Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz ?

---> Şu An Hangi Kitabı Okuyorsun

Stıeg Larsson'un Mıllennıum üçlemesinin son kitabı ''Arı Kovanına Çomak Sokan Kız''ı bitirmek üzereyim..

Birbirinin devamı olan 3 kitapta çok kalın olmasına rağmen sürükleyici konusuyla 1 haftada bitirmek üzereyim..

birazda polisiye/gerilim olsun dedim.

Jean-Chrıstophe Grange ''KOLONİ'' bitti. Aynı yazarın ÖLÜ RUHLAR ORMANI nı okuyorum..

ben de,
kurtlar imparatorlugu,kizizil nehirler,tas meclis, okdum son romanini okuyorum
olur ruhlar ormani.. :D

ben de,
kurtlar imparatorlugu,kizizil nehirler,tas meclis, okdum son romanini okuyorum
olur ruhlar ormani.. :D

Hepsini ben de okudum..Polisiye/Gerilim seviyorsun herhalde..

Maxime Chattam'ın '' Kötü Ruh, Kara Büyü ve Karanlığın Soluğu''nu tavsiye ederim..

evet haklisin,sinema uyarlamalari tam olarak o heyecani,yasatmiyor.

61206-Askin-Gozyaslari--Tebrizli-Sems.jpg

Aşkın Gözyaşları- Sinan Yağmur

hangi yazar ? hangi kitap evi?
bilgi verirsen sevinirim..

Bu kitabi geçenelrde okudum benim için ilk deneyimdi çünkü genelde bu tür gerilim-kurgu türü okumam gerçekten zevkli okuması vardı ...
Kitap kapağı şöyle..

Aklindan-Bir-Sayi-Tut-4ded105860ad1.jpg

Bir adam, posta kutusuna bırakılmış imzasız bir mektup alır. Mektupta şöyle yazmaktadır: "Aklından herhangi bir sayı tut. 1 ila 1000 arasında herhangi bir sayı." Adam öylesine 658 sayısını tutar. Not şöyle devam etmektedir: "Sırlarını nasıl bildiğimi göreceksin... Küçük zarfı aç.""Aldıklarını geri vereceksinVermiş olduklarını aldığın zaman.Biliyorum ne düşündüğünü,Ne zaman uyuduğunu,Nereye gittiğini,Nereye gideceğini.Seninle bir randevumuz var,Bay 658."Sıradanlıklara meydan okuyan, anında başınızı döndürecek ve ilgi çekici karakterlerinin kalp atışlarını tüm gerçekliğiyle hissedeceğiniz bir kitap "Aklından Bir Sayı Tut" kolay kolay unutmayacağınız bir roman.

Yazar:John Verdon
Çevirmen:Cemile Özyakan

Sayfa Sayısı: 480
Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor

İnşallah faydalı olur hocam:)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri