Siz evlenir misiniz

---> Siz evlenir misiniz

EVLENİRİM ama dınımı asla değişmem

+

evlendım kişiyi kendı dınımıze çağırırım müslüman olması için urasırım

dinimi asla değiştirmem diyorsun
Eşininde müslümanlığı kabul edeceğini sanmıyorum saygı duymak gerekir sen nasıl din değiştirmiyorsan oda değiştirmeyecektir.

Evet evlenirim

---> Siz evlenir misiniz

Ne dıyorsunuz Anlamıyorum Yaf Dini bir bilgim yok ama Hrıstıyan cerkez yahudi varmı böle bır ayet kuranda evlenmek gunahdır dıye HOŞ GUNUMUZDE ALEVİ SUNNİ tartısması varken yahudıyı hrıstıyanı kımse dusunemez Sahsi fikrim evlenırdım herkesın dini kendısıne sevabıda gunahıda

---> Siz evlenir misiniz

ben bu konuyu çok merak ediyordum araştırdım vardı bi tane istedigim kız hiristiyan hocalara imamlara felan sordum hiristiyanla evlenmek günah degilmiş eger müslüman kişi dinini degiştirip hiristiyan olursa cok gunahı varmıs hiristiyan birini müslüman yapmanın çok buyuk sevabı varmış :)
Hiç bi hiristiyanın cennete gıtme gibi lüksü yokmus onlar iyiliklerinin karşılıklarını bu dünyada alıyorlarmış benım aldıgım bilgiler böle yanlısım varsa kusura bkmayınn ;)

Evlenirim :)

Son düzenleme:
---> Siz evlenir misiniz

ewlenirim ne kendi inancımı nede onunn inancını değiştirmeye calısırım :)

---> Siz evlenir misiniz

eğer benm için dinini değiştirecekse ewLenirim ama sanmıorm kimse koLay koLay değiştirmez .. o yüzden ewLenmemm !!!

---> Siz evlenir misiniz

kankı ne sacma bı dusunce bu bole:Devlenıp evlenmemek senın kararında

dınde bole musluman bayanlar hrıstıyan erkekle evlenemez dıye bı sart yoktur:)

dınde zorlama yoktur:)buda demektır kı senın soyledıgını curutur

dinde bunun olmadığını gösterirmisiniz atlantis beycim.

ayrıca dinini değiştirirse evlenirim diye yorum yapmak abes gelmiyo mu hakkaten ? zaten değiştirse herkes evlenicek aşık olduğun kişisen bahsediyosun.

---> Siz evlenir misiniz

Evlendiğimizde bi şekilde inanç meselesi ortaya konulacaktır. Ben çok aşık olup evlenirim ama mantığımız uymuyorsa olmaz. Yani kısacası kavgaya sürükleyecek şekilde inanç biçimimiz farklıysa evlenmem. Aksi olursa neden evlenmeyim :)

---> Siz evlenir misiniz

Müslüman veya Hristiyan değilim ama Müslüman veya Hristiyan veya başka bir dinden-inançtan biriyle evlenirdim problem olmazdı benim için ama ne kadar dindar olduğuna bağlı.Çok dindar biriyle anlaşamayacağımdan evlenmezdim.

---> Siz evlenir misiniz

hmm...

aşk herşeye çözüm olmaz

evlendik diyelim çocuğun kulağına ezanla mı okuncak adı yoksa vaftizmi edilcek ?? çocuk hangi dini seçicek ???

iki insan birarada farklı dinlerden de olsalar anlaşmazlık çıkmaz yaşayabilirler

ama işin içine çocuk girdimi orda zor

ayyyy bunaltmayın beni yapamam öyle şey aşk dediysek o kaaa da değil

---> Siz evlenir misiniz

evlenirim ama dinimi değiştirmem onun değiştirmesi için uğraşırım ...

---> Siz evlenir misiniz

Konu gerçekten tattışılır.. Ama anlaşabildikten sonra evlenirdim sorun olmaz ama elififcim dediğin gibi dinimide değiştirmem

---> Siz evlenir misiniz

Evlenmem hristiyanın kendine göre uygun olup müslümanın uygun olmayan şeylkeri vardır anlaşamazlar zaten + aile müsade etmez asla evlenmem ..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri