazı albümü oluşturmanıza imkan sağlıyor. En değerli fotoğraf ve videolarınızla oluşturduğunuz albümünüze, objelerin herbirine duygularınızı yazabiliyorsunuz. Daha da güzeli, kendi ellerinizle, emeğinizle ve duygularınızla hazırladığınız bu video mesajı, sevgilinizin almasını istediğiniz tarih ve zamanı belirterek yapıyor olmanız. Bugün oluşturacağınız bir albümü 3 ay sonra almasını sağlayabilirsiniz.

Özene bezene, tüm duygularınızla oluşturduğunuz, sadece sizin olduğu, kimsenin bilmediği albümü aldığındaki yüz ifadesini tahmin edebiliyor musunuz? Siz de deneyip, buradan yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Kolaylık Olsun Diye, Sizlere Nasıl Minute of Life ile Adım Adım Aşk Mektubunuzu Hazırlayabileceğinizi Gösterelim.​
Kolaylık olması nedeniyle adım adım resimli olarak Minute of Life sitesini nasıl kullanabileceğinizi göstermeye çalışalım.

Öncelikle http://minuteoflife.com sitesine giriyoruz. Burada hemen saatin sağ tarafındaki “Create Your Minute” butonuna basarak bir tema seçiyoruz.

Ben sevgimi belirmek istediğim için, “Say I Love You” düğmesine bastım.

Tema seçimi yaptığımız sayfa

Medya editör yükleniyor…

Ve geldik medya editöre, Burada üst taraftaki “Add Photos/Videos” düğmesine basarak, bilgisayarımızdaki o daha önce topladığımız bütün fotoğrafları seçerek bir seferde yüklüyoruz. Ondan sonra her fotoğrafa benim yaptığım gibi hatıralarınızı ekleyebilirsiniz. Yada dilerseniz, daha önce çektiğiniz bir vidyonuzu yine aynı butona basarak ekleyebilirsiniz. Hatta ve hatta “Record Yourself” butonunu kullanarak, webcam ile kendinizi kaydedebilirsiniz. Tüm görsellerinizi ekledikten sonra, “Add Audio” ile de sevdiğiniz veya ortak şarkınızı da albümünüze ekleyebilirsiniz. Sonra, yukarı sağ taraftaki büyük kırmızı butona (OK, I am Done veya Finish and Continue) tıklayarak, albümünüzün nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Medya Editörü | Burada albümümüzü oluşturuyoruz.

Alıcınızın bilgilerini girdiğiniz kısım!

Alıcınızın mesajınızı görmesini istediğiniz tarih ve saati seçtiğimiz kısım!

Kayıt olacağınız kısım!

Son adım olan SEND (Gönder) Kısmı!

Sonra, zamanı, gösterim tarihi, alıcı bilgileri gibi adımları doldurduktan sonra, SEND (gönder), düğmesine basarak işlemi bitiyorsunuz.​

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri