Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

[MENTION=170852]MertCanBey[/MENTION] kardeşim senin emeğe saygın yok mu ? fotoğrafları niye siliyorsun konu birleştirmeyi bilmiyorsan ben öğreteyim sana ...

Cevap: ---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

[MENTION=170852]MertCanBey[/MENTION] kardeşim senin emeğe saygın yok mu ? fotoğrafları niye siliyorsun konu birleştirmeyi bilmiyorsan ben öğreteyim sana ...

Herkesin emeğine saygım elbette ki var. Fakat sorun şurdaki forum kurallarını dikkate almış olsaydınız bu durum ile karşılaşmazdınız . Ayrıca konu birleştirme durumu düşünmedim . Sizinle beraber bir başka üyeninde konusuna aynı şekilde işlem yapıldı. Bundan sonra ki zaman içerisinde lütfen kuralları dikkate alınız.

---> Cevap: ---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Herkesin emeğine saygım elbette ki var. Fakat sorun şurdaki forum kurallarını dikkate almış olsaydınız bu durum ile karşılaşmazdınız . Ayrıca konu birleştirme durumu düşünmedim . Sizinle beraber bir başka üyeninde konusuna aynı şekilde işlem yapıldı. Bundan sonra ki zaman içerisinde lütfen kuralları dikkate alınız.

kardeş insiyatif diye bişey var . uyarırsın resimleri kopyalarım vs. Kuralları unutmuş olabilirim senelerdir buradayız . Rütbe alınca böyle mi oluyor anlamadım ki :D neyse sıkıntı yok

Cevap: ---> Cevap: ---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

kardeş insiyatif diye bişey var . uyarırsın resimleri kopyalarım vs. Kuralları unutmuş olabilirim senelerdir buradayız . Rütbe alınca böyle mi oluyor anlamadım ki :D neyse sıkıntı yok

Anlayış ve farkındalığınızdan dolayı teşekkür ederim.
Kurallara dikkat etmeniz dileklerimle keyifli forumlar dilerim.

Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

şuan istanbudayım ablam :D 2-3 haftaya 4-5 aylık tatile çıkıyorum yurtdışı

sen napıyosun minik nasıl kubilay abi nasıl iyisiniz inş

Oo iyi tatiller :) gez gez bol bol tabi

Benim isim belli annelkk :)

Minik huysuz , inatttt. Hamdolsun iyi :)

Kubilay is yogublugunda. İyi sayilir uykusuzlugunu katmazsak

---> Cevap: ---> Cevap: Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Oo iyi tatiller :) gez gez bol bol tabi

Benim isim belli annelkk :)

Minik huysuz , inatttt. Hamdolsun iyi :)

Kubilay is yogublugunda. İyi sayilir uykusuzlugunu katmazsak

ee baba oldu kolay mı onun gazı ona senelerce yeter :D allah kolaylık versin ikinize de

İç güveysinden hallice :D biri bana nasılsın dediğinde, sevinç benden aşar. Sizi sormalı siz naslsınız acaba :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri