Sevmeden Evlilik Olurmu?

ooo okadar çok varki günümüzde bu şekilde evlenen.ev baskısından kaçıp evlenmeyi çözüm olarak görenlermi dersinn,kendi çıkarları için başkalarının duygularını yoka sayanlarmı dersin en acısıda ne biliyomusunuz sevdiğimi zannettim diyip boşananlar :(:( benim gönlümm sadece ve sadece sevdiğimle evlenmekten yana..

pehhh sevmeden her bi zıkkım oLuoda o neden oLmasın herseyi cıkar oLmus dunya a sevmeden evLiLik de baL gibi oLur!!!

herkezin dogruyu buLması onemLi ben buLdum hehe

Tabİ GÜnÜmÜzde Kİ Evlİlİklerİn Bİr ÇoĞu Sevgİ İle Olmuyor Ama BoŞanmalrda GÜnÜmÜz Evlİlİklerİnde Malesef.

DiqerLerini ßiLmem ama ßeniM için SevmeDen evLiLik oLmas ;)

olur... neden olmasın.. mantık evliliği yapan çok insan var.. Ve bana göre daha mutlu, daha uzun süreli oluyo ilişkileri..

çevrenize bi bakın severek, belki zor engelleri aşıp evlenen insanlar çok kolay pes ediyor ;)

mantık evliliklerinde sevgi ile başlıyor herşey o nedenle daha köklü ama bireyler seviyor birbirlerini ancak mantık da da zamanla sevgi oluşmazsa o evlilk de evlilik olmuyorki.
bireylerin birbirini sevip saymaları çok önemli.

mantık evliliklerinde sevgi ile başlıyor herşey o nedenle daha köklü ama bireyler seviyor birbirlerini ancak mantık da da zamanla sevgi oluşmazsa o evlilk de evlilik olmuyorki.
bireylerin birbirini sevip saymaları çok önemli.

saygıya dicek lafım yok.. saygı yoksa zaten hiçbişey oluşmaz.. ama sevgide belli biyerden sonra biter..sevgi saygıya...alışkanlığa dönüşür ;)

sevmediğiniz biriyle ne kadar paylaşım yapabilirsiniz.

cok şey.

emın ol bu ulkede evlılıklerım % 38 i

gorucu usulu ıle yapılıyor turkıye ege akdenız ve karadenızde ibaret degıl .

dogu bolgesınde bı arastırma yaparsanız evlılıklerın sevmeyerek yapıldıgnı anlarsınız

ve bu demek degıldır sevmeden evlılık olmaz

cok ınsana şahıdım tanımadan evlenen ve sonra delıler gıbı seven ...

DoĞu İle İlgİlİ Sosyal AraŞtirmam Var Sevgİlİ Özkan. Malesef DoĞuda Evlİlİklerİn % 68 İ Mecburİlİk Ve Geleneksel Nedenlerle Yapilan Evlİlİkler.
İŞte Burada Soru Çok Genel. Sen De Dİyorsun Kİ Sonradan Delİler Gİbİ Sevİyorlar..sevgİ Gİrİyor İŞİn İÇİne Bİr Şekİlde Belkİ Yillar Sonra Belkİ Hemen Ama Sevgİ Olmadan Olmaz.

Hangİmİz AŞklarimiza Severek BaŞliyoruz Kİ. Evlİlİkte BÖyle.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri