Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] herkesin nasibi ayrı yaratilmistir abi zamani gelmemestir daha bu kadar baglanmanin yarari yok kimseye bulunmaz hint kuması degil sonucta. bırak o kaybetsin senin vicdanin rahatsa problem yok demektir. en azindan vicdan azabi cekmiyosun bide bu acidan bak. tecrubelerle sabitt..

[MENTION=154515]parasite[/MENTION] herkesin nasibi ayrı yaratilmistir abi zamani gelmemestir daha bu kadar baglanmanin yarari yok kimseye bulunmaz hint kuması degil sonucta. bırak o kaybetsin senin vicdanin rahatsa problem yok demektir. en azindan vicdan azabi cekmiyosun bide bu acidan bak. tecrubelerle sabitt..

Bu yolda 5 yılımı çürüttüm elde kalan hiç. Yazık geçen zamana, insanın üzüldüğü tek şey o oluyor zamanla herşey unutuluyor.

[MENTION=155185]Gökbörü[/MENTION] haklısın kardeşim de insan yine de yediremiyor kendine. onca yaşananın üzerine benim yerime ailesini yine tercih etmesi beni yıkan son damla oldu resmen. ne diyeyim geri kalan hayatında mutluluklar diliyorum kendine ...
[MENTION=152951]Heretic.[/MENTION] 4 yıldan biraz fazla da bizim olmuştu. nasip değilmiş gerçekten de bende artık öyle düşünüyorum ama yaşanmışların ve anıların verdiği bir hüzün var üstümde umarım yakında daha iyi hissedicem ...

desteğiniz için ikinize de çok teşekkür ederim ... :)

bir baskadir bizim memleket bir gun 47 derece sicak olur ertesi gun 23,sabahleyin agir yagmur yagar ogleden sonra terletir.

---> Sohbet Forum, Sohbet Forumları, Sohbet Forum Siteleri

Hocam Merhabalar,Vaktin Var mı Bir konu Hakkın da senin Bilgine ihiyacım var :67:......

[MENTION=166811]mortal00[/MENTION]

simdi bu örümcek dam ergen olan katırlmış yenilmezlere :68:

Bi de Batman,Wonder woman super man ve Flash ın oldugu bir film var iyice kafam karıştı..Nedir bu işin aslı ::1202bu0:

simdi bu örümcek dam ergen olan katırlmış yenilmezlere :68:

Bi de Batman,Wonder woman super man ve Flash ın oldugu bir film var iyice kafam karıştı..Nedir bu işin aslı ::1202bu0:

Evet abi Örümcek Adam'ı yeniden değiştirdiler. İlk Civil War'da görmüştük zaten. Bu yıl da kendi filmi çıktı (Spider-man: Homecoming). İzlemediysen öneririm. Şu ana kadar yapılmış en iyi Örümcek Adam filmi olmuş diyebilirim.

Bu Batman, Superman, Wonder Woman, Flash'ın falan olduğu filmse BatmanVSuperman filminin sonrasında geçen DC'nin Yenilmezler tarzı filmi.

Bu arada Thor'un da yeni filmi geldi bu senin sinemadan uzak kaldığın sürede.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri